Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 56

Wątek: Cudowny zimowy dom mieszkalny

  1. #41
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    haha penelopa ty sama nie wiesz co piszesz w grze jedno w pamietniku drugie a tlumaczysz sie potem na 5 innych sposobow ... napisz jeszcze ze orzwijacie ta gre a potem powiedz ze mialas c oinnego na mysli haha

  2. #42
    Osadnik Awatar Hiheat
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Drodzy Osadnicy,

    widzimy Wasze uwagi dotyczące kosztów modernizacji Cudownego zimowego domu mieszkalnego.
    Koszty ulepszenia dla Cudownego zimowego domu mieszkalnego, czyli 4500 prezentów i 4500 zaprawy, są zbilansowane zgodnie z planem dla tego wydarzenia. Jednak przeczytamy wszystkie Wasze opinie i weźmiemy je pod uwagę przy kolejny zbilansowaniu dla następnego wydarzenia.

    Serdeczne pozdrowienia,
    Wasz Zespół „The Settlers Online”
    Kpina, w Pamiętniku Dewelopera jak byk, czarno na białym jest 1000 prezentów na rozbudowę. Ilość 4,5k zarówno prezentów jak i zaprawy jest pomiędzy poziomami 7 a 8 p prostu nielogiczna i żadne zawiłe (czy raczej prostackie) tłumaczenia tego nie zmienią. Naprawdę tak trudno przyznać się do błędu?!... Pytanie tylko, jak w takim razie będzie można podnieść poza eventem, nie mając już prezentów te domki. Zarzynacie grę swoją niekompetencją bardzie niż błędami i bugami, choć w sumie to jedno i to samo...

    A poza tym widząc to co się dzieję, w imię dobra graczy i jakości produktu, wszyscy moderatorzy, a najlepiej gracze powinni zrezygnować na jakiś czas z gry, aby uzmysłowić tym %&#$% #@$#^&^$* &^# z BB i spółki jaki badziew fundują ludziom. Gdyby nie klient, gra dla większości byłaby nie grywalna.
    Ostatnio edytowane przez Hiheat ; 12.01.2022 o 00:18

  3. #43
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kijek1982 Zobacz posta
    Penelopa Ty naprawde jestes taka ograniczona czy tylko taka udajesz?Przejrzyj pamietnik dewelopera i zobacz jaki tam jest koszt ulepszenia.To samo dotyczy sie paczek: radosnej i niegrzecznej. Sa to zupelnie dwie nowe paczki ale nie moge ich kupic bo limit jest jedna na osobe.To wyjasnij mi kiedy je kupilem jak sa one nowoscia na tym evencie? Posiadasz mozg i umiesz analizowac to co sama piszesz czy jenak tylko styropian jest?
    Takie informacje otrzymałam od deweloperów.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #44
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    aaa czyli oni oszukuja graczy a ty tylko to nam przekazujesz brawooo.... nastepnym razem ustalcie od razu 1 wersje

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Brak mi słów.
    Mam propozycję dla całego BB ... wydajcie jedno wielkie oświadczenie, że wszystkie błędy w grze tak naprawdę błędami nie są. To zamierzone i celowe działania BB i Ubi, tylko zapomniano nas o tym poinformować. Oszczędzi to nam nerwów (poza pierwszym szokiem), a całemu zespołowi "pracy".
    Przez lata wielokrotnie nie podobały mi się działania twórców gry, ale byłam w stanie jakoś je zrozumieć. To co się dzieje teraz, a szczególnie takie oświadczenia, osiąga taki poziom żenady i jest tak żałosne, że prowadzi mnie tylko do jednego wniosku ... twórcy gry ostatecznie z niej zrezygnowali, więc opinia graczy jest dla nich nieistotna. I już się z tym nie kryją.
    Ostatnio edytowane przez G0514 ; 12.01.2022 o 13:37

  6. #46
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    promocja kleju działa bez zarzutu...aaa zapomniałem że nie można jej cofnąć bo była zaplanowana w 2012 roku na następne 20 lat BB nie pokazuj już sie na forach bo prócz kopiuj/wklej nie ma z ciebie tu żadnego pożytku...jesteś tylko łącznikiem między oszustami a graczami. Nie wierzę że cokolwiek robicie aby gra powróciła do normalnego trybu grywalności. Skończcie ten projekt, wstydu sobie oszczędzicie. Pozdrawiam

  7. #47
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    wiec tak samo mozemy wierzyc zapewnieniom penelopy ze gry nei zamkna i ja rozwijaja.. .a na koniec napisze ze jednak jest inaczej bo tak jej developerzy powiedzieli hahahah

  8. #48
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    wiec tak samo mozemy wierzyc zapewnieniom penelopy ze gry nei zamkna i ja rozwijaja.. .a na koniec napisze ze jednak jest inaczej bo tak jej developerzy powiedzieli hahahah
    Nie mamy w planach zamknięcia gry. Wręcz przeciwnie - zamierzamy ją rozwijać.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Nie mamy w planach zamknięcia gry. Wręcz przeciwnie - zamierzamy ją rozwijać.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    wprowadzanie unity zaczęliście od bugów prawie we WSZYSTKIM i poprawek mnożących te bugi oraz stabilnie działającym promo na klejki - szok bo to działa, cooo? , to JAK teraz zamierzecie rozwijac dalej grę?
    więcej bugów, wiecej absurdalnego tłumaczenia i 4 promo na klejnoty, a potem jeszcze wiecej bugów i 8 promocji w miesiącu?
    statek tonie a wy dobrze się bawicie naszym kosztem?


  10. #50
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Nie mamy w planach zamknięcia gry. Wręcz przeciwnie - zamierzamy ją rozwijać.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    no to tak jak bylo z cudownym domem znacie blad i naprawicie a potem nie nie tak mialo b yc... ja i tak nie wierze w zadne wasze zapewnienia ... wprowadzajac unity usmierciliscie ta gre ... i prosze was tlyko nie grzebcie przy kliencie bo tylko to dziala normalnie

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.