Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Paczki

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    226
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Paczki

    Witam,
    Nie mogę kupić nowych paczek:
    - Paczka Niegrzeczna Gwiazdka za prezenty,
    - Paczka Niegrzeczna Gwiazdka za klejnoty,
    - Paczka Radosne Boże Narodzenie, za prezenty.
    Na wszystkich tych paczkach mam kłódkę.
    Pozdrawiam,
    SS

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj,

    dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

    Uprzejmie informuję, że niektóre paczki są dostępne tylko dla tych graczy, którzy nie zakupili ich w poprzednich latach, mają one opis "Limit: 1 na Gracza". Więcej informacji znajdziesz w Pamiętniku Dewelopera.

    Pozdrawiamy
    Zespół The Settlers Online

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    226
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Penelopo, te paczki sa nowe, nie bylo ich w poprzednich latach, tak ze nie mialem mozliwosci, aby je zakupic....
    Wiec to ja polecam lekture Pamietnika Developera, nowosci zaznaczasz tam niebieskim kolorem...


    Poza tym, zakupilem Paczke Radosne Boże Narodzenie za klejnoty, w momencie jej zakupu zablokowalo mi obydwie paczki, ta ktora kupilem, oraz identyczna, za prezenty.
    Ostatnio edytowane przez StachuSiekiera ; 17.12.2021 o 21:54
    Pozdrawiam,
    SS

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    potwierdzam problem opisany przez StachuSiekiera, niestety posiadam ten sam problem.

    Penelopo proszę tylko:
    1. Nie odsyłać do supportu ponieważ przed końcem wydarzenia świątecznego nie odpowiecie.
    2. Czyszczenie ciasteczek i cache w przeglądarce nic nie daje, na innych przeglądarkach problem nadal występuje.

    Liczę na szybką naprawę problemu.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Mike ; 18.12.2021 o 00:02

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    226
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dopiszę, na czym polega ten błąd w grze.
    Takie błędy bywały w przeszłości, a BB robiło konserwy, aby je usunąć.
    Błąd polega na tym, że w paczce jest jakiś generał, bądź odkrywca, bądź geolog, który ma limit (na przykład, można mieć 5 sztuk Mistrzów Obrony), jeśli osiągnąłeś ten limit, a w paczce jest szósty, to taka paczka jest z kłódką, jest zablokowana.
    Twórcy dodają paczki, ale nie zwiększają limitów, tak, że, od razu taka paczka jest z blokadą, bądź jak u mnie, kupiłem jedną, zablokowały się dwie.
    Tak to się stało w moim wypadku, a i dwie osoby w mojej gildii też tak mają, kolega Mike też to potwierdza.
    Problem polega na tym, że gracze nie mają zielonego pojęcia, jakie są limity, o nich wiedzą tylko twórcy gry, chociaż, jak widać, raczej też tego nie ogarniają.....

    Proszę zgłosić błąd, z tymi dwiema nowymi paczkami odpowiednim osobom wyżej, niech zwiększą te limity, chcę kupić kolejną paczkę za klejnoty, ale no... nie mogę....

    edit:
    W raporcie można napisać, że po macoszemu traktują graczy, którzy od lat kupowali za klejnoty generałów, odkrywców i geologów, nie jest to dobre, no chyba, że taki jest ich pomysł...
    Określenie "po macoszemu", bardziej jak strzał w mordę mokrą szmatą...
    Ostatnio edytowane przez StachuSiekiera ; 18.12.2021 o 06:40
    Pozdrawiam,
    SS

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podpinam się pod pytanie też mam kłódki na paczkach

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2014
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak tam Penelopa juz ogarnelas temat z paczkami?Tak jak wyzej napisane sa to dwie nowe paczki a jest na nich klodka i nie da sie ich kupic bo cos zepsuliscie.Tak samo jak zepsute jest ulepszenie cudownego zimowego domu.Ogarniasz to co piszesz na niebiesko w pamietniku dewelopera czy zbyt trudne to jest dla Ciebie i tych ktorzy sie zajmuja gra.Umiecie cos zrobic bez bledu?

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Opisany problem jest nam znany i pracujemy nad jego poprawieniem. Przepraszamy za niedogodności z tym związane i prosimy o cierpliwość w czasie, kiedy nasi deweloperzy pracują nad poprawkami. Niestety nie mamy możliwości określenia, kiedy sytuacja wróci do normy, ale dokonamy wszelkich starań, aby skrócić czas oczekiwania dla graczy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    226
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wszystko ładnie pięknie, ale w tej calej formułce brakuje jednego ważnego stwierdzenia

    CZY TEN PROBLEM ZOSTAŁ ZGŁOSZONY WYŻEJ

    tak jak i inne, które są w tym dziale
    Nie wiem, boisz się zgłaszać błędy w grze, masz za to jakąś karę?
    Ktoś z góry narzuca Ci sposób zachowania, żeby nie zgłaszać błędów, bo stracisz robote?
    Nie chcesz byc z nami graczami?
    prosze Cię...
    Pozdrawiam,
    SS

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez StachuSiekiera Zobacz posta
    Wszystko ładnie pięknie, ale w tej calej formułce brakuje jednego ważnego stwierdzenia

    CZY TEN PROBLEM ZOSTAŁ ZGŁOSZONY WYŻEJ

    tak jak i inne, które są w tym dziale
    Nie wiem, boisz się zgłaszać błędy w grze, masz za to jakąś karę?
    Ktoś z góry narzuca Ci sposób zachowania, żeby nie zgłaszać błędów, bo stracisz robote?
    Nie chcesz byc z nami graczami?
    prosze Cię...
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Opisany problem jest nam znany i pracujemy nad jego poprawieniem. Przepraszamy za niedogodności z tym związane i prosimy o cierpliwość w czasie, kiedy nasi deweloperzy pracują nad poprawkami. Niestety nie mamy możliwości określenia, kiedy sytuacja wróci do normy, ale dokonamy wszelkich starań, aby skrócić czas oczekiwania dla graczy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Nie to ze bronie Penelope ale nie wiem... Czytac nie umiesz...?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.