Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Górski Labirynt

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Górski Labirynt

    cześć.
    To tak mam pilną potrzebę naprawienia przygody, górski labirynt bo kurde na ostatnim obozie znika mgła ale po czasie znów się pojawia i nie idzie skończyć przygody jak po 2 w nocy dopiero znika mgła.. liczę ze ktoś weźmie to pod uwagę i to naprawi bardzo na to liczę. Górski labirynt fajnie się ją robi armi narobiłem na to a tu lipa totalna mogę 1 dziennie robić i to o 00.00 wnocy xD trochę to nie poręczne

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    twoja pilna potrzeba to nie priorytet bb naprawia to jak targowisko gildii czyli nigdy

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Warto im o tym wspomnieć a nóż to błahostka będzie i naprawią

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mam ten sam problem. udało Ci się zakończyć przygodę?

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.07.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Tarczyńca Zobacz posta
    cześć.
    To tak mam pilną potrzebę naprawienia przygody, górski labirynt bo kurde na ostatnim obozie znika mgła ale po czasie znów się pojawia i nie idzie skończyć przygody jak po 2 w nocy dopiero znika mgła.. liczę ze ktoś weźmie to pod uwagę i to naprawi bardzo na to liczę. Górski labirynt fajnie się ją robi armi narobiłem na to a tu lipa totalna mogę 1 dziennie robić i to o 00.00 wnocy xD trochę to nie poręczne
    ten sam problem kiedyś był z mglistym tortem, nie wiem tylko czy mgła znikała o konkretnej godzinie, szlag mnie trafił i zamknąłem przygodę, nie dało się nic zrobić, napisałem do BB, ale przygody nie dostałem spowrotem ... do dnia dzisiejszego nie odpalałem tej przygody.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    To da sie zakonczyc ta przygode czy nie? Poszlo mi duzo wopja i dystansow i nie moge ostatniego obozu zrobic! (((((

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.02.2021
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja również dziś nie mogę ubić ostatniego obozu - mgła nie znikła. Mam nadzieję, że to naprawią i uda się dokończyć

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ten problem dotyczy gry na kliencie czy na unity (czy tez pojawia sie w obydwu wersjach)?

    Pytam bo sam mam zamiar zrobic ta wyprawe przed koncem ewentu a nie chce utknac.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie również problem z mgłą, która nie znika nad ostatnim obozem.
    Szkoda, że nie dotarłam do tego wątku szybciej, tak bym pewnie przygody nie odpalała...

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    zostawiasz przygode na noc i rano masz bez mgly ... takie tam niepowodzenia od bb

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.