Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 121

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Świąteczne 2021 - Dyskusja

  1. #91
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    my swoje a oni swoje , przeciez wszystko wiedza ... tylko efekty ich pracy jest taki a nie inny ... rok mija i mamy padniete unity ktorego nikt nie potrafi naprawic

  2. #92
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2021
    Posty
    17
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generał Dziadek do orzechów ma skopane statystyki, czy to żart? Wysłałam go z 1 rekrutem i poradził sobie z 1 Wybornym łucznikiem (10 HP). Drugi test - poradził sobie z 1 Zwadźcą (100 HP).

  3. #93
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    p oco w ogole wgrywac event w ktorym nic nie dziala poprawnie .. zamknac to wszystko i wdrozyc jak naprawicie a nie komb inowac z takim bublem byle wyciagnac od ludzi pare zlotych

    odpowiedz penelopa? na co to wszystko wgrywacie skoro to nie dziala poprawnie? z nudow dla zabawy ? a potem tlumaczenie ze problem jest nam znany i pracujemy ... pracujcie tak by problemow nie bylo .... parodia to malo powiedziane...
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 06.01.2022 o 21:33 Powód: xxx

  4. #94
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Raven_Queen Zobacz posta
    Generał Dziadek do orzechów ma skopane statystyki, czy to żart? Wysłałam go z 1 rekrutem i poradził sobie z 1 Wybornym łucznikiem (10 HP). Drugi test - poradził sobie z 1 Zwadźcą (100 HP).
    Hej. Własnie jestem na kupnie. Opłaca się??? Czy tak jak piszesz że słaby???

  5. #95
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2021
    Posty
    17
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Froginius Zobacz posta
    Hej. Własnie jestem na kupnie. Opłaca się??? Czy tak jak piszesz że słaby???
    No właśnie nie wiem, mam nadzieję że to tylko błąd i ostatecznie będzie okay.

  6. #96
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Raven_Queen Zobacz posta
    Generał Dziadek do orzechów ma skopane statystyki, czy to żart? Wysłałam go z 1 rekrutem i poradził sobie z 1 Wybornym łucznikiem (10 HP). Drugi test - poradził sobie z 1 Zwadźcą (100 HP).
    Wszytko się zgadza, pomijając, że nie ma Pierwszego Ataku, to nie ma też uszkodzeń obszarowych, co oznacza, że bije tylko 1 jednostkę w ciągu 1 rundy. Gdyby miał uszkodzenia obszarowe, jego duże dmg miało by sens a tak to nie ma go zupełnie. Dopiero po wsadzeniu mu manuskryptu w Kolosa 3/3 i dodaniu mu w ten sposób uszkodzeń obszarowych, jakoś to działa. Nie testowałem go wszędzie ale ogólnie Borys jest lepszy. Z uwagi na długi czas walki może do bloków się nada prędzej, tylko po co kombinować jak jest tawerniak.

  7. #97
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2021
    Posty
    17
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Wszytko się zgadza, pomijając, że nie ma Pierwszego Ataku, to nie ma też uszkodzeń obszarowych, co oznacza, że bije tylko 1 jednostkę w ciągu 1 rundy. Gdyby miał uszkodzenia obszarowe, jego duże dmg miało by sens a tak to nie ma go zupełnie. Dopiero po wsadzeniu mu manuskryptu w Kolosa 3/3 i dodaniu mu w ten sposób uszkodzeń obszarowych, jakoś to działa. Nie testowałem go wszędzie ale ogólnie Borys jest lepszy. Z uwagi na długi czas walki może do bloków się nada prędzej, tylko po co kombinować jak jest tawerniak.
    O, dzięki, sprawdzę

  8. #98
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja kupiłem czyli wtopiłem?

  9. #99
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2021
    Posty
    17
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez hadzi4 Zobacz posta
    a ja kupiłem czyli wtopiłem?
    Jest jak napisał M0rdechaj. Wrzucisz 3 manuskrypty w Kolosa, dostanie uszkodzenia obszarowe i będzie tłukł swoje.

  10. #100
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Raven_Queen Zobacz posta
    Jest jak napisał M0rdechaj. Wrzucisz 3 manuskrypty w Kolosa, dostanie uszkodzenia obszarowe i będzie tłukł swoje.
    Nawet z manuskryptami nadaje sie tylko do okazjonalnego ataku samobojczego i wybicia paru najslabszych jednostek, i to tylko tam gdzie nie maja one pierwszego ataku.

    W normalnej walce jest porownywalny z weteranem, co zadnym osagnieciem nie jest.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.