Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 234

Wątek: Zmiany w grze - 14.12.2021 - Dyskusja

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    u mnie też odkrywcy żle działają a gra raz chodzi szybko a raz wolno

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Zasadnicze pytanie czy można będzie już NORMALNIE wejść do gry żeby chociaż na wyspę popatrzeć?Bo od tamtej pory co żeście schrzanili za Chiny Ludowe do gry nie można wejść. Jeżeli nie to chociaż po Trzech Królach PLS.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.10.2021
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Gdzie zostały naprawione patenty budowlane? Nadal nie są przyznawane za zdobycie sektora!!! Dzisiaj zająłem kolejny i nadal nic.. Wisicie mi już 60 patetntów za 6 sektorów..

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    A wyczytał pan, kiedy będzie aktualizacja.. 13-12-2021, a dziś mamy dopiero 12-12-2021,
    więc jak mają wpadać patenty budowlane.. gdy nie zostało to jeszcze naprawione??

  5. #25
    tomxxxtom
    Cytat Zamieszczone przez Foczasty Zobacz posta
    Witam,

    Penelopo, po raz enty pytam się, czy Ty czytasz to, co napiszesz...???
    Jak możesz w czasie dokonanym opisywać czynności naprawcze przy grze, skoro to się
    dopiero wydarzy...???
    P.S. Piszę to po raz drugi, poprzedni post KTOŚ skasował...

    Pozdrawiam
    Twój samochód został naprawiony, stwierdzić to będziesz mógł dopiero po odebraniu go z warsztatu.
    lub
    Windows został poprawiony, zaktualizuj jego wersję by zauważyć różnicę


    beeeeeee
    Ostatnio edytowane przez tomxxxtom ; 12.12.2021 o 18:33

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2015
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a naprawiliscie w koncu problem z blokowaniem sie wyspy po wrzuceniu premii na epicka kuznie??

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To ja mam jeszcze jedno, zasadnicze pytanie ... o której jutro ma być ta aktualizacja? bo nigdzie nie mogę znaleźć żadnej informacji

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    uff to znaczy ze nie oślepłem bo też szukam i znaleźć nie mogę

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Przykro mi, ale jak uczyniliście grę niegrywalną po przejściu z flash na html5, to wszelkie eventy stały się bezwartościowe. to już lepiej byście utrzymywali przy życiu tego combo pack, tj. dedykowaną przeglądarkę wraz z zainstalowanym flashem, niż to co właśnie zrobiliście

    generalnie poszliście złą drogą. sprawdzałem wersję HTML5 zanim ją wepchnęliście na stałe. pomyślałem że to wczesny etap, bo nawet początkowe poziomy zawierają całą furę błędów, a plansza pomimo że niemal pusta, cięła. nieco to poprawiliście, ale nie tędy droga.

    efekt jest taki że ci co grają, to instalują sobie różne rzeczy aby klientem nadal był flash5, bo tylko tak daje się grać.

    Mam dla was plan, i go zaakceptujcie, jeśli nie chcecie lecieć siłą rozpędu. bo czy w takim stanie gry jest szansa na nowych graczy? szczerze wąpię. cały czas jedziecie na starych graczach. ja dałem sobie spokój. zaloguję się czasami aby sprawdzić czy wreszcie zrobiliście z tą grą coś sensownego, ale widzę jedynie drobiazgi i utrzymywanie niestety niemal trupa przy życiu.

    Wróćmy do planu, który i tak olejecie:
    1. Udostępnijcie z powrotem oficjalnie dedykowaną do gry przeglądarkę z wbudowany flashem. tak zgadza się, Adobe porzuciła flasha. i co z tego?
    2. Zacznijcie przepisywać a nie konwertować (skonwertowaliście i to było złe) grę albo do HTML5/Unity, albo do Unity, ale stacjonarnego a nie webowego. Tylko niech to będzie uczciwie przepisane z pełnym tzw. refaktoringiem.

    wersja ze stacjonarnym Unity byłaby całkiem dobra, bo bez problemu wytworzycie agenta gry na windowsa, linuxa, macos, ios i androida, i to jednym spójnym kodem. ale uczciwie przepisana wersja na html5/unity też powinna być ok.

    mam też alternatywny pomysł. napiszcie klona tej gry, bez oglądania się wstecz, w wybranej wydajnej technologii. jak napiszecie, to zamknijcie rozwój tej gry, stopniowo wstrzymujcie utrzymanie, i konwertujcie użytkowników na jasnych zasadach ze starej gry do nowej. tak też można.

    cóż więcej? Wesołych Świąt niestety w evencie w praktyce nie będę uczestniczył. trochę szkoda. macie dużą armię zagorzałych fanów, w tym mnie, ale tak długo nie pociągniecie.

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I sprawa się wyjaśniła(?), nie ma już problemów z godziną rozpoczęcia dzisiejszej aktualizacji ktoś dyskretnie, bez słowa wyjaśnienia zmienił datę na jutro
    Chciałabym jeszcze jedno napisać ... przyznanie się do błędu to nie wstyd. Wstydzić się powinien ktoś, kto myśli, że nikt nie zauważy zmiany daty.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.