Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: znikające strefy górski klan

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat

    znikające strefy górski klan

    W przygodach z linii Górski Klan (od górskiego labiryntu w górę) znikają za mgłą odkryte już strefy. Często jest to strefa z ostatnim obozem, bez którego nie można ukończyć przygody. Strefa odblokowuje się po kilku godzinach od wylogowania, przynajmniej u mnie tak jest. Nie ma znaczenia czy to unity czy klient. Ten sam błąd. Nie pomaga relog, czyszczenie ciastek. Szukanie innych obozów do wybicia, żeby odkryć strefę, nie zawsze jest możliwe bo są zakryte mgłą ...

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    05.08.2019
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie jak strefa zaszła znowu mgłą, to musiałem czekać max. 30 minut, bez wylogowywana. Taki problem miałem tylko w wyprawie: lud gór

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie w górskim labiryncie i w wielkiej bitwie. Robię seriami po 5 przygód takich samych i niestety w każdej ten błąd.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    naprawia to jak targowisko gildii i napisza ze to dla nich nie priorytet... wazniejsze jest ciagniecie dalej tego syfiastego unity

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie obszar z finalnym bosem w Górskim Labiryncie się zablokowała. Po jakimś czasie się odblokowała. Pokonałem bosa. Przemieściłem tam ( na obszar bosa ) wojska żeby te kilka obozów pozostałych od tyłu pokonać dla całego doświadczenia. A tu naraz cyk - znowu blokada obszaru z generałami na nim. Nic nie da się zrobić tylko czekać. Mogę oczywiście skończyć misję wcześniej bo wytyczne wykonane ale gram dla XP.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    zanim sie za to wezma minie rok
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 15.01.2022 o 22:38 Powód: xxx

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.