Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 67

Wątek: Aktualizacja od Zespołu The Settlers Online - Dyskusja

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Uspokój się ettler bo ci żyłka pęknie...


    No właśnie. Jak nie wnosisz nic nowego do dyskusji i zasady polskiej pisowni są ci obce, to polecam ci zastosować sie do swojego pomysłu (ta podkreślona i pogrubiona część twojej wypowiedzi).

    Ból d..y za 3... 2... 1...
    Ma prawo się wypowiedzieć, tak samo jak Ty. Twój post cokolwiek wnosi nowego do dyskusji? Jeżeli nie, to równie dobrze mogłeś napisać wiadomość do ettlera.

  2. #42
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez krajan88 Zobacz posta
    Ma prawo się wypowiedzieć, tak samo jak Ty. Twój post cokolwiek wnosi nowego do dyskusji? Jeżeli nie, to równie dobrze mogłeś napisać wiadomość do ettlera.
    zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Każdy ma prawo krytykować produkt wadliwy i jego "tfurcuf" przestałem już się logować do tej gry i czekam na "obiecanki" BB Penelopa....

  3. #43
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez hadzi4 Zobacz posta
    zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Każdy ma prawo krytykować produkt wadliwy i jego "tfurcuf" przestałem już się logować do tej gry i czekam na "obiecanki" BB Penelopa....
    hadzi4, zgadzam się z tobą, ale krytyka (najlepiej konstruktywna), a wieczne narzekanie to duża różnica. Nikt nikomu nie zabrania się wypowiadać, od tego jest forum. Ale takimi ciągłymi wpisami nic nie zdziałasz/cie. Bardziej mi to przypomina scenę z którejś części Shrecka, gdy Osioł wiecznie pytał "daleko jeszcze...?" Wypowiesz się, raz, drugi i raczej tyle wystarczy. Wszyscy gramy w tą samą grę, mnie też denerwuje mnóstwo baboli, niedociągnięć i niezbyt trafionych rozwiązań. Z drugiej strony nie lepiej tą energię spożytkować na coś, co sprawi tobie więcej satysfakcji...? No chyba że takie bezcelowe wylewanie żalów to jest dla was radość... W takim wypadku żal mi was... Aczkolwiek mam nadzieję, że się mylę.

  4. #44
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A Ty wreszcie wyluzuj bo cokolwiek tu napiszesz czy narzekając czy "konstruktywnie" pisząc jak Ty tfurcy i tak to mają gdzieś a tak przynajmniej ludzie sobie piszą bo gdzieś te "żale" muszą znaleźć ujście. zatem misiu wypij miodku i idź spać Nie loguje się do gry jak tysiące innych graczy to przynajmniej tu sobie popiszę tak bez sensu dla ciebie i innych krytykujących graczy jak ty i co mi zrobisz? właśnie my im nic nie możemy zrobić ale i ty nic nie możesz nam zrobić a czy żal ci graczy to szczerze w to wątpię... jakbyś komuś z graczy nie dopiekł to byś chory był ale nie tylko ty bo znajdzie się jeszcze kilku. Na szczęście nas są tysiące a WAS jednostki

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    28.01.2015
    Posty
    55
    Serwer
    Złota Góra
    Dlaczego pakiety medyczne wytworzone w izbie chorych nie działają na przygodach ?

  6. #46
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez hadzi4 Zobacz posta
    A Ty wreszcie wyluzuj [...]
    No to chyba ty i twoi koledzy z klubu piwniczaków musisz/cie wyluzować. Nie ja tu wylewam swoje żałosne, puste i nic nie wnoszące wypociny tylko ty/wy. Polecam jeszcze do tego maść na ból 4 liter... I lek na obniżenie ciśnienia (co by ta żyłka ci nie pękła)...
    Cytat Zamieszczone przez hadzi4 Zobacz posta
    [...] Na szczęście nas są tysiące a WAS jednostki
    No ja tych narzekających jak ty, to nalicze na palcach jednej ręki. Niestety robicie tu straszny bajzel. Więc nie dosyć, że z twoją pisownia jest źle, to jeszcze matematyka i podstawowe jej funkcje, są ci obce.

    To rzekłwszy, na moje szczęście, poprzestaję w dalszych słownych przepychankach. Wyszło na to, że ja sam zacząłęm spamować wątek wpisami nie na temat. Niestety, lekko parafrazująć Marka Twain'a: "Zacząłem dyskutować z idiotą. Sprowadził mnie do swojego poziomu, i pokonał mnie swoim doświadczeniem"...

  7. #47
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ludzie mali nie cierpią swojej skali

  8. #48
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta

    To rzekłwszy, na moje szczęście, poprzestaję w dalszych słownych przepychankach. Wyszło na to, że ja sam zacząłęm spamować wątek wpisami nie na temat. Niestety, lekko parafrazująć Marka Twain'a: "Zacząłem dyskutować z idiotą. Sprowadził mnie do swojego poziomu, i pokonał mnie swoim doświadczeniem"...
    zastanawiam się czemu odpisujecie niedźwiedziowi, przecież on nie ma świadomości tego do czego służy forum przy grze i to zbugowanej od wielu miesięcy i trolluje to forum, a jak wynika z cytatu wyżej trolluje nawet siebie, bądźcie trochę poważni

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    co się dzieje z logowaniem ?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.