Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67

Wątek: Aktualizacja od Zespołu The Settlers Online - Dyskusja

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    marketingowcy ubisoftu kilka miesięcy się głowili co tu zrobić aby pozyskać sympatię graczy nie robiąc zupełnie niczego. no i poza wymyślili - poza dawaniem promocji na klejnoty zamieścili jedną wiadomość na stronie głównej z miłymi słówkami i obietnicami. rozbili bank, wróżę powrót setek tysięcy graczy i kupę hajsu z klejnotów! a dla pomysłowych marketingowców gigantyczne premie nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  2. #22
    Początkujący Osadnik Awatar kopacz
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    a co z zepsutym Drzewem Miłości, Wiosennym Parkiem, z Poszukiwaczem który nie zalicza pełnych zadań od razu tylko dopiero po relogu

  3. #23
    Osadnik Awatar WaszkoG
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    No nic, w koncu zauwazyli problemy z wydajnoscia i niektorymi funkcjami. Chyba ludzie przestali klejnotki kupowac i sie exel zaczal rozjezdzac XD

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gra działa tak samo beznadziejnie jak zawsze i po tych poprawkach nawet gorzej. Masakra.
    Mamy grać w niemiecką grę na ruskim kliencie? Taki jest cel BB?

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czyli wypuszczono bez sensowny komunikat, który niczego nie zmienia, nic nie określa więc:

    EKIPA DALEJ MOŻE LECIEĆ W KULKI

    a gracze niech mają ciemnotę wciśniętą, że coś się dla nich robi

    PISAŁEM O KALENDARZU

    aby były cele określone dla pseudo programistów unity z firmy ubisoft oraz aby użytkownicy mieli informację, że coś wkrótce się poprawi

    Życzenia świąteczne:
    - aby przez całe kolejne 12 miesięcy nie sprzedał się żaden pakiet klejnotów

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja dodam, że z najemnymi rekrutami też coś nie halo.
    Jak wysłałem 1500 rekrutów na przygodę i dodałem najemnych 1500 rekrutów
    to straciłem tych co wysłałem, a najemni po zakończeniu przygody przepadli.

    Zawsze było tak, że w pierwszej kolejności traceni byli najemni, a teraz po aktualizacjach jest,
    że w pierwszej kolejności giną ci, których wysłaliśmy na przygodę.

    Tak przy okazji piszę, bo nie wiem, czy ktoś to zgłaszał.
    ale teraz jestem już mądrzejszy i albo wysyłam 100% na przygodę, albo dodaję 100% najemnych,
    już ich nie łączę, do momentu naprawienia błędu.

  7. #27
    Osadnik Awatar RadekMC1
    Dołączył
    11.10.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Złota Góra
    nie grałem z 2 miesiące bo nie szło, zalogowałem się z ciekawości, niestety nadal to samo.
    gra niegrywalna ;/
    tyle lat godzin przesiedzianych eh

  8. #28
    Osadnik Awatar WaszkoG
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RadekMC1 Zobacz posta
    nie grałem z 2 miesiące bo nie szło, zalogowałem się z ciekawości, niestety nadal to samo.
    gra niegrywalna ;/
    tyle lat godzin przesiedzianych eh
    mam tak samo, kiedys pyk-pyk-pyk i tematy ogarniete, teraz gra chodzi tak wolno ze predzej cie ## strzeli niz cos wyklikasz :-/

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    aby grac na unity, zalecamy używać tej przeglądarki: Waterfox 64bit.. : https://github.com/portapps/waterfox...3-25-setup.exe

    a jak wolicie tak jak było dawniej. to marsz na stronę główną: https://settlersonlinewiki.eu/granie...przez-klienta/

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2019
    Posty
    21
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    aby grac na unity, zalecamy używać tej przeglądarki: Waterfox 64bit.. : https://github.com/portapps/waterfox...3-25-setup.exe

    a jak wolicie tak jak było dawniej. to marsz na stronę główną: https://settlersonlinewiki.eu/granie...przez-klienta/
    Muszę przyznać że faktycznie wszystko działa szybciej na tej przeglądarce . Przynajmniej u mnie.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.