Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: 11 złóż marmuru - Poszuiwacz

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    06.02.2017
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj

    11 złóż marmuru - Poszuiwacz

    Mam problem ze znalezieniem 11go złoża marmuru, aby wykonać zadanie z Poszukiwacza. Wysyłam wielokrotnie biegłych geologów i sumiennych geologów wyszkolonych umiejętnością Szczęśliwy kilof i nie znajdują. Mam odkryte 10 złóż marmuru a o jedenastym mogę na tą chwile zapomnieć. Proszę o naprawienie tego błędu.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam , potwierdzam, wysłałem juz napewno powyżej 100 geologów ze zdolnością szczęśliwy kilof (mam takich czterech , latają prawe bez przerwy) i nic. Napisałem w tej sprawie do Penelopy na czacie, napisała ,że nic jej o tym nie wiadomo. podobno pytała informatyków i oni tez o takim problemie nie wiedzą, więc Penelopa podesłala mi linki do poradnika mam 80lvl i nie potrafie geologo wyszkolic , czy jak
    Oto odpowiedź od Penelopy na Forum

    Marmur
    Hej

    Odpowiedź na Twoje pytanie:

    Brak znanych błędów dotyczących złoża marmuru lub Puszukiwacza.
    marmur: https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1659647

    W sektorze 1 można znaleźć tylko 1 marmurowy spot. A sektor 4 i sektor 9 mogą posiadać marmur i można go znaleźć jeśli posiadasz geologa z talentem „Lucky Strike”.

    https://ubistatic-a.akamaihd.net/003...mezone_faq.png



    Pathfinder

    Zanim zdobędziesz Pathfindera, musisz również ukończyć "wstępne zadania". https://forum.diesiedleronline.de/th...fgabensammlung W 99% problemów z „pathfinder not there” gracze nie ukończyli zadania „efekt domina ”.
    Die "Pfadfinder" - Informationen, FAQs und Aufgabensammlung
    https://s12.directupload.net/images/200501/wirtjm8j.png
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 24.11.2021 o 14:18

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!  

    Pozyższa korespondencja była skierowana do Ciebie nie na forum.

    Jeżeli problem w dalszym ciagu występuje, to jak już wcześniej napisałam w wiadomości prywatnej: 

    Należy wyszkolić geologa na poszukiwanie dodatkowego złoża i szukać nim jak masz już 10 odkrytych - 11 bywa, że w S9 niedaleko złota, tego pojedynczego, 4 złoża są trochę wyżej jeden koło drugiego a ten samotny trochę niżej.

    Zerknij proszę na poradnik: > tutaj <


    Gracze piszą, że często dopiero Sumienny geolog po wyszkoleniu 24% oraz "szczęśliwy kilof" , odnalazł 11ste złoże marmuru.
    Powodzenia!


    Jeżeli po tym jak przeczytasz powyższe poradniki i zastosujesz się do instrukcji problem będzie w dalszym ciągu występował, proszę o przesłanie zrzutów ekranu.  

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 24.11.2021 o 14:29

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Potwierdzam to, że nie można znaleźć 11 złoża marmuru. Wysyłałam geologów ze "szczęśliwym kilofem" przez dwa tygodnie, bez rezultatu.
    Parę razy czytałam też, że niektórzy gracze nie mają problemów z tym zadaniem. Ale jak się później okazało, chodziło o zadanie z 9 złożami, a ze znalezieniem tylu złóż nie ma problemu.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    e tam napewno nie dajesz rady , przeczytaj poradnik
    normalnie głupich z ludzi robia

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Od cały ubiegły tydzień wysyłałem geologów odpowiednio wyszkolonych i też nie udało się znaleźć 11 złoża
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    06.02.2017
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    BB_Penelopa to zadanie (Maksymalne wydobycie) wykonywałem dziesiątki, jak nie setki razy, mam 80lvl. Nie potrzebuje porady jak szkolić geologa lub, którego najlepiej szkolić umiejętnością Szczęśliwy kilof... Napisałem wyraźnie w wiadomości otwierającej ten temat. Jeszcze raz proszę o dostrzeżenie i naprawienie tego błędu.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    28.01.2015
    Posty
    55
    Serwer
    Złota Góra
    Mam ten sam problem.
    A pojawił się on po konserwie w trakcie eventu.
    Tak jak i pozostałe problemy drzewkiem, stanicą, rafinerią itd. to efekt tej samej konserwy.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jest to problem trwajacy ponad 3 tygodnie geolodzy biegaja a 11 złoża ciagle niema

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Odkrywamy 10 złóż marmuru i dopiero wtedy jest szansa na odkrycie 11 złoża tak było kiedyś a teraz to trudno odgadnąć jak jest

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.