Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: latarnie widmo - kolejny błąd czy przekręt?

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zadanie bonusowe z latarni/statku: Noskonała Zagadka


  2. #12
    Osadnik Awatar witek1967
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Złota Góra
    wywaliłem do gwiazdy te feralna 3 latarnie i premie przyszły jak trzeba, teraz dodaję po jednej tygodniowo i sie okaże czy to coś pomoże

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    kolejny tydzień, kolejna zagadka z latarniami. tym razem zamiast 5 fantów były 4. Wygląda na to że jak wypadną klejki to już więcej fantów nie ma. Jak miałam 1 fant ze skrzynki zamiast 5, to własnie były klejki, dzisiaj 4 fanty i czwarte były klejki.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez witek1967 Zobacz posta
    wywaliłem do gwiazdy te feralna 3 latarnie i premie przyszły jak trzeba, teraz dodaję po jednej tygodniowo i sie okaże czy to coś pomoże
    To chyba nie tak powinno być, że mamy kombinować, ja nie pamiętam które są z tego ewentu a które "stare". Błędów jest tak dużo a jak widać wcale im się nie spieszy z poprawianiem czegokolwiek, gra leży na łopatkach

  5. #15
    Osadnik Awatar witek1967
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Złota Góra
    tak jak napisałem, zacząłem wstawiac po jednej, przybył statek i du...a, jak były i sa błedy tak chyba zostaną

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    i znowu ilość nagród mi się nie zgadzała, 2 skrzynki i w każdej po jednym fancie. Znowu ze skrzynki gdzie miało być 5 fantów, wyleciało tylko 20 klejek

  7. #17
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Magdina Zobacz posta
    i znowu ilość nagród mi się nie zgadzała, 2 skrzynki i w każdej po jednym fancie. Znowu ze skrzynki gdzie miało być 5 fantów, wyleciało tylko 20 klejek
    Tez tak mialem przez ostatnie 2 tygodnie.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kolejny rok, kolejny event, kolejne 3 latarnie dostawione i znowu nowe latarnie zignorowane, dostałam tylko 2 skzryneczki - 5 fantów każda, a latarni mam 12. To jest żałosne

  9. #19
    Osadnik Awatar witek1967
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Złota Góra
    kupiłem 1, dostawiłem i wszystko gra, 10 latarni i 10 fantów, tyle że jak dostawiłem to pierwszy okrecik po dostawieniu przypłynął tylko z 9 fantami, kolejne juz ok. poczekaj do nastepnego
    Ostatnio edytowane przez witek1967 ; 15.11.2022 o 18:13

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Developerzy, jak zwykle, nie orientują się, że przy każdym evencie należy zwiększać limity rzeczy dostępnych w sklepiku eventowym.
    Nie wiem, to jest po prostu żałosne, co każdy event tak jest z czymś. Nawet małpa by się już zorientowała....

    Warto by było to zgłosić:
    Latarnie, po tym evencie, powinny dawać 12 nagród, dają tylko 10, należy zwiększyć limity. Prawdopodobnie to samo jest ze Świątecznym znaleziskiem.
    Drugi błąd z latarniami, jeśli w nagrodzie zdarzy się 20 klejek, to pozostałe nagrody nie są juz przyznawane, np. wylosuje 20 klejek na 1 pozycji, to pozostale cztery pozycje nie są już losowane.
    Pozdrawiam,
    SS

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.