Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: latarnie widmo - kolejny błąd czy przekręt?

  1. #1
    Osadnik Awatar witek1967
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Złota Góra

    latarnie widmo - kolejny błąd czy przekręt?

    Witajcie oto co napisałem do suportu
    " ...... w trwającym evencie zakupiłem za dynie 3 latarnie widmo. obecnie mam ich już 9, do chwili zakupu dostawałem 2 kuferki w których były nagrody, podzielone 5 i 1, jesli w pierwszym były klejnoty ilość nagród w tym kuferku spadała do klejnotów +2 nagrody lub tylko same klejnoty, do tego nie mam żadnych zastrzeżeń, obecnie jak wspominałem mam 9 latarni, w dniu dzisiejszym dostałem premie okrętu widmo, dostałem tylko 1 kuferek w którym było 5 nagród, nie było 2-go kuferka z nagrodami. pytam gdzie pozostałe nagrody? mając 6 latarni dostawałem więcej niż przy 9, składam skargę na zaistniałą sytuację, prosze o wyjaśnienie sprawy i dosłanie mi kuferka z 4 nagrodami,
    kolejna sprawa, wiosenny park działa jak chce, nie można odpalić skutecznie premii
    pozdrawiam witek ....."

    czy po zakupie latarni i pierwszej premii okrętu macie podobnie?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Mam dokładnie tak samo, przed dostawieniem 3 latarni w tym ewencie miałam 6 szt, dostawałam 2 kuferki w jednym 5 nagród, w drugim 1. Teraz 1 kuferek i tylko 3 nagrody jakby system nie wliczał tych starych. Nie piszę do suportu bo to nie ma sensu, straciłam prestiżowa premie w odpowiedzi dostałam info - znamy problem dziękujemy za informacje. Gracz ma płacić i nie narzekać.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    05.08.2019
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam ten sam problem, posiadam 7 latarni, a dostaje jeden kuferek z pięcioma nagrodami, podobnie jest z świątecznym znaleziskiem, posiadam 6 budynków, a dostaje jeden kuferek z 5cioma nagrodami. Gra zaniża litość budynków. Drzewko miłości regeneruje się dłużej bo gra nie widzi wszystkich drzewek, posiadam 6 , przy tylu drzewkach czas regeneracji powinien wynosić 20 godzin jak dawniej, a teraz wynosi 24 godziny, jak to było przy 5ciu drzewkach. Podobna sytuacja dotyczy innych budynków np. stanicy, boiska, rynku bożonarodzeniowego, wiosennego parku.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    Posiadam 6 latarni na wyspie i 3 w gwieździe. Nie qwystawiałam tych 3 nowych, bo słyszałam że 9 daje mniej fantów niż 6
    W zeszłym tygodniu dostałam 2 skrzynki, tyle że w każej po jednym fancie. Dzisiaj dostałam tak jak powinno być, ale wygląda na to że nagrody są zupełnie przypadkowe. Przypadkowe jest nie tylko co dostaniem, ale czy dostaniesz

  5. #5
    Osadnik Awatar witek1967
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Złota Góra
    kolejny statek widmo po tygodniu, nic nie naprawione, zero odpowiedzi z supportu,

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    06.02.2017
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam ten sam problem, wysłałem zgłoszenie do supportu, na prośbę dosłałem screeny. Poinformowano mnie że rzeczywiście istnieje taki problem i poproszono o cierpliwość. Od zgłoszenia minęło 2 miesiące..

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Własnie przed chwilką otrzymałem nagrody za latarnie, potwierdzam, po zakupie 3 na evencie , nagród mniej niz przed zakupem.

  8. #8
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    u mnie to samo znowu babol

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nowy Ład. Na podatki zabrali.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    [CENTER]Zadanie bonusowe z latarni/statku: Noskonała Zagadka

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.