Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Obszar serwera uszkodzony

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Obszar serwera uszkodzony

    I blokada wyspy. Obszar serwera uszkodzony. Gratulacje !!!!

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2014
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie dzisiaj to samo rano wyrzuciło mnie z gry i nie mogę wejść. Pisze obszar serwera jest uszkodzony, wystąpił błąd proszę spróbować ponownie i tak w kółko końcówka eventu dynie mi uciekają i premie, budynek miałem ulepszyć znów w plecy masakra. Już wiem może być to spowodowane czasem przez rzucenie premii na epicką kuźnię przez kogoś przez unity raczej i wywaliło mnie i zablokowało konto, ale nie zawsze bo wcześniej przez klienta mi wrzucali i ok było napisałem do suportu. Radze wszystkim nie używać podczas eventu epickiej kuźni oraz najlepiej jak ktoś z klienta wrzuca premie na budynki. a tak to lepiej samemu wrzucać dłużej działające.
    Ostatnio edytowane przez Rados007 ; 21.11.2021 o 16:31

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie to samo bszar serwera uszkodzony i znikaj z gry....

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    06.02.2017
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    dziś po raz 3 mam to samo, zupki na epickie wrzucono mi z klienta, problem dalej z tym jest ale na chybił trafił, bo codziennie ktoś mi rzuca zupki

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I znów u mnie blokada wyspy. Według mnie to właśnie wina epickiej kuźni. Wtedy sam sobie wrzuciłem kwiatki na epicką kuźnię i blokada. Dzisiaj użyłem przerwanie premii na tej kuźni i znów blokada wyspy. Czyli wolna sobota również od settlersów. Szkoda

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2019
    Posty
    41
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Konserwa i po konserwie miał być problem naprawiony rano mnie wywaliło - Obszar serwera uszkodzony i po konserwie nadal z tego powodu nie mogę wejść do gry gratulacje dla zespołu rozwiązujecie problemy nie ma co.....

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.