Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Ali Baba i Trzeci złodziej - nie zalicza osiągnięcia

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat

    Ali Baba i Trzeci złodziej - nie zalicza osiągnięcia

    Hej


    Skuszony nagrodą za osiągniecie postanowiłem zrobić przygodę Ali baba i Trzeci złodziej wg wytycznych (bez używania rekrutów oraz wojsk elitarnych)

    Do ubicia obozów przywódców wroga użyłem TYLKO ataków dystansowych (grad strzał, grad płonących strzał, skrytobójca balista, strzałki z czarnodrzewia) - po zakończeniu przygody i odbiorze dropa osiągniecie nie zostało zaliczone!? (mimo że nie został użyty ani jeden wojak elitarny ani rekrut!)

    Zirytowany sytuacją powtórzyłem cały proces, tj odpaliłem kolejną przygodę, i zrobiłem podobnie, plus dla pewności wysłałem jednego generała z co najmniej 1 jednostką każdego dozwolonego typu (łucznik wyborowy łucznik, ochotnik, żołnierz, elitarny żołnierz kusznik puszkarz) i ubiłem generała z ww jednostkami na pierwszym napotkanym obozie wroga. Resztę ataków na przywódców wykonałem analogicznie jak za 1 podejściem.

    Efekt?! Dokładnie taki sam! - osiągniecie niezaliczone

    Dlatego pytam - co to ma kurna znaczyć?!

    Dodatkowe informacje: podczas wykonywania obydwu podjeść była aktywna premia dobrego wywiadu bojowego, oraz 1 dzień premium.
    Ostatnio edytowane przez martee ; 09.11.2021 o 17:05

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2020
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podpinam się do wątku - miałem to samo

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też mam problem z zaliczeniem tego osiągnięcia. Ja nie używałem żadnych premek, a tylko i wyłącznie samych łuczników. Zrobiłem tylko jedno podejście. Myślałem, że ja coś skopałem i na jakiś czas odstawiłem na bok to wyzwanie. Widać coś jest na rzeczy.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Z moich obserwacji wynika ze wszelkie osiągnięcia przygodowe.... nie działają (niesamowite, któż by się spodziewał :P ) - w międzyczasie zrobiłem sawanniarzy, krwawą marynę, znajomy zrobił Proch w wersji z żołnierzami i kusznikami (wszystko w czasie, wg właściwych poradników) - również bez efektu, nic nie zaliczyło.

    Także ten także tego - BB_Penelopa, możecie sobie dopisać kolejna rzecz do poprawy na najbliższe miesiące :P

  5. #5
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Końskiego Grzbietu też nie zalicza np. bez używania rekrutów, tylko żołnierzy, elitarnych itp.
    Skrzydła do góry!

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Alibaba trzeci złodziej , na końskim grzbiecie i bohaterski mały krawiec - robiłem. osiągnięcia nie zaliczone.

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez martee Zobacz posta
    Hej


    Skuszony nagrodą za osiągniecie postanowiłem zrobić przygodę Ali baba i Trzeci złodziej wg wytycznych (bez używania rekrutów oraz wojsk elitarnych)

    Do ubicia obozów przywódców wroga użyłem TYLKO ataków dystansowych (grad strzał, grad płonących strzał, skrytobójca balista, strzałki z czarnodrzewia) - po zakończeniu przygody i odbiorze dropa osiągniecie nie zostało zaliczone!? (mimo że nie został użyty ani jeden wojak elitarny ani rekrut!)

    Zirytowany sytuacją powtórzyłem cały proces, tj odpaliłem kolejną przygodę, i zrobiłem podobnie, plus dla pewności wysłałem jednego generała z co najmniej 1 jednostką każdego dozwolonego typu (łucznik wyborowy łucznik, ochotnik, żołnierz, elitarny żołnierz kusznik puszkarz) i ubiłem generała z ww jednostkami na pierwszym napotkanym obozie wroga. Resztę ataków na przywódców wykonałem analogicznie jak za 1 podejściem.

    Efekt?! Dokładnie taki sam! - osiągniecie niezaliczone

    Dlatego pytam - co to ma kurna znaczyć?!

    Dodatkowe informacje: podczas wykonywania obydwu podjeść była aktywna premia dobrego wywiadu bojowego, oraz 1 dzień premium.
    Witam serdecznie,

    wyślij w tej sprawie zgłoszenie do naszej pomocy technicznej. Formularz znajdziesz na stronie głównej The Settlers Online.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.12.2017
    Posty
    26
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie,

    wyślij w tej sprawie zgłoszenie do naszej pomocy technicznej. Formularz znajdziesz na stronie głównej The Settlers Online.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    ten problem jest juz 3miesiace i pomoc techniczna nie wie o nim?

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mam ten sam problem z osiągnięciem Moneta Zaoszczędzona To Moneta Zarobiona - Ukończ „Ryczący Byk” korzystając wyłącznie z łuczników i konnych. Pisałam do supportu i dostałam odpowiedź, że problem jest znany i pracują nad jego rozwiązaniem ale nie wiedzą kiedy zostaną wprowadzone poprawki.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam , czy cos sie zmieniło i juz zalicza osiagniecie ?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.