Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: informacja o długości przerwy w dostępnie do kanału rozmów

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród

    informacja o długości przerwy w dostępnie do kanału rozmów

    fakt, że moderatorzy indywidualnie podchodzą do kwestii stosowania się do regulaminu nie budzi wątpliwości,

    w tej kwestii chciałbym uzyskać informację ile ta stronniczość potrwa u gracza, i ile będzie trwała przerwa w dostępie do kanału rozmów,

    specjalnie nie pytam o powód przerwy bo tekst będzie jednostajnie ten sam

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jakość gry nie powala, ale moje pytanie dodatkowo spowodowało popłoch w ekipie klikaczy unity,

    naprawdę, nie martwcie się, to nie jest takie trudne pytanie

    dacie radę, macie wszyscy ponad 18 lat, musicie mieć więcej wiary w siebie

    za coś wam w końcu płacą

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a tak po ludzku?

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.11.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    stosowanie regulaminy przez modów
    a konkretnie przez jednego - tego który był tez krytykowany na forum ale posty znikały
    w środę 27.10 dostałem bana -1440 minut-za wyrażenie opinie na czacie o wspaniałej konserwacji - i trwa do dziś - możliwe że modom sie tez cos popsuło po konserwie?
    tylko że istnieje coś takiego jak pw czy skrzynka że jak cos nie działa to mod powinien pochylić czasem czoła ...

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    moderatorzy działają na szkodę gry, naturalną konsekwencją ich działania są stale pomniejszane zyski z gry
    amatorstwo ich polega na tym że, gdy ktoś dostaje przywilej władzy ,, karanie innych,, bez konsekwencji własnej
    zachowuje się bezkarnie niesiony własnym ego i poczuciem wyższości nad innymi, tym sposobem zamiast spełniać swoje funkcje
    odstawiają tylko niechlubne praktyki wyżywania się na naszych graczach celem zaspokojenia własnych potrzeb kosztem innych,
    nie zapominajmy też o fair-play o którym amatorzy z przywilejem karania nie wiedzą gdyż zwyczajnie wydaje im się że, są lepsi
    skoro mają władzę a zupelnie się do tego nie nadają, my tracimy grywalność ubisoft traci kasę koło od wielu lat się zamyka,
    może warto poinformować developera gry gdyż on traci na biznesie a jest od zarbiania

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.10.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Złota Góra
    nie wszyscy moderatorzy - ale jeden jest bardzo... i wiemy że o h... chodzi
    - dalej nie nauczył sie liczyć że 1440 to nie tydzień ale o czystość wypowiedzi w języku polskim to bardzo dba i poucza innych...

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie wiem ile,

    podejrzewam za co, ale to tylko osobista wendetta modów

    szkoda, że info z tego tytuł nie jest przesyłane do gracza

    a zatem mogę tylko zasugerować innym:

    nie kupujcie klejnotów za złotówki, szkoda kasy

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    to jakaś tajemnica czy po prostu autorzy gry na takie trudne pytanie również nie są w stanie odpowiedzieć ?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie chcę być nie miły, ale pytanie nie było trudne,

    a jeśli ktoś nie potrafi na nie odpowiedzieć to czy powinien mieszać w kodzie tej gry ?

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czy w składzie programistów jest chociaż jedna inteligentna osoba która rozumie moje pytanie, czy łudzę się bez powodu że jednak żaden z was nic nie wie, nic nie poradzi i po prostu bierze wypłatę za to że jest ?

    wymieńcie ekipę programistów jak ta robota ich przerasta

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.