Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Przestraszony odkrywca - NIE przynosi fantów x4

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Przestraszony odkrywca - NIE przynosi fantów x4

    Hej,

    Ostatnio zauważyłem, że moi odkrywcy a dokładnie "przestraszony odkrywca" nie nosi czterokrotnie większej ilości fantów zwłaszcza dyń.
    Moi odkrywcy z krótkich poszukiwań skarbów przynoszą po 2dynie (70% szansy) czyli teoretycznie jak wynika z jego atrybutów co 14h powinni nosić co najmniej 8.
    U was też tak jest?

    chrise

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie mam tak samo. Dziś wrócili moi Przestraszeni (5ciu) z przedłużonych poszukiwań. Miałem nadzieję na niezły łup. W sumie przynieśli mi 60 dyń z ponad tygodniowych poszukiwań. To 12 dyń na łebka... Szał normalnie... Poza tym reszta łupów była x1 a nie jak w opisie odkrywcy x4.

    Ja zakupiłem jednego czy dwóch za klejnoty (nie pamietam czy osobno czy z jakiejś paczki). Skoro zakupiłem wadliwy produkt, który nie działa tak jak był i jest reklamowany, to czy mogę drogie BB (Penelopo, proszę o wyjaśnienie sprawy) starać się o zwrot kosztów zakupu (w klejnotach)? Oczywiście Przestraszonego Odkrywcę możecie ode mnie zabrać. Jak naprawicie odkrywcę wtedy zakupię go ponownie... Wiem, jakie mam przywileje jako klient i chyba BB jako dostawca usług i produktów, jeśli nie wywiązuje się ze swojej cześci "umowy" powinien jakoś się w tej kwesti ustosunkować. Wiem że odpowiedź na moje pytanie brzmi Nie/Na chwilę obecną pracujemy nad rozwiązaniem problemu tyle że ja i inni zostaliśmy wykiwani w bambuko...

    Ja wysłałem zgłoszenie do supportu ale wszyscy wiemy jak to się skończy...

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    niczym?

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chrise Zobacz posta
    Hej,

    Ostatnio zauważyłem, że moi odkrywcy a dokładnie "przestraszony odkrywca" nie nosi czterokrotnie większej ilości fantów zwłaszcza dyń.
    Moi odkrywcy z krótkich poszukiwań skarbów przynoszą po 2dynie (70% szansy) czyli teoretycznie jak wynika z jego atrybutów co 14h powinni nosić co najmniej 8.
    U was też tak jest?

    chrise
    żaden odkrywca który ma powiększony łup (nie dodatkowe sloty na łup) nie przynosi wiecej jak standard, 9% z umiejętności też nie działa

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w tej grze coraz wiecej funkcjio przestaje działać, chyba to juz jej koniec....

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.12.2017
    Posty
    26
    Serwer
    Kolonia
    Potwierdzam przestraszeni Odkrywcy po 7-8 dniach poszukiwań przynoszą 12 dyń ;p to samo jest z piratem i tp.. nie działają budynki specjalne które dają premie strefowe, te błędy są zgłaszane od tygodni!! czy wy macie w ogóle zamiar naprawić to??/

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Artur_fig Zobacz posta
    Potwierdzam przestraszeni Odkrywcy po 7-8 dniach poszukiwań przynoszą 12 dyń ;p to samo jest z piratem i tp.. nie działają budynki specjalne które dają premie strefowe, te błędy są zgłaszane od tygodni!! czy wy macie w ogóle zamiar naprawić to??/
    Budynki z premiami strefowymi działają, ale nie wiadomo jaki jest czas regeneracji, przy 4 parkach powonieniem co ok 12h moc je aktywować, a nie ma takiej możliwości, ale raz na dzień bez problemu.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.12.2017
    Posty
    26
    Serwer
    Kolonia
    To że jest czas regeneracji to każdy wie!!! ja od tygodnia nie mogę włączyć stanicy obserwatorium, drzewka Miłości czy gram na kliencie czy unity

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Dziękuję za zgłoszenie. Uprzejmie informuję, że sprawa została przekazana do działu technicznego. Poinformuję  Was jak tylko otrzymam informację od działu technicznego. 

    Na chwilę obecną nie ma możliwości zwrotu Odkrywców. 

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    czemu trolujecie Penelopę?
    kiedy przestraszony przynosił 4 razy więcej łupów, od chwili gdy ktoś zrobił jubileuszowego tysięcznego babola w grze i zamienił opisy??

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.