Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Brak patentow budowlanych

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja także nie dostaję nagród i patentów za podbijanie archipelagu. Pytanie do @BB_Penelopa - czy po usunięciu problemu technicznego 'zaległe' patenty i surowce zostaną przyznane? Bo jeśli nie, nie bardzo jest sens podbijać kolejne sektory. Będę wdzięczny za odpowiedź

  2. #12
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aragoth Zobacz posta
    Ja także nie dostaję nagród i patentów za podbijanie archipelagu. Pytanie do @BB_Penelopa - czy po usunięciu problemu technicznego 'zaległe' patenty i surowce zostaną przyznane? Bo jeśli nie, nie bardzo jest sens podbijać kolejne sektory. Będę wdzięczny za odpowiedź
    Witaj Aragoth!

    Chcemy Was zapewnić, że nasz zespół jest zaangażowany w naprawę problemów, które zgłaszaliście na różnych platformach, w tym między innymi:

    Prestiżowa premia dla Znajomego znika zbyt szybko
    Niedziałające certyfikaty członków gildii
    Nieprzyznane patenty budowlane
    Problemy z zablokowanymi strefami
    Problemy z wydajnością i lagami


    Nasze relacje ze społecznością są dla nas bardzo ważne, dlatego upewnijcie się, że będziecie mieli oko na swoją skrzynkę pocztową w grze w ciągu najbliższych dni.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #13
    lulu00666
    Witam,

    ja już trzy razy zgłaszałam ten problem. Za każdym razem zostałam zignorowana przez dział techniczny "(..) tak znamy ten problem i usilnie nad nim pracujemy - zamykamy Twoje zlecenie (..)". Pokonałam już wszystkie obozy bandytów na wyspie i nie dostałam ani jednej nagrody. Patenty budowlane kupowałam za klejnoty, zdobyte za wykonanie zadań (swoją drogą części zadań też nie da się wykonać i zespół TSO już podobno pracuje nad rozwiązaniem). Mam taką obawę - może zespół TSO liczy na to, że jeśli komuś zależy na rozgrywce to wyda kasę na to żeby kupić sobie klejnoty a za nie patenty budowlane... Co o tym myślicie?

  4. #14
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez lulu00666 Zobacz posta
    Witam,

    ja już trzy razy zgłaszałam ten problem. Za każdym razem zostałam zignorowana przez dział techniczny "(..) tak znamy ten problem i usilnie nad nim pracujemy - zamykamy Twoje zlecenie (..)". Pokonałam już wszystkie obozy bandytów na wyspie i nie dostałam ani jednej nagrody. Patenty budowlane kupowałam za klejnoty, zdobyte za wykonanie zadań (swoją drogą części zadań też nie da się wykonać i zespół TSO już podobno pracuje nad rozwiązaniem). Mam taką obawę - może zespół TSO liczy na to, że jeśli komuś zależy na rozgrywce to wyda kasę na to żeby kupić sobie klejnoty a za nie patenty budowlane... Co o tym myślicie?
    Ja myślę, że powinnaś jak najszybciej odstawić tą grę bo mocno uzależnia a co gorsza coraz mocniej denerwuje zamiast radować
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2021
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam, nadal nie otrzymalam zadnych patentow za sektory, podbite wszystkie, support zamknal zgłoszenie?! i o tym poinformował, w skrzynce nic. Jakim prawem zamkneli informacje o bledzie jesli go nie rozwiazali?! Ktos nad tym panuje?! Ilez mozna czekac na przeslanie patentow? Jak mamrozbudowywac wyspe i robic zadania? Proszę o odpowiedź.

  6. #16
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez PhinoBloodfallen Zobacz posta
    Witam, nadal nie otrzymalam zadnych patentow za sektory, podbite wszystkie, support zamknal zgłoszenie?! i o tym poinformował, w skrzynce nic. Jakim prawem zamkneli informacje o bledzie jesli go nie rozwiazali?! Ktos nad tym panuje?!
    Po przejsciu na unity zepsuli praktycznie kazda funkcjonalnosc w grze, nawet te ktorych nie ruszali, stad byloby bardzo zaskakujace jakby nagle jeden stażysta oddelegowany do pisania klienta zaczal te wszystkie bledy odpowiednio szybko naprawiac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2021
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Po przejsciu na unity zepsuli praktycznie kazda funkcjonalnosc w grze, nawet te ktorych nie ruszali, stad byloby bardzo zaskakujace jakby nagle jeden stażysta oddelegowany do pisania klienta zaczal te wszystkie bledy odpowiednio szybko naprawiac.
    Klient nie poprawia bledow w grze on tylko umozliwia grac w starej technologii flash, jezeli cos jest zepsute na serverze gry on tego nie naprawi, dlatego bledy co wystepuja na unity beda takze wystepowac na kliencie, pozdrawiam. A i nie stazysta pisze klienta;p tylko dobrzy ludzie ktorych wk... BB Pozdrawiam serdecznie Po wprowadzeniu eventu BN nie zapomnijcie uaktualnic klienta

  8. #18
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez PhinoBloodfallen Zobacz posta
    Klient nie poprawia bledow w grze on tylko umozliwia grac w starej technologii flash, jezeli cos jest zepsute na serverze gry on tego nie naprawi, dlatego bledy co wystepuja na unity beda takze wystepowac na kliencie, pozdrawiam.
    Wiadomo, tyle, ze jesli zakladasz ze bledy dotycza serwera, to tym bardziej zasadne jest pytanie czemu na serwerze cokolwiek zmieniano co te bledy moglo wygenerowac, jesli glownym problemem od roku jest strona kliencka i koniecznosc jej przepisania na Unity.

    Nadal nie zmienia to sensu tego co napisalem, w jakis magiczny i niezrozumialy dla mnie sposob udalo im sie poruszyc obszary aplikacji ktore nie musialy byc i nie powinny byc dotykane, i je zepsuc, efektywnie nie tylko nie naprawiajac istniejacych bledow tylko dostarczajac nowych, niepotrzebnych. Stad naiwne zalozenia, ze ktokolwiek odpowiedzialny za ta sytuacje kiedykolwiek ją odkręci.

    A i nie stazysta pisze klienta;p
    biorąc pod uwagę nakład i tempo pracy, mając doswiadczenie w IT ciezko uwierzyc, ze pracuje nad tym wiecej niz jedna osoba, i to slaba.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2021
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Wiadomo, tyle, ze jesli zakladasz ze bledy dotycza serwera, to tym bardziej zasadne jest pytanie czemu na serwerze cokolwiek zmieniano co te bledy moglo wygenerowac, jesli glownym problemem od roku jest strona kliencka i koniecznosc jej przepisania na Unity.

    Nadal nie zmienia to sensu tego co napisalem, w jakis magiczny i niezrozumialy dla mnie sposob udalo im sie poruszyc obszary aplikacji ktore nie musialy byc i nie powinny byc dotykane, i je zepsuc, efektywnie nie tylko nie naprawiajac istniejacych bledow tylko dostarczajac nowych, niepotrzebnych. Stad naiwne zalozenia, ze ktokolwiek odpowiedzialny za ta sytuacje kiedykolwiek ją odkręci.



    biorąc pod uwagę nakład i tempo pracy, mając doswiadczenie w IT ciezko uwierzyc, ze pracuje nad tym wiecej niz jedna osoba, i to slaba.
    Musiały byc poruszane wszystkie skrypty i polecenia gry, zachecam do lektur zwiazanych z silnikami gry zeby uruchomic gre na Unity musieli wszystko przeniesc i przepisac pod nowy silnik, klient jest starym programem ktory interpretuje plik swf - flash, zebys ty mogl grac na kliencie to trzeba skompilowac gre do wersji flash z orygnialnego serwera, jezeli tam wystepuja bledy to i w pliku swf beda wystepowac bo polecenia z aplikacji klienta odnosza sie do skryptow na serwerze a nie w samej aplikacji. I nikt nie poprawia klienta - klient zostal wycofany. Zostaje tylko gra kompilowana do wersji swf.

    Odnośnie odkrecania sytuacji:
    Nasze relacje ze społecznością są dla nas bardzo ważne, dlatego upewnijcie się, że będziecie mieli oko na swoją skrzynkę pocztową w grze w ciągu najbliższych dni.
    Wiec nadal czekam na prezent w postaci wiadomosci w grze, jesli nie umia naprawic od razu to powinni wyslac paczki do graczy zglaszajacych problemy. Albo stworzyc servery ze stara wersja gry i umozliwic ludzia gre do poki nie naprawia wersji pod Unity.

  10. #20
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez PhinoBloodfallen Zobacz posta
    Musiały byc poruszane wszystkie skrypty i polecenia gry, zachecam do lektur zwiazanych z silnikami gry zeby uruchomic gre na Unity musieli wszystko przeniesc i przepisac pod nowy silnik
    Strone wizualna pewnie tak, logiki nie. Wlasnie do tego sie wszystko sprowadza, ze zakladajac, ze stay kod jest w stanie byc zrozumiany (a musi byc, jesli ktos ma go przenosic) to sama logika ktora w tej grze jest bardzo prymitywna powinna byc przeniesiona 1:1 bez bledow. A tu sie pojawiaja trywialne bledy ktore sa miejscami wrecz kuriozalne.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.