Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Brak patentow budowlanych

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.10.2021
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia

    Brak patentow budowlanych

    nie dostaje zadnych patentow budowlanych ani nagrod za podbijanie stref na wyspie!!!! mam misje dodaj patent budowlany z menu gwiazdy ale tam go nie ma

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2021
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Witam, podpinam się do problemu. Od 3 tygodni, nie dostawałem nagród za pokonane obozy, ani nie dostałem patentów za zdobyte włości. 3 tydzień, za niedługo się skończy i podstawowa mechanika gry nadal nie działa...

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Opisany przez ciebie problem jest nam znany i pracujemy nad jego poprawieniem. Przepraszamy za niedogodności z tym związane i prosimy o cierpliwość w czasie, kiedy nasi deweloperzy pracują nad poprawkami. Niestety nie mamy możliwości określenia, kiedy sytuacja wróci do normy, ale dokonamy wszelkich starań, aby skrócić czas oczekiwania dla graczy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2021
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    To ja się dołączam, bo niestety też jestem w takiej sytuacji.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2021
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam, podbilam wszystkie sektory i za zadnego bosa, oboz nie dostalam nagrod. Za pokonanie strefy takze nie otrzymalam patentow budowlanych za to swietnie dzialaja te od "kupca" , pozdrawiam.

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Jak już wcześniej napisałam opisany przez Ciebie problem jest nam znany i pracujemy nad jego poprawieniem. Przepraszamy za niedogodności z tym związane i prosimy o cierpliwość w czasie, kiedy nasi deweloperzy pracują nad poprawkami. Niestety nie mamy możliwości określenia, kiedy sytuacja wróci do normy, ale dokonamy wszelkich starań, aby skrócić czas oczekiwania dla graczy. Jeśli natomiast mowa o jakiejś rekompensacie to na razie nic zaproponować Ci nie mogę. Być może podjęta zostanie jakaś decyzja o zadośćuczynieniu za te utrudnienia, ale proszę wyglądać dalszych komunikatów w tej sprawie na forum oraz za pośrednictwem poczty w grze. Jeśli jakaś paczka rekompensująca zostanie wysłana, to raczej właśnie pocztą w grze. Indywidualnych rekompensat na ten moment nie oferujemy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2021
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Otrzymałem wiadomość, że niby chciałem zamknąć zgłoszenie w sprawie braku patentów i nagród za pokonane obozy. Zadam proste pytanie JAK? Zatem to była decyzja z góry zgadza się? Prosta gra przeglądarkowa a odstajecie daleko daleko za przodownikami...

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2021
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Czy w ramach przedstawionej informacji z zakresu prowadzenia napraw, oznacza to że patenty budowlane jak i pokonane obozy są nagradzane jak wcześniej. Czy dalej nie otrzymuje się nagród za obozy, a patentów za podbite włości?

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.10.2021
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Może się mylę bo nie gram długo. Ale brak patentów za podbite włości ( niby błąd) czy to faktycznie błąd nie rozwiązany do tej pory oczywiście jak ktoś chce się rozwijać musi wykorzystać diamenty. I albo się nazbiera ( oczywiscie sporo czasu) albo się kupi. Ja mam 60 patentów w plecy jakby nie było to sporo na początek.






    0

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.11.2021
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Witam
    Podpinam się do tematu. Posiadam już 32lvl i została mi się ostatnia posiadłość do podbicia, mimo to nie dostałem patentów za wcześniejsze zajęcia.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.