Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Konkursy EvenTove z nagrodami - serwery

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Konkursy EvenTove z nagrodami - serwery

    Mam pomysł myślę że ciekawy, choć nie wiem czy spotka się z poparciem BB mianowicie obecnie mamy Event Halloween zbieramy dynie z pól jak też przynoszą dynie nasi kochani odkrywcy, jak wydajność pól jest nijako do policzenia zależy kto jakie pola dopala jakimi premiami to da się policzyć ale już ilość przyniesionych dyń przez naszych odkrywców, jest jedną wielką zagadką, ostatnio gra cierpi na odpływ graczy, mój pomysł na konkurs eventowy dla każdego serwera to by BB przyznawało nagrody dla najlepszych zbieraczy dyń w evencie Halloween inne rzeczy zbiera się w innych eventach, jajka, prezenty itd nagrody w postaci np 5000 za 1 miejsce na serwerze 2 miejsce to 3000 klejków a 3 to 2000 klejków.

    Pomysł może przynieść ciekawe emocje i korzyści dla obu stron zarówno graczy jak i BB

  2. #2
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Każdy konkurs powinien opierać się na równych szansach dla wszystkich a więc powiedz mi jak masz zamiar wyrównać szanse graczom, którzy mają mniej odkrywców i generałów niż inni?

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dla mnie to to wielkie oszustwo ze strony BB od lipca...są gracze którzy grają na unity które działa jak działa... nie mogą grać przez clienta i aby wszyscy mogli grac sprawiedliwie client powinien byc zablokowany. dlaczego BB tego nie robi? kasa kasa kasa to cel BB

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomysł ciekawy ale zgadzam się z shaqoore. Praktycznie awykonalne jest aby wszyscy byli oceniani na tych samych zasadach bo tak jak wspomniał shaqoore jedni mają np. po 100+ odkrywców a inni np. 30- a nie wspominam tutaj o generałach. Oraz ilościach surowców w gwiazdce

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.