Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Totalna katastrofa ten event halloween 2021 ,gram na unity

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2019
    Posty
    32
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Totalna katastrofa ten event halloween 2021 ,gram na unity

    To co zostało przygotowane przez BB to jakaś błazenada , można "napisać to proszę nie grać "" ,ale jeżeli coś dopuszcza się w grze to powinno być grywalne tutaj już nic . Gra się wiesza , nie zalicza zadań eventowych , generałowie fruwają po planszy ,albo ich zacina i wysyła się ich kolejny raz ,ale oni uparcie wracają na swoje miejsca ,zaproszenia do przygód nie dochodzą nie będę wymieniać innych niedociągnięć . Pytanie kto tak naprawdę za to odpowiada ?? za taką chałturę . Przecież można napisać szczerze drogi graczu przykro nam ,ale nie dajemy rady gra jest dokładnie "skopana ". Życzę wszystkim graczom "miłych tutaj chwil ". Proszę mi nie pisać ,że jest klient ,bo go nie wgram

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Z pól przy premii z drzewa miłości i premią prestiżową dodaje 11 dyń zamiast 22 tyle co pisze na cmentarzu. Porażka. Już to było przerabiane przy innym ewencie. Nie potraficie zostawić to co już było poprawiaonie.

    Oczywiście pozdrawiam

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    Gra wywaliła się totalnie. Nacisnąłem na jeden z cmentarzy, na którym była premia z drzewka miłości i wyskoczył błąd strefy. Teraz ani na kliencie ani na unity nie da się wejść bo pokazuje komunikat "W tym obszarze wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie". Tak się dzieje na różnych komputerach gdy próbuje wejść a premki lecą na cmentarzach...

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    dopiero jutro rano bedziesz mogl wejsc na wyspe w takim przypadku, po za tym nie ma co sie denerwowac bo nikt poza nami tego tu nie czyta

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    Dlaczego dopiero jutro rano? Co to jest za błąd czy coś?

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    jakos tak jest ze automatycznie z rana sie to odswieza i mozna wejsc na gre, wiem co mowie bo juz cztery dni przekisilem na blokadzie

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Do bani z takim ewentem nie mam golema,smetarzy dyń, ani kaledarza, dla kogo zrobiliscie ten ewent i po co skoro dynie sie nie gromadza i u kupca nie mozna ich wydac Byłem cierpliwy i miałem nadzie ,że w końcu naprawia gierke ale teraz mam już dość tej żenady

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dodatkowo po konserwie nie działa wiosenny park.... eh fantastyczne są te wasze konserwacje

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja też nie chcę klienta , chcę grać zwyczajnie na Unity , a tu obszar serwera uszkodzony i się nie da Pozdrawiam wytrwałych

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj hadzi4,
    Dziękujemy za skontaktowanie się z działem Obsługi Klienta Ubisoft. Ta wiadomość jest wiadomością automatyczną, potwierdzającą otrzymanie Twojego zgłoszenia. Pragniemy poinformować, że w chwili obecnej otrzymaliśmy dużą ilość zgłoszeń. Oznacza to, że czas oczekiwania na odpowiedź z naszej strony może zostać wydłużony. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedź na Twoje zgłoszenie została wysłana najszybciej jak tylko będzie to możliwe. Przepraszamy za wszelkie niedogodności wywołane zaistniałą sytuacją i bardzo dziękujemy za cierpliwość.
    Prosimy nie odpowiadać na tą wiadomość ze skrzynki pocztowej.
    Jeśli chcesz odpowiedzieć na tą wiadomość lub zamknąć Twoje zgłoszenie kliknij tutaj.
    Pozdrawiamy,
    Dział Obsługi Klienta Ubisoft.

    czyli to faktycznie totalna katastrofa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.