Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Drzewo miłości - nie działa

  1. #21
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    działa co drugi dzien...

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    05.08.2019
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drzewko działa, ale jest błąd. Mam 6 drzewek , co przekłada się na czas regeneracji w sunie 20h. Po upływie tego czasu nie da się drzewka uruchomić, ponieważ gra z automatu odejmuje jeden budynek, 5 drzewek to czas regeneracji 24h. Po takim czasie nie mam problemu z uruchomieniem drzewka. Ten problem tyczy sie tez innych podobnych budynków. Świąteczne znalezisko daje mi 5 fantów, a budynków mam 6 sztuk

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Rynek bożonarodzeniowy - działa tylko raz w ciągu doby, w ciągu dnia gdzie regeneracja wynosi 10,5h nie da się uruchomić 2 razy na dobę.
    Świąteczna piekarnia - tego budynku nie da się uruchomić.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2019
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja znowu dla odmiany mam problem z uruchomieniem Sali koncertowej i stanicy. Jak jakaś loteria albo sie uda albo nie. Resety, przenoszenie czy nawet burzenie i ponowne stawianie nic nie zmienia.

    Jakby tego było mało to odpowiedzi od supportu w tej sprawie też nie dostałem a wysłałem formularz 2 bądź 3 dni temu.
    Ostatnio edytowane przez Niood ; 02.11.2021 o 16:38

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zauważyłem, że w danym dniu potrafi zaskoczyć od razu, a jeśli nie działa to zamykam klienta i restartuje z 6, 7 razy próbując za każdym razem odpalić premie 2, 3 razy. Do tej pory za 6 czy 7 restartem w końcu odpala premie.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja chciałbym zapytać, po co nam teraz premie strefowe których nie możemy uruchomić....? Próbujemy po kilkanaście razy się wylogować i zalogować.
    A robimy to dlatego bo wcześniej graliśmy godzinami by je zdobyć, później ulepszyć na maxa by chociaż troszkę ulepszyć premiowanie budynków na których nam najbardziej zależy.
    Ogólnie ja już nie mam siły. To już nie są niedociągnięcia, na które można przymknąć oko...to już jest naplucie w twarz .
    Zróbcie coś z tym wreszcie...bo się zadzwoni po PIP i sprawdzimy Wasze kompetencje. To mi śmierdzi machlojkami z programistami...
    Za najniższą krajową też bym taką "maniane" odpierniczał .

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Froginius Zobacz posta
    Ja chciałbym zapytać, po co nam teraz premie strefowe których nie możemy uruchomić....? Próbujemy po kilkanaście razy się wylogować i zalogować.
    A robimy to dlatego bo wcześniej graliśmy godzinami by je zdobyć, później ulepszyć na maxa by chociaż troszkę ulepszyć premiowanie budynków na których nam najbardziej zależy.
    Ogólnie ja już nie mam siły. To już nie są niedociągnięcia, na które można przymknąć oko...to już jest naplucie w twarz .
    Zróbcie coś z tym wreszcie...bo się zadzwoni po PIP i sprawdzimy Wasze kompetencje. To mi śmierdzi machlojkami z programistami...
    Za najniższą krajową też bym taką "maniane" odpierniczał .


    Tajny sposób na obliczenie odnowienia czasu w np: drzewie miłości. Odczytujemy 2 parametry regeneracja 20 h, budowle 6 [znany błąd we wszystkich tego typu budowlach zmniejsza ich ilość o jedną sztukę ] . Pora na tajna formułę 20h x 6 sztuk = 120 mamy czas podstawowy odnowienia premii w budynku

    120 h / 5 sztuk = 24 h Zapisujemy na kartce czas o której użyliśmy premii w drzewie miłości dodajemy 5 minut ustawiam budzik i problem rozwiązany. Wszystkie inne działania typu 500 resetów włączeń kąkutera to tylko pozorne działania

  8. #28
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie działa jakby normalnie, ale zauważyłem inną przypadłość.
    Jak mam uruchomiony inny budynek, np. Rynek Bożonarodzeniowy, to za Chiny drzewko nie zaskoczy. Jak się premia kończy na Rynku, to od razu można wbić drzewko. Zaraz po odpaleniu drzewka, można też normalnie wbić inne premie, w tym np. ten Rynek.
    Skrzydła do góry!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.