Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: siepomaga.pl/thesettlersonline.pl-datki

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród

    siepomaga.pl/thesettlersonline.pl-datki

    wychodzę z pomysłem dotowania inicjatywy tso z zewnątrz

    podejrzewam, że obecnie im mało płacą albo jest ich za mało aby napisać kod dobrze stąd tak wiele na forum i na chacie gry opinii w stylu:

    'złodziej, deb**le, tęp*ki, ich chyba poje*** aby zaczynać event w poniedziałek" i wiele więcej opisów, cytowałem aby nie ujmować powagi wpisów

    serwis siepomaga jest od pomagania sierotom i potrzebującym, w obecnym stanie gra jest naprawdę na ostatniej prostej do zamknięcia, ułomności pojawiają się na każdym kroku, a zatem serwis siepomaga będzie odpowiedni dla takiej sytuacji

    jest szansa, że wniosek przejdzie w serwisie gdy zobaczą jak jest źle, ale czy pisać ?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez ettler Zobacz posta
    wychodzę z pomysłem dotowania inicjatywy tso z zewnątrz

    podejrzewam, że obecnie im mało płacą albo jest ich za mało aby napisać kod dobrze stąd tak wiele na forum i na chacie gry opinii w stylu:

    'złodziej, deb**le, tęp*ki, ich chyba poje*** aby zaczynać event w poniedziałek" i wiele więcej opisów, cytowałem aby nie ujmować powagi wpisów

    serwis siepomaga jest od pomagania sierotom i potrzebującym, w obecnym stanie gra jest naprawdę na ostatniej prostej do zamknięcia, ułomności pojawiają się na każdym kroku, a zatem serwis siepomaga będzie odpowiedni dla takiej sytuacji

    jest szansa, że wniosek przejdzie w serwisie gdy zobaczą jak jest źle, ale czy pisać ?
    Zasadniczo pomaganie powinno służyć najbardziej potrzebującym. Wspomaganie twórców gry jest jak wpłata na łajzę co ma 17 mieszkań a z powodu pandemii wynajmujących brak. I bidula z opłatami ma problem.
    Chyba że twój post to sarkazm, którego nie załapałam
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 23.10.2021 o 13:12

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Freha, to jest sarkazm ze strony ettlera. Chyba...

    Jak juz chciecie komus pomagac to wbijajcie tutaj. Jeden z naszych potrzebuje pomocy.
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...872#post298872

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    firma UBi to potentat na skale światową jak chcesz go dotować to tak jakbyś dotował kogoś kto ma cię w głębokim poważaniu to oszuści na skale światową

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.