Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 146

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2021 - Dyskusja

  1. #111
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Dziękuję za zgłoszenie!

    Przekazałam zaistniałą sytuację do działu technicznego. Support ma w tej chwili bardzo dużo zgłoszeń.
    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Nie działa ani formularz zgłoszeniowy na stronie, a mail wysłany bezpośrednio do suportu (account.support@thesettlersonline.pl) wrócił z adnotacją od Gmaila że nie można dostarczyć wiadomości. Jak w takim razie skontaktować się z suportem, bo chciałbym wyjaśnić nie działającą prestiżową, którą rzuciłem znajomemu z gildii.

  2. #112
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Jurek12345 kontakt z suportem normalnie działa, masz dwie opcje aby się z nimi skontaktować. Ja korzystam z tej pierwszej.
    Na stronie głównej gry https://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie wypełniasz formularz i przenosi cię na stronę www.ubisoft.com/pl-pl/help/cases/xxxxxxxx (x to numer twojego zgłoszenia). Na tej stronie zapisuje się twoja historia rozmowy z nimi. Choć BB nie odpisuje tam tylko wysyła ci wiadomości na pocztę z adresu "tso-support@ubisoft.com" z odpowiedzią.
    Drugą opcją jest wejście na stronę https://www.ubisoft.com/pl-pl/help i tam dokonać zgłoszenia.

  3. #113
    Początkujący Osadnik Awatar MODELKASZCZECIN
    Dołączył
    28.08.2021
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam
    Podbiłam z archipelagu A-3 i zero nagród za usuniecie obozów i 3 patentów. Czyżby zasady gry się zmieniły, albo kolejny błąd w grze. I jeszcze jedno czyszczenie pamięci ,relog niczego nie zmienia jak pocztą nic nie przyszło tak i nie ma dalej. Zgłosiłam do suportu.
    Ostatnio edytowane przez MODELKASZCZECIN ; 10.11.2021 o 09:45

  4. #114
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.10.2016
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam ten sam problem co Jurek12345 - wczoraj wygasła mi prestiżowa i od razu (tj. tego samego dnia co Jurek12345) wymieniłem się ze znajomym z gildii nową prestiżową premką - było to ok. godz. 21-ej, i obu nam działała co najmniej do północy. A dziś rano widzę, że premki brak - i u mnie i u znajomego, choć z menu gwiazdy zniknęła. Czyli prestiżowa razem z dyniami i resztą poszła... z grzeczności nie napiszę gdzie.
    Super.

  5. #115
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    widzisz ze bb ma wywalone na wszystko nic nie dziala a jak juz cos naprawiaja to psuja kolejne rzeczy

  6. #116
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Nie działa ani formularz zgłoszeniowy na stronie, a mail wysłany bezpośrednio do suportu (account.support@thesettlersonline.pl) wrócił z adnotacją od Gmaila że nie można dostarczyć wiadomości. Jak w takim razie skontaktować się z suportem, bo chciałbym wyjaśnić nie działającą prestiżową, którą rzuciłem znajomemu z gildii.

    Przekazałam Twój nick bezpośrednio Deweloperom.

    Z Suportem możesz skontaktować się za pośrednictwem formularza na stronie głównej.

    Opisany przez ciebie problem jest nam znany i pracujemy nad jego poprawieniem. Przepraszamy za niedogodności z tym związane i prosimy o cierpliwość w czasie, kiedy nasi deweloperzy pracują nad poprawkami. Niestety nie mamy możliwości określenia, kiedy sytuacja wróci do normy, ale dokonamy wszelkich starań, aby skrócić czas oczekiwania dla graczy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #117
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez XContinuumX Zobacz posta
    Mam ten sam problem co Jurek12345 - wczoraj wygasła mi prestiżowa i od razu (tj. tego samego dnia co Jurek12345) wymieniłem się ze znajomym z gildii nową prestiżową premką - było to ok. godz. 21-ej, i obu nam działała co najmniej do północy. A dziś rano widzę, że premki brak - i u mnie i u znajomego, choć z menu gwiazdy zniknęła. Czyli prestiżowa razem z dyniami i resztą poszła... z grzeczności nie napiszę gdzie.
    Super.

    Przekazałam Twój nick bezpośrednio Deweloperom.


    Opisany przez ciebie problem jest nam znany i pracujemy nad jego poprawieniem. Przepraszamy za niedogodności z tym związane i prosimy o cierpliwość w czasie, kiedy nasi deweloperzy pracują nad poprawkami. Niestety nie mamy możliwości określenia, kiedy sytuacja wróci do normy, ale dokonamy wszelkich starań, aby skrócić czas oczekiwania dla graczy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #118
    Osadnik
    Dołączył
    05.08.2019
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Posiadam sześć budynków świąteczne znalezisko, wpada z niech tylko 5 nagród, podobna sytuacja jest z latarniami widno, posiadam 7 sztuk, a wpada tylko 5 nagród.

  9. #119
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie też z latarniami ten sam kłopot. Przy 6 dostawałem 6 nagród, a teraz przy 9 dostaje 5. Przestraszony odkrywca nie przynosi tyle skarbów ile powinien. Specjalne właściwości złóż wynikające z umiejętności geologów znikają po ponownym zalogowaniu się do gry. Nie można znaleźć dodatkowego 11 złoża marmuru. Budynki strefowe regenerują się po czasie odpowiadającym posiadaniu jednej sztuki mniej (drzewko, stanica, obserwatorium, wiosenny park, sala miodów, sala koncertowa, piekarnia). No i największa atrakcja czyli blokujące się wyspy z bliżej nie ustalonych przyczyn. Dobrze że chociaż Happy Hour niezawodnie i regularnie.

  10. #120
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie to samo z prestiżową, jak kolega wrzucił było ok, teraz pokazuje koniec za 2h

Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.