Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 146

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2021 - Dyskusja

  1. #101
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia


    Magazyn na łodzi

    Czy można handlować: Tak
    Fcale że nie można !!!

  2. #102
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2018
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    nie działa mi premka dla znajomego
    za 1 razem rzucona na 3h przed wygaśnięciem i zadziałała jakieś 1,5h i zgasła tak ze zostało ok 2h działania premki
    za 2 razem rzucona zadziała podobnie i zgasła już całkowicie
    czy ktoś miał taki problem - kluczowa premka i nie działa - 2 niestety zmarnowane - support milczy

  3. #103
    Osadnik
    Dołączył
    05.08.2019
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie zoe i szczęśliwy odkrywca wraca na pusto, przestraszony z resztą też

  4. #104
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    http://z3n.pl/ob/2021-11-07_123815.jpg

    dzień premium z paczki o nazwie Smakołyki - Wiadomość od Penelopy,
    można, wykorzystać do 5 razy.

    http://z3n.pl/ob/premium1.jpg

    to zapewne, prezent od BB, za niedziałające budynki, typu drzewko miłości , itp..
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 07.11.2021 o 13:41

  5. #105
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    to penelopa kiedy naprawicie drzewko , park , stanice , obserw, boisko ...... targowisko , skile odkrywcow i cala reszte? nie no zartuje jakbyscie umieli to juz by dawno wszystko gralo
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 08.11.2021 o 14:09 Powód: cxb

  6. #106
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    BB_Penelopa proszę przekaż developerom, że są pewne granice dobrego zachowania, które mogą jeszcze zostać wybaczone, ale żeby 30 minut wyspa się ładowała to jest grubą przesadą. O 6:48 znikły mi premie a wszedłem o 6:40 na grę, dopiero wyspa się załadowała o 7:19 (golem oraz budynki w taki sposób, aby można było z nimi wejść w interakcje), na szczęście w międzyczasie mogłem odkrywców wysłać (15 minut zajęło mi ich wysyłanie przy lagach, ale to można jeszcze wybaczyć).

    Nie wiem, czy tylko ja tak mam jak chce wejść przed 8 rano na Unity. A w ciągu dnia to albo ładuje się chwile, albo około 5-10 minut.

  7. #107
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie Ty jeden tak masz...ta gra naszpikowana jest tyloma błędami ze oni już sami nie wiedzą co zrobić...skoro od lipca nie potrafili to nie liczcie ze nagle gra zacznie być grywalna. To agonia i oni o tym wiedzą a nas tylko komunikatami karmią że ciężko pracują

  8. #108
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Wiem najlepsze jest że u jednych coś działa, a u drugich już nie. A gdzie jest sedno problemu tego nikt nie wie ;p
    Ale też mi się wydaje że to smutny koniec gry bo jak nie błędy nas wykończą to BB podejmie taką decyzje przez odpływ graczy.

  9. #109
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Nata_Kata Zobacz posta
    nie działa mi premka dla znajomego
    za 1 razem rzucona na 3h przed wygaśnięciem i zadziałała jakieś 1,5h i zgasła tak ze zostało ok 2h działania premki
    za 2 razem rzucona zadziała podobnie i zgasła już całkowicie
    czy ktoś miał taki problem - kluczowa premka i nie działa - 2 niestety zmarnowane - support milczy
    Dziękuję za zgłoszenie!

    Przekazałam zaistniałą sytuację do działu technicznego. Support ma w tej chwili bardzo dużo zgłoszeń.

    Być może podjęta zostanie jakaś decyzja o zadośćuczynieniu za te utrudnienia, ale proszę wyglądać dalszych komunikatów w tej sprawie na forum oraz za pośrednictwem poczty w grze. Jeśli jakaś paczka rekompensująca zostanie wysłana, to raczej właśnie pocztą w grze. Indywidualnych rekompensat na ten moment nie oferujemy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 09.11.2021 o 17:10

  10. #110
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2019
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    A co oferujecie ta gowna i to dziadostwo Penelopa gon sie

Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.