Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 15 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 146

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2021 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2021 - Dyskusja





    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat najnowszego Wydarzenia Halloween 2021.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 22.10.2021 o 11:22

  2. #2
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. Czy paczki: Halloweenowa Paczka Generałów, Genialna Halloweenowa Paczka Budowlana, Czarująca paczka, Paczka przeraźliwego wzmocnienia będzie ponownie możliwa do kupienia jeśli kupiłem je w poprzednim evencie?
    2. Jakie są szanse procentowe na znalezienie poszczególnych łupów u Odkrywcy pirata? Czy zostaną gdzieś one podane?
    3. Składnica kamienia - tam są premie strefowe czy na normalne budynki czy jeszcze coś innego?
    4. Co w przypadku gdy ktoś wykupił już wszystkie Czarnodrzewy (10szt) w poprzednim evencie? Czy teraz będzie można zdobyć kolejne 10?
    5. Post numer 5 w Pamiętniku dewelopera - coś się rozjechało.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wszystko ładnie i fajnie, ale znowu mam zablokowane konto przez "uszkodzony obszar serwera" !!!!

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a ja mam jedno zasadnicze pytanie czy będziemy mogli robić spokojnie przygody kooperacyjne , dawać premie znajomym , i czy premie strefowe bedą działać bardzo bym prosił o odpowiedz

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Co do eventu.
    W evencie można będzie zdobyć Przestraszonego Odkrywcę.
    Nie wiem czy ktoś to zauważył (rano pisałem o tym na czacie w grze), ale do tej pory odkrywca ten przynosił z przedłużonych między innymi 440 omniziarna (zresztą jest to opisane przy nim w pamiętniku), a dzisiaj rano odkrywcy akurat mi wrócili i każdy przyniósł z przedłużonych po 160 omniziarna. Tak że i przy nich coś się zmieniło przez ostatnią aktualizację.

    Przy okazji pytanko. Jeżeli nowy budynek przetwarza wszelkiego rodzaju kamienie, to skąd się wzięła w nim saletra ? trochę bez sensu. Tak czy siak nie ma co robić z granitem. Dajecie nowe budynki bez przemyślenia, po prostu żeby coś było nowego.
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 22.10.2021 o 17:55

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Fajny ten Zmumifikowany geolog
    Normalnie jakbym się w lustrze zobaczył

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Abrams85 Zobacz posta
    Wszystko ładnie i fajnie, ale znowu mam zablokowane konto przez "uszkodzony obszar serwera" !!!!
    Mam to samo

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nawet wam się mięczaki nie chciało pozmieniać dat w opisie:

    22.11.2020 roku ~10:00, czasu polskiego

    czas zakończenia etapu gry,

    powiedzcie po prostu, że coś jest spisane na straty ale udajecie, że to podobno ma jeszcze niby funkcjonować !

    nie można wejść na wyspę do kogoś a co dopiero zaproszenia do gier,

    sami ze sobą mamy w evencie grać w grobek albo wirek ?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    polecam aktualną książkę dla autorów TSO,
    jak się nie potrafi to po prostu trzeba zacząć od początku, a zatem

    https://www.udemy.com/course/unity-d...ziom-pierwszy/

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Po przeczytaniu Pamiętnika Dewelopera po prostu łał, pozytywnie mnie zaskoczył ten event (swoją drogą jest to mój ulubiony event Halloween). Jednak obawiam się jedynie cen jakie aktualnie widnieją w Pamiętniku (kolorowo się do nas nie uśmiechają). Nie ma co ukrywać każdy widzi jak gra aktualnie wygląda i wydaje mi się że ciężko będzie zdobywać dopałki do pul. A jak ktoś nie ma dużo odkrywców to na wiele sobie nie pozwoli w ten event.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 15 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.