Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za przedłużeniem działania premii w przygodach ze względu na wydajność gry

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK - jestem za przedłużeniem działania premii zgodnie z opisem z treści posta

    5 71.43%
  • NIE - jestem przeciwny pomysłowi przedłużenia działania premii zgodnie z opisem w treści posta

    2 28.57%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: przedłużenie trwania premii do przygód w związku ze słabą wydajnością gry

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Nowa Ziemia

    przedłużenie trwania premii do przygód w związku ze słabą wydajnością gry

    proponuję, żeby do czasu rozwiązania problemów które wprowadziło unity w przygodach, tj.:

    * samoczynnej zmiana ekwipowanego generała, prowadzącą niekiedy do konieczności kolejnego ekwipowania generała i generująca spowolnienie, ponieważ trzeba wstrzymywać się z ekwipowaniem generałów
    * występującego niekiedy problemu z tym, że walka się nie kończy i trzeba wracać na wyspę macierzystą i z powrotem na przygodę, żeby generał zaczął wracać z walki
    * braku pasków postępu przy pokonywaniu obozu
    * ogólna niższa responsywność interfejsu

    aby do momentu naprawienia powyższych problemów, wprowadzone zostały następujące ułatwienia:

    1) podniesienie o 50% czasu działania premii ze Stanicy Wywiadowców - czyli zamiast 2h aby było 3h
    2) podniesienie o 50% czasu działania premii z Obserwatorium - czyli zamiast 2h aby było 3h
    3) podniesienie czasu działania innych premii czasowych wykorzystywanych w przygodzie

    pomysł związany jest z tym, że skoro gra działa gorzej, to oczekiwanie graczy jest takie, żeby producent gry jakoś rekompensował graczom te niedogodności, a wydaje się że przedłużenie o 50% czasu trwania premii jest łatwe do zaimplementowania

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pytanie powinno brzmieć...czy jesteś za nałożeniem kar umownych ze strony graczy na firmę UBI w związku z wypuszczeniem bubla na ogólnoświatowy rynek gier w postaci 100 klejnotów dziennie na każde konto aktywnego gracza.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez hadzi4 Zobacz posta
    pytanie powinno brzmieć...czy jesteś za nałożeniem kar umownych ze strony graczy na firmę UBI w związku z wypuszczeniem bubla na ogólnoświatowy rynek gier w postaci 100 klejnotów dziennie na każde konto aktywnego gracza.
    no wiesz... fajnie by bylo dostac walute premium, ale takie żądanie ma inne uzasadnienie;

    mój pomysł opiera się na prostej zasadzie: skoro dłużej robisz przygodę i się nie mieścisz przez to w premiach (bo mogłeś za jednym uruchomieniem Stanicy zrobić przygodę 2 razy, a teraz możesz tylko 1 raz) to niech wydłużą czas trwania premii; realizacja takiego pomysłu nie zachwiałaby równowagi, tylko przywróciłaby mechanikę działania tego rodzaju premii (urealniła ją do warunków jakie panują w grze); poza tym to tylko zmiana parametru trwania premii, nie wydaje się aby to wymagało dużego zaangażowania technicznego; taki "gest" BB może prawdopodobnie bardzo łatwo osiągnąć;

    natomiast to co Ty proponujesz, to dosyć istotne zachwanie równowagi, bo proponujesz rozdawanie praktycznie bezwarunkowo czegoś, co z jednej strony jest za kasę (i żadna firma by na takie coś nie poszła) a z drugiej strony, można to ciułać (po 100 na tydzień);

    poza tym nietrudno zauważyć, że od wprowadzenia wersji Unity Twoja aktywność na forum jest daleka od jakiejkolwiek konstruktywnej koncepcji - a moja propozycja to jest konkretna i jasna propozycja czegoś, co się wydaje łatwe do realizacji i przede wszystkim czegoś, co po prostu rekompensuje konkretne wady gry;

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    moja propozycja nie jest zachwiana równowagą a raczej sprawiedliwą rekompensatą na oczywiste wady gry nie wynikające z zachłanności graczy a raczej zachłanności firmy wypuszczającej na rynek bubla...a krytyka mojej osoby z Twojej strony to woda na młyn nieudaczników z UBI ale co ja tam się znam adwokacie diabła nie skupiaj sie tylko na mnie ale weź pod uwagę opinie setek tysięcy graczy wnerwionych tym stanem gry kumasz o co biega???? bo Twoje propozycje to pobożne życzenia Pozdrawiam

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Magiczny Garnku. Czyli jeśli ty grasz na Unity i przedłużą ci czas działania premii ze Stanicy i Obs, to dasz radę (dla przykładu) zrobić w obrębie działania premii 2 przygody. Jeśli ja natomiast gram przez klienta to, z braku lagów i powolnego działania wersji Unity, zyskuje x2 niż Ty. Czyli będę mógł zrobić tych przygód 4... Dobrze rozumiem?

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Magiczny Garnku. Czyli jeśli ty grasz na Unity i przedłużą ci czas działania premii ze Stanicy i Obs, to dasz radę (dla przykładu) zrobić w obrębie działania premii 2 przygody. Jeśli ja natomiast gram przez klienta to, z braku lagów i powolnego działania wersji Unity, zyskuje x2 niż Ty. Czyli będę mógł zrobić tych przygód 4... Dobrze rozumiem?
    Ogólnie tak, ale w nie do końca tak jak napisałeś.

    Przypuśćmy, że zrobienie przygody zajmuje od 45 do 50 minut - na płynnie działającym kliencie. Zatem takich przygód można zrobić w czasie premii 2 sztuki i zacząć 3-cią i też wejdzie Stanica. Jednak ze względu na to, że Unity nie działa płynnie, zrobienie tej przygody zajmuje teraz od 65 minut do 95 minut. Czyli w premii można zrobić 1 a nie 2 i zacząć drugą a nie trzecią. Po wydłużeniu premii o 50%, czyli do 3 godzin, nadal powinno się udać zrobić w premii 3 przygody.

    Natomiast osoba grająca na flashowym kliencie, który cały czas działa płynnie w tych 3 godzinach premii pewnie też będzie w stanie zrobić więcej tych przygód, ale niekoniecznie 2 razy więcej.

    Z dokładnością do tego, że klient oferujący grę z płynnością jaka była standardem jeszcze np. w maju, nie jest częścią tej gry, ponieważ został wycofany.

    Jasne, że pewnie część graczy łączy się do gry z użyciem tego klienta, ale to zupełnie inna sprawa jest.
    Ostatnio edytowane przez MagicznyGarnek ; 19.10.2021 o 01:22

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    .
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.