Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 23 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 230

Wątek: Zmiany w grze - 20.10.2021 - Dyskusja

  1. #41
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jednak sobie odpuszczę ten event bo aż tak uzależniony od tej gry nie jestem już

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Będę robił za adwokata diabła

    Pretensje do BB za to, że jest event to jak pretensje do służby zdrowia, że lekarze leczą anginę, podczas gdy ludzie umierają na raka - jedna i druga "firma" ma sporo za uszami, ale takie obiekcje to akurat jak kulą w płot.

    Ja widzę, że gra idzie ku lepszemu - czy ku dobremu, to się jeszcze okaże, ale po przejściu na unity była dla mnie całkowicie niegrywalna, a teraz jednak coś da się zrobić.
    Każdemu kto ma taką możliwość, polecam po jutrzejszej konserwie przejście na clienta - to naprawdę nie jest takie straszne.
    Jeśli ktoś nie ma takiej możliwości to garść porad: w ustawieniach pod zębatką wyłącz wszystko co w nawiasie ma (wpływa na wydajność), przy okazji również automatyczne skalowanie i dostosuj skalę do swoich preferencji.
    Spróbuj innej przeglądarki - u mnie najlepiej działa na edge, ale są osoby które chwalą brave browser, operę, czy nawet firefoxa - dużo zależy od konfiguracji innego komputera.
    Było wielokrotnie powtarzane, ale serio przy ładowaniu zostaw kartę w spokoju i podłub chwilę w nosie, zamiast sprawdzać czy nie ma nowego zdjęcia znajomych na FB.

    Odnośnie samego eventu - są przygody , które można robić na jeden atak (łg, bagienna wiedźma..), proch można błyskiem premkami zrobić w trzy osoby (balista, as, płonące strzały + ew. z czarnodrzewu na dobicie), poza tym nadal jest handel, doładowania na bank będą do kupienia, przynajmniej na Nowej Ziemi.
    Już niedługo będzie rok jak przerabiają grę na Unity i Ty twierdzisz że idzie ku dobremu? W tym czasie to już powinien być finalny produkt a nie COŚ niegrywalnego.
    Daruj sobie pisanie o ustawieniach wydajności, to COŚ nawet nie potrafi sobie zegarów procesora podbić żeby się uruchomić. Zrzuciłem zegary procesora do 800MHz w stanie bezczynności i nawet nie drgnęły w górę przy wczytywaniu się, a raczej próbowaniu wczytania się bo prędzej bym z nudów zasnął niż się doczekał wczytania. Dopiero gdy ręcznie podbiłem zegary to się wczytało, ale gdy znowu je zrzuciłem to było jedno wielkie ścinanie się. Jeśli nie potrafią zrobić czegoś takiego, to boję się pomyśleć jak wygląda kod tej gry i kto pisze te algorytmy....chyba jacyś studenci I roku w ramach praktyk.
    Ostatnio edytowane przez xKostekx ; 19.10.2021 o 20:22

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    o co chodzi z tym "Premie: Premia: "Ciasteczka z mlekiem" ze Świątecznej Piekarni nie będzie już oddziaływała na wszystkie budynki."

  4. #44
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gizmodogra Zobacz posta
    o co chodzi z tym "Premie: Premia: "Ciasteczka z mlekiem" ze Świątecznej Piekarni nie będzie już oddziaływała na wszystkie budynki."
    Po odpaleniu tej premii "podpala" ona na chwilę wszystkie budynki, które są w zasięgu (nawet mieszkalne), zamiast tylko kopalnie. Teraz powinna tylko na kopalnie działać.

  5. #45
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez xKostekx Zobacz posta
    Już niedługo będzie rok jak przerabiają grę na Unity i Ty twierdzisz że idzie ku dobremu? W tym czasie to już powinien być finalny produkt a nie COŚ niegrywalnego.
    Daruj sobie pisanie o ustawieniach wydajności, to COŚ nawet nie potrafi sobie zegarów procesora podbić żeby się uruchomić. Zrzuciłem zegary procesora do 800MHz w stanie bezczynności i nawet nie drgnęły w górę przy wczytywaniu się, a raczej próbowaniu wczytania się bo prędzej bym z nudów zasnął niż się doczekał wczytania. Dopiero gdy ręcznie podbiłem zegary to się wczytało, ale gdy znowu je zrzuciłem to było jedno wielkie ścinanie się. Jeśli nie potrafią zrobić czegoś takiego, to boję się pomyśleć jak wygląda kod tej gry i kto pisze te algorytmy....chyba jacyś studenci I roku w ramach praktyk.
    Rozumiem, że jesteś programistą i piszesz w assemblerze?
    Sam sobie pod górkę robisz, używając narzędzi których działania nie rozumiesz.

  6. #46
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Ja widzę, że gra idzie ku lepszemu - czy ku dobremu, to się jeszcze okaże, ale po przejściu na unity była dla mnie całkowicie niegrywalna, a teraz jednak coś da się zrobić.
    faktycznie, łaskę robią, bo po miesiącach kompromitacji produkt ktory nie powinien ujrzec swiatla dziennego w jakiejkolwiek szanujacej sie firmie jest mniej tragiczny, i moze po kolejnych kilku miesiacach zostanie doprowadzony do stanu w ktorym powinien byc rok temu
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #47
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    dlaczego to w ogole zostalo w lipcu odpalone i zaprezentowane jako wielki sukces? po jaka cholere? skoro to w ogole grywalne nie bylo i nie jest

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Aktualizują to jak mogą ale settlersi z 1993 roku działają szybciej niż ta oto wersja, może zadzwońcie do emerytowanych już pracowników i zapytajcie o poradę

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    Klient nie działa, potrzebny nowy plik

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W przegladarce tez sie nie laduje. Coś spierdzielili.....

    "W tym obszarze wystapil bląd. Prosimy spróbować później"....

    Great job!!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 23 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.