Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 230

Wątek: Zmiany w grze - 20.10.2021 - Dyskusja

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ten niby "nowy" event Haloowen jest identyczny jak rok temu nie daliście nic nowego odkrywcy, generała czy nawet nędznego geologa, jest to taka sama kalka jak rok temu gram sobie na luzie dzięki temu że można grać na Starym kliencie w innym razie dawno odpuściłbym sobie TSO bo gra na UNITY jest ponad siły normalnego gracza, widać to zresztą po iliści ludzi którzy zrezygnowali z regularnej gry, piszę to na podstawie tego co widzę w mojej gildii ...

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2013
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    a to gra działa ?

  3. #23
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w marzeniach UBI chyba

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wydarzeniem byłoby uruchomienie grywalnej wersji TSO, bo obecny produkt nadaje się do recyclingu. Nie szanujecie graczy, a uruchamiając wydarzenie Halloween po raz kolejny plujecie im w twarz mówiąc że to deszcz pada. Wasz brak kompetencji i ignorancja są aż nadto wyraźne, doprowadzając do wypuszczania bubla.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    Zastanawiałem się czy coś napisać jeśli tego nikt z administratorów nie przeczyta i nie da informacji. Chodzi o taką rzecz iż po wprowadzeniu Unity wbiłem kolejny poziom na ekspedycjach co powinno skutkować podniesieniem poziomu Ekspedycyjnego zamku na wodzie. Niestety strzałka z ikonką domu miga cały czas a po wejściu w menu zamku nie można go podnieść. Dziękuję jeśli ktoś odpowie i uzyskam informację na ten temat.

  6. #26
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Andbal Zobacz posta
    Zastanawiałem się czy coś napisać jeśli tego nikt z administratorów nie przeczyta i nie da informacji. Chodzi o taką rzecz iż po wprowadzeniu Unity wbiłem kolejny poziom na ekspedycjach co powinno skutkować podniesieniem poziomu Ekspedycyjnego zamku na wodzie. Niestety strzałka z ikonką domu miga cały czas a po wejściu w menu zamku nie można go podnieść. Dziękuję jeśli ktoś odpowie i uzyskam informację na ten temat.
    Hej!

    Wyślij proszę zgłoszenie w tej sprawie do naszej pomocy technicznej. Opisz dokładnie sytuację i dodaj zdjęcia. Formularz znajdziesz na stronie głównej.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Cześć marudy i zgredy. Jeśli komuś unity działa jak padaka, niech sprawdzi inne przeglądarki. Chrome to porażka niestety.

  8. #28
    Osadnik Awatar WaszkoG
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    Niestety gra na Unity dziala tragicznie. Zupełnie jakby chciała wszystkie dane wgrać na raz. Na flashu takich problemów nie było. Im więcej robisz na wyspie tym większe zwiechy są. Kiedyś na eventach grubasów pusczałem taśmowo na poszukiwania surowców eventowych, przygody robiłem jak szalony dla dropów. Teraz sobie odpuszcze nie jestem masohistą.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2018
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Prawie rok mija odkąd zgłosiłem, że mi po kupnie generała z eventu po prostu go wcięło Pisałem kilka razy maila i do tej pory cisza... Na grę wchodzę średnio raz w tygodniu bo nie ma najmniejszego sensu częściej. No i kolejny event, który będzie nie grywalny bo gra nie działa jak należy ale... karteczka z kalendarza odhaczona będzie bo wydarzenie przecież zostanie planowo wdrożone! I czy ktoś się tym przejmuje?! Czy Penelopa w ogóle przekazuje informacje dalej do Ubi? Czy może Ubi ma jednak to w totalnej czarnej.... czterech literach!? Jak wyżej ktoś napisał, masohistą nie jestem i na bank nie będę tracił nerwów na puszczanie Odkrywców bo na to zwyczajnie szkoda czasu.
    Co chwilę pod każdym postem z informacją o wprowadzanych poprawkach naprawiających błąd taki czy siaki gra nadal nie działa, a już wiele osób pisało o tym żeby przywrócić klienta bo to jeszcze działało w miarę normalnie i można było pograć wieczorem 2 godziny dla odmóżdzenia po całym dniu ale w obecnej sytuacji chyba desperaci będą próbować grać w nadchodzącym wydarzeniu. Życzę im wytrwałości
    Ostatnio edytowane przez SimeonGoro ; 14.10.2021 o 21:38

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    05.08.2019
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tez tak miałem z zamkiem na wodzie, ze nie dało się go podnieść na unity, ale na Clincie nie ma tego problemu. Jest za to problem ze świątecznym znaleziskiem, mam 6 budynków, a bonus daje jak za 5 budynków

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.