Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 230

Wątek: Zmiany w grze - 20.10.2021 - Dyskusja

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.12.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Kolonia
    a kiedy normalnie bedzie mozna grac?

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez xKostekx Zobacz posta
    Tylko żeby zdobywać coś w tym evencie, trzeba robić przygody które na tym czymś są niegrywalne więc jak sobie oni to wyobrażają?
    tak samo ja k zrobili poprzedni event ... olali niegrywalnosc ale odpalili dla kasy .. zreszta te poprawki i tak nic nie daja wiec co za roznica....

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    ...........
    Stad sugerowanie, ze to jest wczesna wersja oznacza tylko furtke na wypadek gdyby udalo im sie cos zepsuc przy kopiowaniu i nowa kopia dzialala gorzej niz event w zeszlym roku.
    )))mądrego miło posłuchać,niestety

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez xKostekx Zobacz posta
    Tylko żeby zdobywać coś w tym evencie, trzeba robić przygody które na tym czymś są niegrywalne więc jak sobie oni to wyobrażają?
    w tym evencie przygody potrzebne sa aby cmentarze funkcjonowały a dynie przynoszą odkrywcy więc masz wybór

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    BB_Penelopa - naprawiacie nieistotne błędy.

    Kiedy gra będzie działała tak szybko jak wcześniej?? Nie uważacie, że to jest główny błąd??

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Psy szczekają karawana jedzie dalej. Tyle na temat poprawności działania w obecnej chwili tej gry.

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    BB, jesteście śmieszni. Gra na unity działa tak wolno, jakby była ładowana z dyskietki 30 lat temu, na co się nie kliknie to tylko czekanie. Wysyłanie kilkunastu geologów trwa kilka minut, a co dopiero wysłać ponad stu odkrywców (od wprowadzenia unity ich nie wysyłam).
    Najgorsze w tym jest to, że przez do ciągłe odświeżanie gry jak i przez to że gra co jakiś czas informuje nas o jakimś zadaniu, wszystkie czynności związane z grą (wysyłanie odkrywców/geologów, premie) trzeba powtarzać. Czyli np wyślę geologów czy dam jakieś premie, gra się odświeży i wszystko od nowa.
    Nie wyobrażam sobie robienie przygód (pod dosypki do pól dyniowych), czy wysyłanie odkrywców (po dynie) na obecną chwilę jak działa gra.
    Tak jak napisał Alekin, naprawiacie to co jest nieistotne.
    Mój pierwszy event od 10 lat który po prostu odpuszczę...
    Tak czy siak, nie staracie się (BB), jestem zawiedziony.

    EDIT:
    Minęło prawie trzy tygodnie od zakończenia eventu rocznicowego, a dalej mamy torty w gwieździe. Minęło prawie 1.5 miesiąca od wgrania eventu rocznicowego, a dalej nie naprawiono budynków "świąteczne znalezisko", nie dają tyle premii co powinny, mam 8 budynków, premii dostaję pięć (5). Z tego co pisali gracze, premie z budynku "rynek z balonami" też nie działają poprawnie" (sam nie sprawdzałem bo mi się po prostu nie chce). Minęło prawie 3 miesiące od wgrania unity, a poprawy dalej nie widać.
    Kiedyś "takie" błędy i poprawki były robione na bieżąco, teraz po prostu macie to gdzieś. "Zamydlacie" Nam oczy kolejnym eventem.....
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 13.10.2021 o 10:48

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    po kiego ten event skoro gra nie chodzi normalnie

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    Dlaczego usuwacie posty które w oczywisty sposób informują, że jeśli nie masz od groma (+/- 100) odkrywców których możesz wysłać i przyniosą dynie, to możesz zapomnieć o tym evencie bo robienie przygód na tym czymś co nazywacie UNITY mija się z celem?
    Ostatnio edytowane przez xKostekx ; 13.10.2021 o 15:10

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moja propozycja do całego zarządu UBI załóżcie konta i zacznijcie grać w to co wyprodukowaliście a nie zwalajcie na graczy wypisywanie błędów w tej grze! Jak pogracie z tydzień to zwolnicie wszystkich informatyków i zatrudnijcie profesjonalistów i darujcie sobie do czasu naprawienia gry wszelkie eventy~! Ile można wam wytykać tego bubla? tydzień dwa? kilka miesięcy???? Pozdrawiam

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.