Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Wersja Unity - Aktualizacja społeczności #2

 1. #1
  Community Manager Awatar BB_Penelopa
  Dołączył
  23.07.2015
  Posty
  5,728
  Serwer
  Nowa Ziemia

  Wersja Unity - Aktualizacja społeczności #2  Wersja Unity - Aktualizacja społeczności #2


  Drodzy Gracze,


  nadeszła jesień, wydaje się, że minął już prawie cały rok. A jaki to był rok dla Osadników. Tętniące życiem Osady zostały przeniesione do nowej technologii i choć wydaje się, że udało się to osiągnąć, przed nami jeszcze sporo pracy.


  Jak niektórzy z Was już zauważyli, nasza współpraca z MiPuMi została zakończona. Byli ogromną pomocą w przeniesieniu The Settlers Online do Unity i przygotowaniu nas do pracy w tym nowym środowisku. W nadchodzącej wersji dodamy do gry ostatni fragment kodu dla Unity. Nie przyniesie to dla Was żadnych zauważalnych zmian, ale ułatwi nam rozwój. Gdy to zrobimy, będziemy nadal inwestować w dalsze ulepszanie gry. Jak napisaliśmy w jednej z naszych wcześniejszych wiadomości, naszym celem nie jest utrzymanie Osadników przy życiu, ale uczynienie ich lepszymi niż kiedykolwiek.


  A to nie wszystko. Obecnie pracujemy nad dwoma dodatkowymi tematami: Zamierzamy zaktualizować technologię używaną w sklepie z klejnotami. Rozwiąże to problemy z ładowaniem sklepu i poprawi ogólny czas ładowania i przetwarzania. W nadchodzących miesiącach zamierzamy wprowadzić tę technologię na stronę na żywo. Innym problemem, który zamierzamy rozwiązać, jest infrastruktura w Settlers Online. Obecnie poszukujemy rozwiązań dla nowszych konfiguracji serwerów, które pozwolą nam łatwiej rozwiązywać problemy i poprawią wydajność. W tym temacie jednak musimy jeszcze prosić o cierpliwość. Poinformujemy Was o postępach, gdy tylko będziemy mieć w zasięgu wzroku ramy czasowe.


  W tej chwili większość tego co robimy, to praca, która odbywa się za kulisami. Więc co Was teraz czeka? Kontynuujemy naszą regularną mapę wydarzeń. Jak wspomnieliśmy wcześniej, następna wersja przyniesie w większości widoczne zmiany dla nas. Aby upewnić się, że nie wystąpią nieprzewidziane skutki uboczne, Halloween rozpocznie się dopiero pod koniec października tego roku. Może zacznijcie już szukać ładnej działki na swoje pola dyniowe.

  Dziękujemy za cierpliwość i zaufanie. Jeśli potrzebujesz pomocy w powrocie do gry lub w migracji konta, zawsze możesz skontaktować się z naszym zespołem wsparcia.

  Miłej gry,
  BB_Penelopa  Zachęcamy do dzielenia się swoimi uwagami > tutaj <
  Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 05.10.2021 o 13:33

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.