Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 116

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Rocznicowe 2021 - Dyskusja

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Alekin Zobacz posta
    U mnie też ta premia nie działa. Sprawdziłem, produkuje jakby jej nie było. Jak jest u innych, niech ktoś potwierdzi.
    Sprawdził ktoś? Działa źle czy dobrze?

  2. #72
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Przypominam Wam, że nie warto gromadzić balonów. Jeśli je przekażecie, mamy szansę, na osiągnięcie celu społeczności.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Po co je przekazywać ? celu nie osiągniemy pewnie, a w końcu i tak napiszesz że przez to jak gra działa (czy raczej nie działa w pełni na unity) i tak nagrody otrzymamy.

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Mały tort niezależnie czy wrzucony samemu czy przez znajomego nie zwiększa ilości.
    Ostatnio edytowane przez Czarna_mamba_3 ; 10.09.2021 o 10:38

  4. #74
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Czarna_mamba_3 Zobacz posta
    Mały tort niezależnie czy wrzucony samemu czy przez znajomego nie zwiększa ilości.
    tylko na unity w kliencie działa dobrze
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  5. #75
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2021
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Czarna_mamba_3 Zobacz posta
    Mały tort niezależnie czy wrzucony samemu czy przez znajomego nie zwiększa ilości.
    zwiększa ilość balonów produkowanych - tylko nie wyświetla na Unity poprawnie - ale dodaje balony z uwzględnieniem premii - wystarczy sprawdzić - policzyć
    a że mają błędy - to już normalka - przeciez czasów produkcji do zakończenia balonów na Unity tez nie wyświetla

  6. #76
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A u mnie coś sie zapetliło i po IV rundzie znowu mi wrzuciło IV. A jak u Was?

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale dziadowski ewent 5,5k balonów udzierganych i nie moge do łupieżców ludzi uzbierać, a oni już prawie mają balony uzbierane, żenada

  8. #78
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    jest moc z tym celem społecznościowym. O ile dobrze kojarzę to ostatnim razem społeczność się nie wyrobiła kilka razy , mimo normalnych warunków gry. A na Unity nawet przed czasem. Czary

  9. #79
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    64
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No cóż u mnie (klient na 32 bitowymi kompie) po osiagnieciu drugiego wkładu (gdzie jest geolog), grę wywaliło i już nie mogę się ponownie zalogować od kilku dni... także tak. Ten geolog, jak i np. Krzykliwa nie miały swojej grafiki, jedynie było puste pole w ramce. Oczywiście kalendarza od początku nie mam... Nawet nigdzie zgłaszam bo i po co.

  10. #80
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Zefirio Zobacz posta
    No cóż u mnie (klient na 32 bitowymi kompie) po osiągnięciu drugiego wkładu (gdzie jest geolog), grę wywaliło i już nie mogę się ponownie zalogować od kilku dni... także tak. Ten geolog, jak i np. Krzykliwa nie miały swojej grafiki, jedynie było puste pole w ramce. Oczywiście kalendarza od początku nie mam... Nawet nigdzie zgłaszam bo i po co.
    Podmienił nowy client.swf? pewnie nie to i klienta wywaliło. Na wiki paczać.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.