Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 116

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Rocznicowe 2021 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Rocznicowe 2021 - Dyskusja



    Drodzy Gracze!

    Zapraszamy do rozmów o wydarzeniu, gorąco zachęcamy do przedstawiania swoich uwag oraz opinii na temat:
    "Pamiętnika Dewelopera związanego z Wydarzeniem rocznicowym 2021."

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 03.09.2021 o 10:28

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    to sie nie uda
    ani event ani reanimacja setów, gracze odeszli, nie ma ich i nie będzie, przekażesz im tą opinię Penelopa?
    no bo wiesz, mogli się jeszcze nie kapnąć

    a tu fajna paka za 20k w promocji oczywiście, taki grubszy skok na klej pozostający u graczy (bo przecież nie kupią nowego) - a jednoczesnie JEDYNE co jest związane z eventem i co może się udać, tzn poprawić

    piszesz w spoilerze że paczka zawiera:

    1x Królicze schronienie
    1x Łabędzia łódka
    1x Magazyn z pełnym dachem
    1x Macierzyńska odkrywczyni
    1x Śnieżny odkrywca
    1x Dobrotliwa odkrywczyni
    1x Hołd dla snycerza
    1x Hołd dla kopalni miedzi
    1x Copper Mine Tribute
    1x Generał Mróz
    1x Generał samotnik
    10x Mikstura Słabego Punktu
    10x Wsparcie dystansowe

    popraw Penelopa te zdublowane hołdy dla kopalni miedzi, bo albo są dwa albo cos źle skopiowałaś i wygląda ze jest tam jakiś super budynek, że aż nazwy polskiej dla niego nie wymyślili
    po co mają gracze bybulić 20k kleju i mieć pretensje, że zostali wprowadzeni w błąd opisem?
    pozdrówka

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    to sie nie uda
    ani event ani reanimacja setów, gracze odeszli, nie ma ich i nie będzie, przekażesz im tą opinię Penelopa?
    no bo wiesz, mogli się jeszcze nie kapnąć

    a tu fajna paka za 20k w promocji oczywiście, taki grubszy skok na klej pozostający u graczy (bo przecież nie kupią nowego) - a jednoczesnie JEDYNE co jest związane z eventem i co może się udać, tzn poprawić

    piszesz w spoilerze że paczka zawiera:

    1x Królicze schronienie
    1x Łabędzia łódka
    1x Magazyn z pełnym dachem
    1x Macierzyńska odkrywczyni
    1x Śnieżny odkrywca
    1x Dobrotliwa odkrywczyni
    1x Hołd dla snycerza
    1x Hołd dla kopalni miedzi
    1x Copper Mine Tribute
    1x Generał Mróz
    1x Generał samotnik
    10x Mikstura Słabego Punktu
    10x Wsparcie dystansowe

    popraw Penelopa te zdublowane hołdy dla kopalni miedzi, bo albo są dwa albo cos źle skopiowałaś i wygląda ze jest tam jakiś super budynek, że aż nazwy polskiej dla niego nie wymyślili
    po co mają gracze bybulić 20k kleju i mieć pretensje, że zostali wprowadzeni w błąd opisem?
    pozdrówka
    Hej!

    Skład nowej paczki znajdziesz poniżej - dzięki za czujność.

    • 1x Królicze schronienie
    • 1x Łabędzia łódka
    • 1x Magazyn z pełnym dachem
    • 1x Macierzyńska odkrywczyni
    • 1x Śnieżny odkrywca
    • 1x Romantyczny odkrywca
    • 1x Dobrotliwa odkrywczyni
    • 1x Hołd dla snycerza
    • 1x Hołd dla kopalni miedzi
    • 1x Generał Mróz
    • 1x Generał samotnik
    • 10x Mikstura Słabego Punktu
    • 10x Wsparcie dystansowe

    Miłego weekendu!
    BB_Penelopa

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Jak to ma się udać, skoro graczy praktycznie nie ma?

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar Sykaczowy
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    Grałem od 2012, a od momentu przejścia na Unity już się nie loguję bo gra jest niegrywalna. Przyszedłem tu tylko dlatego, że wyświetlił mi się post na FB. Proszę, odpowiedzcie mi na pytanie: po co było forsować NIEGOTOWE Unity, skoro widzieliście jak to wygląda i działa? Można było zostawić jeszcze tego zastępczego klienta na jakiś czas i dopracować wersję Unity, tak żeby to miało ręce i nogi. Po prostu nie wierzę, że byliście nieświadomi tego jak to się skończy.

    A tak, gracze odeszli, nie ma z kim grać, a wydarzenie balonowe raczej się nie uda, chyba, że obniżycie cele bardzo drastycznie.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Sykaczowy Zobacz posta
    Grałem od 2012, a od momentu przejścia na Unity już się nie loguję bo gra jest niegrywalna. Przyszedłem tu tylko dlatego, że wyświetlił mi się post na FB. Proszę, odpowiedzcie mi na pytanie: po co było forsować NIEGOTOWE Unity, skoro widzieliście jak to wygląda i działa? Można było zostawić jeszcze tego zastępczego klienta na jakiś czas i dopracować wersję Unity, tak żeby to miało ręce i nogi. Po prostu nie wierzę, że byliście nieświadomi tego jak to się skończy.

    A tak, gracze odeszli, nie ma z kim grać, a wydarzenie balonowe raczej się nie uda, chyba, że obniżycie cele bardzo drastycznie.
    masz racje po co ten event jezeli gra tnie aby sie wkurzać więc zostało im tylko jedno będa sami dopisywać balony aby przynajmniej jedna tura sie udała bo jak się nie myle to ostatnio były 3 tury

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Penelopa , wylano na ciebie tony pomyj a ty tu jeszcze jesteś???? znaczy że faktycznie nie masz w życiu co ze sobą zrobić. przykro ale z drugiej strony jak jesteś bootem obsługiwanym przez dziesiątki innych osób to wszystko wyjaśnia.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    Ten event to gwóźdź do trumny setlersów.Kto będzie robił zadania przy takich lagach,przerwach w grze,błędach,braku obecności znajomych?Ktoś ma widać poczucie humoru.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czołem Ci, którym się jeszcze chce chcieć.
    Mi się już od jakiegoś czasu odechciało. I w moim, grekozorbowym, przekonaniu: To będzie piękna katastrofa!
    Świeć diodo nad serwerami tej gry.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czego można wam życzyć w rocznicę waszego święta ???? Prezesowi oraz wszystkim pracownikom firmy życzę, ażeby życie potraktowało was tak jak traktujecie tę grę. żebyście otrzymali od życia, to co dostaliśmy od was my gracze. żeby wasze życie było nie kończącą się konserwacją, cokolwiek to znaczy.....

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.