Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 145

Wątek: Zmiany w grze - 31.08.2021 - Dyskusja

  1. #51
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kasownik Zobacz posta
    Doczekamy sie wreszcie naprawy wiadomosci? Proba otwarcia konczy sie po chwili zgonem okna gry i komunikatem out of memory. Jak brac udzial w evencie bez mozliwosci korzystania z wiadomosci, moze mi ktos z BB wytlumaczyc?
    Dziękuję Ci za zgłoszenie błędu.

    Dział techniczny pracuje już nad rozwiązaniem.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 27.08.2021 o 15:01

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez kasownik Zobacz posta
    Doczekamy sie wreszcie naprawy wiadomosci? Proba otwarcia konczy sie po chwili zgonem okna gry i komunikatem out of memory. Jak brac udzial w evencie bez mozliwosci korzystania z wiadomosci, moze mi ktos z BB wytlumaczyc?
    Mi za to przy próbie wywalenia wiadomości do kosza wyskakuje komunikat "Server Response Error Code E:10009 M:1180!" i gra się wykszacza
    Nie wspominając o tym że nie można nic odebrać z wiadomości bo nic nie wskakuje do gwiazdy a po przelogowaniu i tak wszystkie wiadomości są te same.
    Pisałem już o tym posta, ale został usunięty, bo jak że można wypisywać że są błędy.

  3. #53
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Priapos Zobacz posta
    A ja powiem tylko tyle. Jest progres na ten komunikat czekałem tylko 30/40 sekund. Kiedyś czekało się 2-4 min. jak nie dłużej czasem.

    "Out of memory. If you are the developer of this content, try allocating more memory to your WebGL build in the WebGL player settings."

    Jak by ktoś nie wierzył to zamieszczam PrtSc z całego pulpitu.

    Ciekawi mnie jak będzie można brać aktywny udział w wydarzeniu skoro nie da się odbierać surowców eventowych ciasta/świec, które się zdobędzie na produkcje tortów
    Zakładam że BB nie zrobi tak że surowce będą z automatu lądować w magazynie prawda BB_Penelopa?

    P.S. wiemy BB_Penelopa, że ty tylko przekazujesz wiadomości od tych z góry ale może byś też przekazała nasze słowa im?
    Szczegółty na temat wydarzenia podam juz niedługo, wraz z wydaniem Pamiętnika Dewelopera.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Penelopa:
    Cytat Zamieszczone przez MicheLLo Zobacz posta
    Czy zamierzacie naprawić wybór generałów na przygodach, żeby po otwarciu okna nie przeskakiwało na poprzedniego generała? Pal sześć z ponownym otwarciem ale kiedy zamierza się bloka zrobić albo cofnać to zaczynają się schody. Naprawa błędów w tekście opisowym naprawdę nie jest żadnym cudem, zajmijcie się poważnymi błędami.
    jak z tą sprawą bo robić przygody w takiej wersji to solidna lipa.

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Droga Penelopo,

    proponuję przekaż z życzliwością od graczy prośbę do działu developmentu: albo niech solidnie zaczną przygotowywać kod (poprzedzony odpowiednimi testami przed wdrożeniem), albo niech zmienią status kodu na OpenSource - zapewniam Cię, że wśród graczy jest wielu programistów, którzy by sobie prędzej poradzili jako społeczność z tymi błędami, niż Ubisoft...

    PS. Zamulanie gry, opóźnienia we wgrywaniu interfejsu, wyczerpywanie pamięci - mnie się to kojarzy z brakiem jednej rzeczy w kodzie tej cudownej gry... słowo klucz # singleton # może zapomnieli użyć w kodzie i mamy tego efekt.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Z urodzenia Łodziak, z zamieszkania Toruniak
    Ostatnio edytowane przez ser_Lucas ; 27.08.2021 o 17:47

  6. #56
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ser_Lucas Zobacz posta
    słowo klucz # singleton # może zapomnieli użyć w kodzie i mamy tego efekt.
    uzyli ale tylko raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.10.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    uzyli ale tylko raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    i mam wrażenie że przy ich "możliwościach" i widocznych efektach - przez przypadek

  8. #58
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez ser_Lucas Zobacz posta
    Droga Penelopo,

    zapewniam Cię, że wśród graczy jest wielu programistów, którzy by sobie prędzej poradzili jako społeczność z tymi błędami, niż Ubisoft...

    to akurat jest pewne , jzu nie raz gracze podsuneli im pomysly jak usprawnic gre (kiedys byl problem z ladowaniem wielkich plikow itp) , teraz mamy klienta ktorego tez ktos mądry z graczy ogarnał... jak narazie poprawki wprowadzane przez bb to poprawa tekstu , zmiana nazwy generala itp....

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Szczegółty na temat wydarzenia podam juz niedługo, wraz z wydaniem Pamiętnika Dewelopera.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    BB_Penelopa Dziękuje że przekazałaś pytanie do osób z góry. Jeżeli dobrze zrozumiałem twój post to w nadchodzącym Pamiętniku Dewelopera prawdopodobnie będzie znajdować się odpowiedź na moje pytanie

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak z ciekawości też macie taki błąd że jak chcecie np. zrobić steki czy dowolny surowiec (olej, wyzwanie tygodniowe, itd) w dowolnym budynku produkcyjnym to wam nie pokazuje ile sztuk tego zrobicie aż do momentu zaakceptowania produkcji?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.