Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 145

Wątek: Zmiany w grze - 31.08.2021 - Dyskusja

  1. #31
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie.

    Rozumiem Wasze obawy, zapewniam Wam, że nasi deweloperzy cały czas pracują, aby gra wróciła do wydajności sprzed Unity. Dostałam również informację, że Unity nie jest dla naszych deweloperów ostatnim przystankiem.

    Zachęcam do zapoznania się z wątkiem w którym opisuję kroki jakie warto wykonać, aby ulepszyć wydajność gry: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/47933

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Nawet wiki sobie odpuściła. Event na testowym jest już od tygodnia a na wiki cisza.
    A gdzie ty to widziałeś na testowym (tutaj: https://www.tsotesting2.com ??)? Jak tam zaglądam to jeszcze piłki są i relogi tego nie zmieniają...

  3. #33
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Sfosch Zobacz posta
    Hmm,

    Zawsze mi sie wydawalo ze zeby event mial sens to musi byc aktywna spolecznosc na serwerze z ktora mozna chocby handlowac, lub dzielic lupy, w rocznicowym evencie zazwyczaj chodzilo o to zeby ludzie sie zmobilizowali i razem zbierali "cos" dla progresu servera.
    A teraz pytanie, jak sobie to wyobrazasz droga Penelopo, skoro nie ma ludzi bo grac sie nie da? Ja od czasu wdrozenia Unity nie widzialem czata ktory od ponad miesiaca nie dziala........... i nie pisz mi prosze o czyszczeniu ciasteczek i innych bzdurach ktore nic nie pomagaja. Ja sie pytam jak wy to sobie wyorbazacie??
    Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Unity nie jest dla naszych deweloperów ostatnim przystankiem.a
    Czyli:
    a) następnym przystankiem deweloperów będzie jakaś inna robota
    b) rzeźbią coś jeszcze innego niż Unity co oznacza kolejny rok "placu budowy". Ciekawy sposób na palenie pieniędzy

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Oj to bedzie mega wtopa z eventem, na testowym nie ma nic wiec bedzie puszka pandory na normalnych serwerach ale to nic nowego.
    Ci dalej twierdza ze podlanie kota i nakarmienie kwiatkow to lek na wszystkie problemy, ale to tak nie działa.
    Ciekawe jak długo będą tolerowali gre na starym cliencie

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie muszą tolerować, jak pisał Sparkz samo sie posypie po implementacji jakiejś nowości

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja powiem tylko tyle. Jest progres na ten komunikat czekałem tylko 30/40 sekund. Kiedyś czekało się 2-4 min. jak nie dłużej czasem.

    "Out of memory. If you are the developer of this content, try allocating more memory to your WebGL build in the WebGL player settings."

    Jak by ktoś nie wierzył to zamieszczam PrtSc z całego pulpitu.

    Ciekawi mnie jak będzie można brać aktywny udział w wydarzeniu skoro nie da się odbierać surowców eventowych ciasta/świec, które się zdobędzie na produkcje tortów
    Zakładam że BB nie zrobi tak że surowce będą z automatu lądować w magazynie prawda BB_Penelopa?

    P.S. wiemy BB_Penelopa, że ty tylko przekazujesz wiadomości od tych z góry ale może byś też przekazała nasze słowa im?
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: settlers2.jpg, 
wyświetleń: 120, 
rozmiar: 23.8 KB, 
ID: 3600.  

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    O widać że zegar jest godzinę do tyłu

  9. #39
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Nawet wiki sobie odpuściła. Event na testowym jest już od tygodnia a na wiki cisza.
    Na testowym dodali jakieś 3 nowe budynki, gienka, geologa i odkrywcę, ale się nie da nic sprawdzić, bo przez klienta jak wchodzę to w gwieździe mam pusto i nic nie widać, a na unity jak wejdę w gwiazdę, to wyskakuje błąd i zwis, więc nie ma co się dziwić, że na wiki też nic nie ma Pomijam już to, że nie ma grafik nowych rzeczy. Jak oni taki bubel dodadzą na serwery live, to ośmieszą się już całkowicie.

  10. #40
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Priapos Zobacz posta
    A ja powiem tylko tyle. Jest progres na ten komunikat czekałem tylko 30/40 sekund. Kiedyś czekało się 2-4 min. jak nie dłużej czasem.

    "Out of memory. If you are the developer of this content, try allocating more memory to your WebGL build in the WebGL player settings."

    Jak by ktoś nie wierzył to zamieszczam PrtSc z całego pulpitu.

    Ciekawi mnie jak będzie można brać aktywny udział w wydarzeniu skoro nie da się odbierać surowców eventowych ciasta/świec, które się zdobędzie na produkcje tortów
    Zakładam że BB nie zrobi tak że surowce będą z automatu lądować w magazynie prawda BB_Penelopa?

    P.S. wiemy BB_Penelopa, że ty tylko przekazujesz wiadomości od tych z góry ale może byś też przekazała nasze słowa im?
    Jak tylko poznam odpowiedzi na te pytania, dam Wam znać.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.