Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 15 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 145

Wątek: Zmiany w grze - 31.08.2021 - Dyskusja

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hej, polecam clienta i wtyczke tempermonkey, zrobienie tego nie jest trudne.
    na 32bitowych systemach tego nie odpalilem. Natomiast na 20letnim laptopie 32bity
    wgralem win7 64bitowy - co dziwne działa bez problemu a skrypt śmiga, gry nic nie tnie
    działa wszystko jak dawniej zero zacinek, polecam wszyskim zainstalowanie skryptu to tylko 3 rzeczy do zrobinia
    do tego na wiki jest nowy plik dodany z sierpnia ktory trza wkleic do folderu z clintem.

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Ludzie przestaną grać to zaczną myśleć a wtedy czuję polecą głowy obecnie rządzących i opozycji nie tylko w Polsce. Czuję krew w powietrzu , będzie rzeż.

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2013
    Posty
    43
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Najpierw to poprawcie błędy, zróbcie grę grywalną i dopiero róbcie event... smiech normalnie..

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2019
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Gdzie działą klient?? u kogo ???

  5. #75
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie wiem jak go uruchomić choć czytałem wiele razy.Pobrałem clienta .swf i nie można nic z nim zrobić,Pobrałem klienta TSO 64 bitowego i nie wiem co dalej.

  6. #76
    Osadnik Awatar Al-exa
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Złota Góra
    To jakiś nietrafiony dowcip?

  7. #77
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Pobieramy całą paczkę z klientem, instalujemy i postępujemy według instrukcji: http://settlersonlinewiki.eu/granie-...przez-klienta/
    W paczce jest już aktualny client.swf, nic nie trzeba dodatkowo podmieniać, przynajmniej do jutra, bo znowu się zmieni.

  8. #78
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Pobieramy całą paczkę z klientem, instalujemy i postępujemy według instrukcji: http://settlersonlinewiki.eu/granie-...przez-klienta/
    W paczce jest już aktualny client.swf, nic nie trzeba dodatkowo podmieniać, przynajmniej do jutra, bo znowu się zmieni.
    Cytat Zamieszczone przez grzegorz388 Zobacz posta
    Nie wiem jak go uruchomić choć czytałem wiele razy.Pobrałem clienta .swf i nie można nic z nim zrobić,Pobrałem klienta TSO 64 bitowego i nie wiem co dalej.
    Czytal 2 razy wiec poderzewam ze i za 3cim nie zakuma... A prosciej, niz na wiki jest to opisane, chyba sie juz nie da...

    Do Penelopy
    • Tekst: Naprawionych zostało kilka błędów w opisach.
    Ufff... Juz mnie i pewnie wiekszosc graczy uspokoiliscie. Myslelismy ze te opisy zostawicie na sam koniec bo bez nich grac sie nie da...
    I tak jak M0rdechaj stwierdzil, pewnie glownym, niepisanym i najwazniejszym celem tej aktualizacji jest zablokowanie dostepu do gry przez klienta... (jedynej rozsadnej i grywalnej opcji)
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 30.08.2021 o 16:59

  9. #79
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Priapos Zobacz posta
    BB_Penelopa Dziękuje że przekazałaś pytanie do osób z góry. Jeżeli dobrze zrozumiałem twój post to w nadchodzącym Pamiętniku Dewelopera prawdopodobnie będzie znajdować się odpowiedź na moje pytanie
    Mam taką nadzieję.

  10. #80
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    wirussss! co ty za pierdoły opowiadasz z klientem nie na tym polega ta gra to ma chodzić normalnie a nie jakieś kombinacje. Prowizorkę to rób u siebie a nie reklamuj bzdur

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 15 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.