Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 15 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 145

Wątek: Zmiany w grze - 31.08.2021 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiany w grze - 31.08.2021 - Dyskusja



    Witam!

    Zapraszam do podzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A co z innymi błędami? Jest ich tyle, że nie wiem który wymienić jako pierwszy do naprawy. Wydarzenie fajnie że będzie ale co z tego jak serwery świecą pustkami.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    NNOWE FUNKCJE
    Nowe Wydarzenie: Podczas tej aktualizacji do gry zostanie wdrożone Wydarzenie Rocznicowe. Wydarzenie rozpocznie się 6 września!

    ZMIANY & USPRAWNIENIA
    Budynki: Wybór produkcji Epickich Miejsc Pracy został naprawiony.
    Tekst: Naprawionych zostało kilka błędów w opisach.
    Przeczytałem to dwa razy, powoli i przepraszam droga, najdroższa Penelopo ale muszę dopytać ponieważ nie mam pewności czy zrozumiałem ten komunikat - co chcecie zrobić 6 września i co poprawić do tej chwili?
    Rozumiem że promocje na klejnoty zostały uzgodnione z zewnętrzną firma z wielomiesięcznym wyprzedzeniem i sprzedajecie settlersową walutę, mimo że TSO w zasadzie nie działa, a Event analogicznie jak promocja na klejnoty, musi się odbyć booo?
    Nie mam pomysłu, może ktoś podpowie?
    Ostatnio edytowane przez Betooniusz ; 25.08.2021 o 14:45

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra

    Wszystko naprawiacie a grać nie dajecie

    Mnie Pani Penelopo interesuje tylko jedno - kiedy będę mógł grać.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hmm,

    Zawsze mi sie wydawalo ze zeby event mial sens to musi byc aktywna spolecznosc na serwerze z ktora mozna chocby handlowac, lub dzielic lupy, w rocznicowym evencie zazwyczaj chodzilo o to zeby ludzie sie zmobilizowali i razem zbierali "cos" dla progresu servera.
    A teraz pytanie, jak sobie to wyobrazasz droga Penelopo, skoro nie ma ludzi bo grac sie nie da? Ja od czasu wdrozenia Unity nie widzialem czata ktory od ponad miesiaca nie dziala........... i nie pisz mi prosze o czyszczeniu ciasteczek i innych bzdurach ktore nic nie pomagaja. Ja sie pytam jak wy to sobie wyorbazacie??

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Maverek
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja myślę że wrzucanie Penelopy do wora z BB to raczej nie BB_Penelopa BB_Penelopa
    Community Manager kobita tylko przekazuje to co musi Szkoda mi jej czasem :P

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Maverek Zobacz posta
    Ja myślę że wrzucanie Penelopy do wora z BB to raczej nie BB_Penelopa BB_Penelopa
    Community Manager kobita tylko przekazuje to co musi Szkoda mi jej czasem :P
    Juz bym wolal zeby jak czlowiek napisala ze BB nie ma pojecia jak to naprawic i nie wie jak dlugo to zajmie niz wklejala ta "swoja wiadomosc" w odpowiedzi na kazdy problem zglaszany przez graczy.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2018
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    jak ta gra padnie w ciągu najbliższego roku ze wskazaniem na rok kalendarzowy 2021 to macie idealny przykład:
    1) fatalnej komunikacji z klientami tj. graczami TSO
    2) jak doić krowę w końcowej fazie produktu
    i wtedy warto sobie zostawić w pamięci jak się robi w konia graczy (klientów) na przykładzie TSO

    event niewymagający pod względem gry ale bazujący na dużej ilości aktywności graczy (odkwikaniu balonów)
    jak różne działy Ubi tego nie kumają i nie ma współpracy pomiędzy marketingiem produkcja to aż strach pomyśleć jak działają inne gry tej firmy
    Ostatnio edytowane przez Nata_Kata ; 25.08.2021 o 16:15 Powód: eee

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ZMIANY & USPRAWNIENIA
    Budynki: Wybór produkcji Epickich Miejsc Pracy został naprawiony.
    Tekst: Naprawionych zostało kilka błędów w opisach.


    nooo, tempo napraw przyspiesza... następny bubel naprawią za miesiąc, a ostatnie w kolejnym tysiącleciu...

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.06.2021
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Działa klient to po co narzekacie ?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 15 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.