Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 74

Wątek: Zmiany w grze - 18.08.2020 - Dyskusja

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Najważniejsze by wydajność jeszcze poprawić, bo jest poprawa ale to i tak słabo wygląda. to ciągłe odświeżanie i ponowne bardzo wolne uruchomienie gry.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Od wejscia super Unity po zalogowaniu wyspa sie pojawia po paru minutach.... i znika... i znowu pojawia.... i znowu znika.... nie da sie grac

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    może tak istotne jak te zmiany: jak robisz ctrl+C ctrl+V to popraw pod obrazkiem datę bo jest : 4 sierpnia 2021 roku

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    Chyba coś wam nie wyszła ta aktualizacja

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Pierwsze wrażenie , nic sie nie zmieniło oprócz poczty.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    dodatkowo po kilku minutach wyskakuje lista błędów "javascript" i gra staje dęba co przed konserwą nie miało miejsca.
    Unity to nie jest środowisko do takiej rozbudowanej gry, to jest środowisko dla amatorów do nauki podstaw. Moim skromnym zdaniem to nigdy już nie będzie działać tak jak kiedyś.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    zmiana jest taka że klient przestał działać

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    klient kaput (ale jest już, WITAMINKA ), chyba po to tylko byla ta konserwa,
    bo w dzialaniu UNITY, brak poprawy.
    wiadomosci w poczcie sie nakladaja na siebie, nadal brak selekcji do usuwania,
    kto to bedzie klikal 130 x lupy i kazdą oddzielnie, moze penelopa tak lubi..

    i ciągłe ZONE REFRESH, wczesniej tego nie mialem..

    no i musialem przejsc na FIREFOX ( by grac w UNITY),

    bo na chrome mi pasek wisial i nic sie nie dzialooo.
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 18.08.2021 o 12:11

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    poczta nadal do bani, nie da się zebrać wielu widomości na raz, a poza tym wiadomości "odznaczają się" same, czyli zaznaczam wiadomość, a ona zaraz nie jest zaznaczona, ale lipa

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja gram na firefoxie.

    I stwierdziłem że jest MAŁA poprawa w tempie wysyłania odkrywców, ale poczta u mnie jak się nie otwierała tak się nie otwiera nadal

    Mała poprawa bo teraz jak się klikało to pojawiał się dymek z informacją że odkrywca wyruszył, wcześniej nie zawsze się pojawiał. Ale najlepsze jest w tedy gdy jest Zone Refresh i trzeba ponownie wysłać kilku odkrywców (to był sarkazm jak by ktoś nie wiedział)

    "Out of memory. If you are the developer of this content, try allocating more memory to your WebGL build in the WebGL player settings."

    P.S. z3nfist ja tam zawsze klikałem ręcznie wszystkie łupy, więc dla mnie nie ma różnicy czy działa zbiorowe odbieranie czy nie ale wiem że sporo osób z tego korzysta i zgadzam się z tobą że dla tych osób jest to nie do zniesienia.
    Ostatnio edytowane przez Priapos ; 18.08.2021 o 11:37

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.