Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 137

Wątek: Wersja Unity - Aktualizacja społeczności - Dyskusja

  1. #111
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    programisci cos poprawia? jakby umieli to gra by juz dzialala .... zartem jest wlasie ta cala praca wasza 0 efektow ...

  2. #112
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    drugi dzień gra nie działa brak połączenia z serwerem

  3. #113
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Drodzy Gracze,

    Informujemy, że istnieje rozwiązanie dla znanego błędu "Out of Memory", które może być przez Was stosowane jako rozwiązanie tymczasowe.

    Laboratoria, Olejarnie i Porty mogą generować błąd (out of memory), w chwili gdy wiele produkcji jest aktywnych w tym samym czasie. Wtedy nie jest możliwe zakończenie lub zlecenie produkcji.

    Prostym rozwiązaniem jest oczywiście pozostawienie tych budynków w spokoju - tzn. "nie klikaj na budynki" - i pozwolić, aby produkcja wygasła.
    Jeśli nadal chcesz zrewidować swoje produkcje lub chcesz uniknąć wspomnianej niedokładności, możesz zburzyć wszystkie budynki tego samego typu z Wyspy. Nie wystarczy zburzyć tylko jeden budynek danego typu, ale wszystkie takie same budynki muszą zostać usunięte. Budynki te trafiają do Menu Gwiazdy i będą mogły zostać ponownie zbudowane. Surowce z produkcji również wrócą do Menu Gwiazdy, więc nie poniesiesz w ten sposób żadnych strat. Uwaga: Ze względu na opóźnienie, "odesłanie" budynku i surowców może zająć trochę czasu i nie zawsze jest od razu widoczne.

    Po udanym wyburzeniu możesz ponownie umieścić budynki na swojej wyspie, ale uważaj, aby nie rozpocząć zbyt wielu produkcji w tym samym czasie.

    WAŻNE: Zwróć uwagę na wyskakujące okienka i banery informacyjne, ponieważ tylko budynki bez "ulepszeń" mogą powrócić bez strat. Jeśli usuniesz budynki z poziomami ulepszeń, te ulepszenia zostaną zresetowane i nie będziemy w stanie zapewnić wsparcia. To tymczasowe rozwiązanie powinno być stosowane z ostrożnością.

    Oczywiście nadal pracujemy nad rozwiązaniem podstawowego problemu, ale być może uda Ci się poprawić niektóre niedogodności na własną rękę. Bardzo dziękujemy Osadnikom, którzy podzielili się tym rozwiązaniem.

    Miłej gry,
    BB_Penelopa
    Ja to się dziwie ze w ogóle to napisałaś... to ma być rozwiązanie ? rozwiązanie jest tylko jedno, nie grać.

    Zdobywamy/kupujemy budynki, więc mają działać jak należy. Wgraliście unity w lipcu, jest październik, ogarnijcie się w końcu.

    A tak z innej beczki, mam 17 olejarni, mogę je zburzyć, ale pod warunkiem ze je zabierzecie i oddacie mi kasę, oczywiście za te które kupiłem za klejki.

  4. #114
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    I jeszcze dzisiejsza promocja na klejnoty, to jakaś porażka, wstydziliby się robić promocję w sytuacji kiedy gra praktycznie nie działa . Bo to co jest to parodia poprzednich settów((((((

  5. #115
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.05.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Jedyne co można napisać to tylko D R A M A T !!!!! Dramat, dramat, dramat... Wasze "prace" sprawiły, że mam chęć rzucić tym wszystkim w cholerę - gra po Waszych "pracach" postępowych działa jak stara, muzealna maszyna, która lata swojej świetności ma już bardzo dawno za sobą. Myślę, że jeśli nadal będziecie szli w tym kierunku wielu ludzi rzuci tym w cholerę - niemniej jednak czekam jeszcze czas jakiś - może wszystko wróci do normy sprzed Waszych "prac" aktualizacyjnych. Jeśli nie - przykro mi ale zamykam swoje konto choć będzie mi cholernie smutno - troszkę czasu poświęciłem tej grze i żal będzie z nią się rozstać!!!!!!

  6. #116
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    no znowu urywa mi połączenie z serwerem

  7. #117
    Początkujący Osadnik Awatar RO8ERT0
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    To jest masakra. Gram, przerwa 2 tygodnie. Wchodzę aby sprawdzić czy się coś poprawiło.
    Nie zauważyłem jakiejś znaczącej poprawy.
    Propozycja:
    Może wróćmy do klienta, on przynajmniej jakoś działał.

  8. #118
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cóż z tego wszystkiego, gdy gra działa fatalnie? Niezwykle wolno, zacina się wszystko, co może się zacinać, rozgrywanie przygód, to horror, a to tylko czubek góry lodowej

  9. #119
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Gra wczytuje się godzinami, po czym ją wyrzuca, od połowy lipca nic nie działa lepiej.

  10. #120
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RO8ERT0 Zobacz posta
    To jest masakra. Gram, przerwa 2 tygodnie. Wchodzę aby sprawdzić czy się coś poprawiło.
    Nie zauważyłem jakiejś znaczącej poprawy.
    Propozycja:
    Może wróćmy do klienta, on przynajmniej jakoś działał.
    Przecież istnieje taka opcja. Na stronie settlersonlinewiki znajdziesz poradnik jak to zrobić i grać tak jak dawniej.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.