Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 18 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 180

Wątek: Powrót do clienta

  1. #121
    Osadnik
    Dołączył
    11.10.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Złota Góra
    bardzo dziękuje działa

  2. #122
    Osadnik
    Dołączył
    22.07.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Słoneczny Gród
    w nie nie działa- mam komunikat wyczyść pamięć przeglądarki i spróbuj zalogować się ponownie ( i czyszczenie pamięci nic nie daje). wcześniej działało bez zarzutu

  3. #123
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    a co masz w poście nr #120, nowy plik

    kiedy zrozumiecie, że każda aktualizacja = nowy plik client.swf

  4. #124
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.11.2018
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam nowy client.swf i nie ładuje się tekst w grafikach :/

  5. #125
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.09.2020
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milimetr001 Zobacz posta
    Po aktualizacji client działał, jak podmieniłem znowu plik client.swf. Wszedłem na unity i zrobiłem tą nową premke w prowiancie. Teraz się nie da wejść przez clienta, gra się wczytuje jest okno ze zmieniającymi się poradami, ale nie podświetla się zielony ptaszek. Gra się nie wiesza, bo informacje zmieniają się cały czas, wychodzi ze ta premka robi jakiś błąd
    Mam to samo. Jest jakieś rozwiązanie?

  6. #126
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Od wczoraj mam problemy z klientem. Podczas odświeżania wagi zdarza się, że wyspa "zamarza". Czat, menu budowli, sklep i gwiazda działają ale nic nie mogę zrobić na wyspie - nawet przesunąć widoku, pobudować coś. Pomaga restart klienta. Czy ktoś też ma taki problem i zna jakieś rozwiązanie?

    PS: Nie tworzyłem wczoraj nowej premii. A jak ktoś ma z nią problem to niech spróbuje wejść na unity, usunąć premię, wyczyścić ciastka itp i wejść na kliencie z nowym plikiem client.swf

  7. #127
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez lepszat Zobacz posta
    Od wczoraj mam problemy z klientem. Podczas odświeżania wagi zdarza się, że wyspa "zamarza". Czat, menu budowli, sklep i gwiazda działają ale nic nie mogę zrobić na wyspie - nawet przesunąć widoku, pobudować coś. Pomaga restart klienta. Czy ktoś też ma taki problem i zna jakieś rozwiązanie?

    PS: Nie tworzyłem wczoraj nowej premii. A jak ktoś ma z nią problem to niech spróbuje wejść na unity, usunąć premię, wyczyścić ciastka itp i wejść na kliencie z nowym plikiem client.swf
    ja też mam tak jak wejdę w kantor handlowy. Chyba kończy się rumakowanie z klientem

  8. #128
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    widać chrome na UNITY nie daje rady, i po aktualizacji z 01-09 , tez chrome siada.. na kliencie.
    Spróbujcie klienta na Firefox portable.

    też na chrome miałem, zamrożony obraz, ale na czacie dało się pisać,
    nie jestem pewien czy to wina chrome, czy raczej zapki do przygody, od kogoś na Unity...
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 01.09.2021 o 17:32

  9. #129
    Osadnik
    Dołączył
    05.08.2019
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BB podczas aktualizacji nie usunęło wszystkich premii, jak się wejdzie z unity na wagę , to widać ze gracze nimi handlują , dlatego wejście z clienta na wagę wiesza go

  10. #130
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    bb usunelo tylko mozliwosc produkcji tej premk iw prowiancie pewnie

Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 18 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.