Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 140

Wątek: Zmiany w grze - 04.08.2021 - Dyskusja

  1. #71
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.05.2017
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    Muli jak wcześniej (no może malutka poprawa). Tak czy tak grać się nie da. U mnie dodatkowo po konserwie zepsuł się rynek bożonarodzeniowy

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wprawdzie nie naprawili starych błędów, ale za to dodali nowe. No i teraz nie tylko się muli ale jeszcze wiesza. No ale opisy generałów poprawione! To wszystko załatwia - jesteśmy uratowani!
    (EDIT - sprawdziłem. Nie, opisy generałow nadal są sp.....)
    A tak serio: tej gry się nie da naprawić. Sory, ale nie. Po tylu latach rozwijania pewnie już poprzednio był tam niezły kod spaghetti, którego nikt nie ogarniałał. A już przeniesienie go na inną technologię jest po prostu niewykonalne. Tzn - wszystko jest wykonalne, ale nakłady musiałyby być tak ogromne, że nikt tego nie zrobi. O wiele prościej byłoby od nowa zacząć pisać nową grę na tych samych motywach. Tylko co zrobić z wq... graczami którzy inwestowali prawdziwą forsę? Choć oczywiście w regulaminie na pewno jest zabezpieczenie przed roszczeniami, to nie pierwsza gra z mikropłatnościami która by została zakończona. W sumie ubicie flasha było dobrym pretekstem do takiego rozwiązania ("sory to nie nasza wina"). Przegapili je i teraz będą reanimować trupa ileś czasu, ale to przedśmiertne drgawki. W końcu go ubiją i może zrobią to co napisałem wyżej.
    W sumie ja bym wolał zacząć grać w nowe Settlersy, rozwijane od nowa na podstawie zebranych doświadczeń, niż obserwować tą niesmaczną agonię. No ale ja grosza nie wydałem, jeszcze na główkę nie upadłem
    Ostatnio edytowane przez LordMisiek ; 04.08.2021 o 23:54

  3. #73
    Początkujący Osadnik Awatar Raf68
    Dołączył
    13.11.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Bardzo mi przykro, ale nie da sie grać.

  4. #74
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    W przypadku problemów  z czatem lub jeśli ikony nie pokazują właściwych przedmiotów, wystarczy wylogować się i zalogować ponownie.  
    Jeżeli występują jakiekolwiek inne błędy, zapraszam do przedstawienia raportu tutaj: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/47895

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    niestety za każdym razem tak jest - wczoraj musiałem czyścic cashe by mieć czat i dziś znowu to samo
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli chodzi o wydajność to jest jakby lepiej ale nadal wyraźnie słabiej niż we flashu. Przy wysyłaniu odkrywców nadal musze robić wyraźne pauzy między kolejnymi kliknięciami a i tak te kliki czasem nie są łapane albo łapie je jakis randomowy budynek z mapy.

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    Jakiekolwiek inne problemy? Boże!!! Tu są same problemy!!! czytaj co piszemy!!!. Dla pocieszenia powiem Ci, że jedyne co wreszcie działa to EXELSIOR!

  7. #77
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2018
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Najlepsze jest to, że strona Settlers to jedyny moment kiedy włącza mi się wentylator laptopa i po 10 minutach pojawia się komunikat, że strona zużywa dużo baterii. Obciążenie jak przy składaniu filmów 4K w iMovie.

  8. #78
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Parafrazując klasyka obecną sytuację gry można ująć tak :
    BB -No moim zdaniem, według mnie, kilka niedociągnięć jest...
    Gracze -Kilka niedociągnięć? A gdzie tu są dociągnięcia?


    p.s Za każdym razem, po nieobecności, trzeba czyścić ciasteczka żeby czaty były? No nieźle...
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 05.08.2021 o 10:47 Powód: ps.

  9. #79
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Czat nie działa. Odkrywce nie można wysłać. Przygody nie zrobisz a ty piszesz ze naprawiliście jakieś 4 gówna. *****e tam są czy jak.

  10. #80
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    NIeaktualne, do usunięcia.
    Ostatnio edytowane przez lepszat ; 05.08.2021 o 21:07

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.