Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 140

Wątek: Zmiany w grze - 04.08.2021 - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rewelacja, że po 2 tygodniach udało się zmienić opis marszałkom. Punkt zwrotny w rozwoju gry został osiągnięty.

  2. #22
    Początkujący Osadnik Awatar Sykaczowy
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    Przecież w to się już grać nie da. Obsługa menu gwiazdy jest niemożliwa. W ogóle mam już tyle odkrywców, że nie chciało mi się ich wysyłać, przed przejściem na Unity i już wtedy wiele osób prosiło o jakąś automatyzację tych czynności. A teraz po przejściu na Unity musiałbym poświęcić na wysyłanie odkrywców chyba pół dnia I to jest tylko jeden z problemów Unity.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2019
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Jakie szczęście, że będzie poprawiony opis marszałka, najistotniejszy problem ze wszystkich opisanych... a nie, czekaj.

  4. #24
    Osadnik Awatar WaszkoG
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    Bedzie mozna juz wejsc na Port czy dalej klikniecie na ten budynek bedzie wieszalo gre?

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    No rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Konserwacja nie skończona a juz poprawiono, naprawiono????? Tak to to gra daleko nie zajedzie

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    całkowicie się z Tobą zgadzam,,,, ostatnio próbowałem wysłać odkrywców i UWAGA 98 zajeło mi 120 minut !!!! już nie wysyłam szkoda czasu ,,,loguję się tylko aby był ciąg 7 dni i diamenty i czekam na prawdziwe naprawienie tego co spieprzyło UNITY,,,, szkoda mi TS bo gram od 8 lat i trochę kasy w to włożyłem ,,, pozdrawiam

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tylko kilka poprawek! haha macie poczucie humoru.....

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    AAAAaaaaaaaaa !!! dawajcie już tą grę (działającą) bo mi grozi zespół odstawienia !!!

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    Konserwa sie skonczyla juz czy wogole sie nie zaczela ??? Mozna wejsc do gry ale nie ma zadnej poprawy :/ dalej sie nie da grac

  10. #30
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    Teraz zrobili tak wielką wyspę ,ze nie musze okularów przynajmniej zakładać buhahahaha
    Ostatnio edytowane przez jarekpolak1 ; 04.08.2021 o 09:37

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.