Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 140

Wątek: Zmiany w grze - 04.08.2021 - Dyskusja

  1. #111
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.11.2020
    Posty
    25
    Serwer
    Czarci Gaj
    to kiedy kolejna poprawka naprawiająca kolejne błędy ?!?!??!

  2. #112
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2013
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie dalej nic, daj czat nie działa nawet po czyszczeniu wszystkiego ... zacina sie jak cholera

  3. #113
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    poprzednim oprogramowaniem osiągnęliście dno i grzebaliście w mule. Pokazaliście swój poziom pracy, gdzie macie grę i nas graczy. Z gry ciekawej z potencjałem przez parę lat stworzyliście gniota .... Ta gra powinna się nazywać ,, konserwacja". Obecnym oprogramowaniem zrobiliście głęboką dziurę w dnie. Ciekawe ile konserwacji wam zajmie powrót do poprzedniego poziomu ? Może ktośprzed wprowadzeniem kolejnych świetnych pomysłów ktoś najpierw je sprawdzi w grze ???? Nie trzeba będzie tylu konserwacji.

  4. #114
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    uwierz ze ich to nic nie obchodzi ,dalej nic nie robia a penelopa raz na tydzien napisze wyczysc ciasteczka to pomoze na wszystko

  5. #115
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Wczoraj z ciekawości zajrzałam na setlersowska stronę na fb, na pytania kiedy naprawią grę odpowiedź jest jedna - OBECNIE ŻADNEJ AKTUALIZACJI NIE PRZEWIDUJEMY - więc mają nas głęboko tam gdzie słońce nie dochodzi i bezczelnie wciskają promocję na diamenty. Jaka gracze możemy sobie tylko narzekać bo akceptując regulamin nie wiele mamy praw.

  6. #116
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    zostawili taki syf ktorego nikt nie ogarnia i pisza ze nie przewiduja aktualizacji haha... oni naprawde przeszli sami siebie

    to tylko swiadczy o upadku tej gry...
    W sumie co się dziwić, odtrąbili sukces, teraz podobno naprawili czat, którego po pierwszym zalogowaniu dalej nie ma.. Oni są jak trzy małpki, nie widzą błedów -w końcu jak czegoś się nie widzi to może tego nie ma, nie słyszą graczy i w koncu brak komunikatu z góry, słowa wyjaśnienia co dalej planują, znana taktyka jak się przemilczy to problem przeminie. Szkoda mi tych lat, bo zawsze mialam nadzieję że to ja zrezygnuje z gry a nie gra ze mnie

  7. #117
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2016
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To coś, co kiedyś było grą nadal nie działa. Po tej "aktualizacji" jest jeszcze gorzej.

  8. #118
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.07.2019
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Wszystko działa tylko trzeba klienta odpalić
    Unity jest okej ale czuje że 12latkowie w szkole na przerwie zrobili by coś lepszego dla tego się nie wypowiadam.
    Może za kilka lat uda się włączyć TSO ze strony na razie nie ma co się łudzić

  9. #119
    Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    A gdzie patenty od epickich budynków?

  10. #120
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja tam za bardzo nie liczę że ekipa naprawi podstawowy problem po wepchnięciu się w unity, czyli tragiczną wydajność. gdzieś w połowie testowania na testowym, wszedłem w tę wersję unity i pomyślałem, pewnie wprowadzą to najszybciej za pół roku. a tu bach! zaraz po evencie. taki zapluskwiony gniot ale nie gniewam się. od początku uważałem że kupowanie za kasę czegokolwiek w tej grze mija się z celem, ale dzięki temu że inni płacili, ja też pograłem a teraz po wielkiej reformie, settlersowym nowym ładzie (he he he) mam znacznie więcej czasu na inne gry

    btw. wymaganie aby do w sumie prostej gry webowej wymagany był mega szybki komputer, to chyba ostra przesada.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.