Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wywalanie

  1. #1
    VIP_ArcHaniol_2

    Wywalanie

    @(*:*)@ A PEOchwalony. ( PEO=Pomoc Ekologiczna Osobom) )

    Ponoć kontakt z $upportem działa ....komu???? Jak chcę wysłać formularz to wyskakuje Mi okienko z info, że wystąpił ogólny błąd i proszę odświeżyć stronę....W związku z tym treść Formularza zamieszczam tutaj. Może Ktoś z BB (Pewnikiem Penelopcia) Mi to wyjaśni ???? :O

    Witam.Wszystko zniosę bo mam Anielską Cierpliwość, ale jak wszystko ma swoje Granice....Od wczoraj wywala Mnie z Gry i muszę się logować ponownie, a to jak Wiecie długo trwa...Nie lubię tej Gry....Ja Ją KOCHAM :-)). Próbowałem grać w inne Gry ale tylko ta Mi Podchodzi w 100%....Jestem od TSO Uzależniony więc tak czy siak będę w nią grał.....Proszę naprawcie Mi ten problem, bo naprawdę nie da się tak grać bo strasznie Mnie to Denerwuje a przy Mojej Chorobie nie jest to wskazane....
    P.S. Mam w sumie Nowego Laptopa 8Gb RAM, Internet do 1Gb/s. Czyściłem ciasteczka, IP, DNS....
    Serdecznie Was Pozdrawiam i będę trzymał kciuki za jak Najszybsze Naprawienie błędów Gry.
    Czy znany jest termin Konserwacji w Sierpniu (data) ???? :O
    Szczerze Wam Oddany. Dziękuję z Góry(Jeleniej) Daniel=Jeleń....$(*:*)$.... ))))

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hejka, sprawdź mysz , miałam kiedyś podobnie )

  3. #3
    VIP_ArcHaniol_2
    &(*:*)& AAAAaa dzięks...Faktycznie padła ze starości. Kupiłem nową i jest oki... )))) &(*:*)&....

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.