Odpowiedz w tym wątku
Strona 28 z 35 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #271
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Makabra w takim stanie szkoda czasu

  2. #272
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    484
    Serwer
    Złota Góra
    A jednak coś im się udało... forum ożyło, pogratulujcie czegoś BB :P ja od wtorku już nie gram i nagle mam jakby więcej czasu.
    Po co testowy serwer jak nic się nie testuje? a jeżeli się testuje to zero wniosków skoro można w jednej chwili zniszczyć dokładnie wszystko i wypisywać o cytat:Wersja Unity została pomyślnie zaimplementowana na serwery. Klient nie jest już potrzebny do gry! Gra uruchamia się ponownie bezpośrednio w przeglądarce.
    Samozadowolenie nie zawsze oznacza odniesienie sukcesu, może raczej pytanie, czy to chcieliście osiągnąć?

  3. #273
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Płakać mi się chcę, NA TESTOWYM SERWERZE MIELIŚCIE 2-3 MIESIĄCE . PYTANIE DO BB, MOD GDZIE BYLIŚCIE ŻEBY WYŁAPAĆ BŁĘDY NA TESTOWYM SER. . tERAZ JEST ROZCZAROWANIE I WIELKIE ŻAL DO NASZYCH BB. , WGRALI NAKŁADKĘ UNITY I MYŚLELI ŻE ZNALEŻLI BANDĘ KRÓLIKÓW DOŚWIADCZALNYCH.
    PROSZĘ Z DNIA DZISIEJSZEGO CZYLI DN 24.07.2021 O PRZYWRÓCENIA NAKŁADKI "KIENTA"

  4. #274
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Witam.
    Wszystko się zepsuło, gra chodzi jak "ping pong" na Commodore, a lista błędów jest ogromna, ale czy Wy naprawdę nie widzicie, że ludzie chcą odejść i nie chcą grać jak to będzie tak wyglądało? Czy Wy specjalnie nas ignorujecie, żeby zamknąć settlersów? Ewidentnie wszyscy chcą powrotu klienta, bo był jaki był, ale można było grać, teraz prawie nikt nie wchodzi grać, a jedynie czeka, aż "Wszechwiedzący" coś zrobią. Jeżeli nie powróci klient, to stracicie resztę osób w grze i faktycznie możecie ją zamknąć. Proszę o przekazanie "Wszechwiedzącej Górze", że wszyscy chcą powrotu klienta i to jak najszybciej, a jeżeli chcą poprawiać błędy, to niech sami grają w tę grę na Unity i poprawiają wszystko na własnych doświadczeniach.
    Dziękuje.
    Ps. Ja już mam ochotę zakończyć, chociaż podobno jestem cierpliwy.

  5. #275
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.01.2021
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    od 5 dni nie moge sie zalogowac caly czas muli i nie idzie logowanie chyba gra padla nie mam szans z zadnego kompa nawet u znjomych sie zalogowac nic nie daje

  6. #276
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    A jednak coś im się udało... forum ożyło, pogratulujcie czegoś BB :P ja od wtorku już nie gram i nagle mam jakby więcej czasu.
    Po co testowy serwer jak nic się nie testuje? a jeżeli się testuje to zero wniosków skoro można w jednej chwili zniszczyć dokładnie wszystko i wypisywać o cytat:Wersja Unity została pomyślnie zaimplementowana na serwery. Klient nie jest już potrzebny do gry! Gra uruchamia się ponownie bezpośrednio w przeglądarce.
    Samozadowolenie nie zawsze oznacza odniesienie sukcesu, może raczej pytanie, czy to chcieliście osiągnąć?
    szkoda że nie ma opcji "lubię to". dobrze napisane

  7. #277
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    podziwiam tych co jeszcze im sie chce tu coś pisać

  8. #278
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez jjaco23 Zobacz posta
    Dziękuję bardzo - błyskawiczna reakcja i naprawa - Brawo !!!
    Pozdrawiam
    To żem się pospieszył z podziękowaniami. Znowu nie działa tak jak trzeba. Chyba jednak inni forumowicze mają sporo racji.

  9. #279
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może zajrrzę za parę tygodni do Settlersów, jak się nie poprawi to papa Settlers

  10. #280
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2019
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat

    Mapa

    Ta znikajaca mapa to jakas nowa gra jak zobaczysz co tam jest nim zniknie: im wiecej zobaczysz drzewek to wiecej dostaniesz drewna

Odpowiedz w tym wątku
Strona 28 z 35 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.