Zobacz wyniki ankiety: Tak chcę grać w poprzednią wersje na Cliencie

Głosujących
197. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    175 88.83%
  • Nie

    13 6.60%
  • Obojętne

    9 4.57%
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 62

Wątek: Powrót do Clienta

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Beznadzieja, tyle lat i nawet nie było okazji się pożegnać....

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie chodzi o to czy do clienta czy gdzie indziej - powrót do clienta za wiele by nie zadziałał gdyż był on dla ogromnej liczby graczy także wrzodem na tyłku. Tutaj bardziej pytanie czy powrót do złego clienta na jeszcze pewien czas (co podobno jest już nie możliwe tak łatwo) czy próba naprawy tragicznego UNITY w przeciągu kilku dni a nie miesięcy.

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2020
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Jak oddaje auto do mechanika to chce sprawne, a nie że koło to panu za miesiąc zamontujemy a teraz ma pan proteze zamiast koła ...
    no chyba fiata 126p możesz oddawać, koła do corvetty 2 lata szukam )) i nie rozczulaj się nad sobą ja jednag gram na 16 letnim PC, a gra jest jakoś nadal za freee

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    n oskoro grasz dalej i jest ok to graj ... mam nadzieje ze masz z kim bo pewnie wszystkim dziala.... powodzenia

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2020
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no ja jakoś jestem inny i jak ktoś mi coś daje za free to sznuję to a nie psioczę...
    a Ci co kupili za real pieniądz klejnoty ? no cóż wracam naprawiać corvette, a oni niech kupią sobie nowe gówno w salonie

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    A kto naprawią tą corvettę? Kiedyś to się odwracało rower, aby stał na siodełku i na kierownicy. Kręciło *****em, a przednie koło robiło za kierownicę. Cały rower powinien się trząść, wtedy się robiło brrrrrummm wruuummmm. Tak to chyba teraz wygląda. Robimy bruuummmm i cieszymy się z jazdy na tym nowym silniku settów. Bo wyobraźnia jest od tego.....

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    no nie mogę.... To jak teraz nazwać tą część rowera? Poprawność polityczna była by tu chyba kpiną? ;-)

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A ja mam krotkie pytanie; czy BIBIANTYLOPA wie moze kiedy i czy wogole bedzie lepiej. Chyba sama w to nie gra bo po prostu jest to meczarnia...zenada...tragedia...zgroza...padaka... po prostu jeden wielki SZIT

  9. #39
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    szanujący się dealer sprzedający szitowy towar nie gra w to na bank bo by musiał być chyba chory na głowę jak my, łudząc się że kiedyś ta gra będzie w 100% grywalna

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    A teraz do tego w ramach wsparcia ciężkiej pracy twardogłowym przy UNITY wrzucili sprzedaż klejnotów. Wstyd żeby tak traktować graczy!!!!!!!!!!!!!!! Zrąbali grę i jeszcze chcą kasy za bubel żeby go w ten sposób promować? Kupujcie ludzie klejnoty, wspierajcie tego gniota))))))))

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.