Zobacz wyniki ankiety: Tak chcę grać w poprzednią wersje na Cliencie

Głosujących
197. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    175 88.83%
  • Nie

    13 6.60%
  • Obojętne

    9 4.57%
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62

Wątek: Powrót do Clienta

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Powrót do Clienta

    Cześć moim zadaniem jest stworzenie ankiety która brzmi powrót do clienta czyli tej wersji poprzedniej co była bo chodziło to płynniej dynamicznej i lepiej tak że zapraszam do głosowania może wezmą to pod uwagę twórcy BB

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Raczej nie realne bo juz klienta zapewne skasowali

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    BB i ich informatycy to WIELKIE ZERO - taka prawda, bądźmy uczciwi.

  4. #4
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    a ja mam pytanie, czy ta gra od 2015r dzialala chociaz 1dzien calkowicie wolna od bledow?
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Horis już nie pamiętam co się działo w 2015R :P ale może faktycznie od tego czasu są cyrki hehe.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2019
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    Prosze sie nie denerwowac mam najnowsze info od moich znajomych z Niemiec: gra na online zostanie calkowicie zlikwidowana bedzie nowa wersja na plycie CD na system Windows 11 Juz duzo gier zlikwidowali nowe systemy Windows nie sa przystosowane do gier strategii

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Chyba na DVD jak już...? I ile to będzie kosztowało zaś ładować kasę i jak to zrobią jestem ciekawy całej sytuacji jak to się potoczy? wersja płytkowa brzmi cudownie ale do cholery nie mam napędu dvd i zaś będę musiał wyładować 400zł na napęd dvd-bluray A co z zakupionymi kryształami pójdą się jepać głęboko w dupie?

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    19.10.2015
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Benek1953 Zobacz posta
    Prosze sie nie denerwowac mam najnowsze info od moich znajomych z Niemiec: gra na online zostanie calkowicie zlikwidowana bedzie nowa wersja na plycie CD na system Windows 11 Juz duzo gier zlikwidowali nowe systemy Windows nie sa przystosowane do gier strategii
    stary czas wytrzeźwieć, prima aprilis był prawie 4 miesiące temu

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    tarka dale jnie rozumisz ze ci inteligenci zamkneli mozliwosc powrotu do klienta wporwadizli ten badziew ktory mamy bo mysleli ze sie im uda... tak to jest jak sie nie mysli

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    to co jest teraz to w buty niech wsadzą, chyba niewidzieli co zrobili, szopka , jasełka i horror w jednym,nawet z przyzwyczajenia niechce sie wchodzić bo frajdy to juz dawno niema, no dno sie urwało juz .

Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.