Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 24 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 240

Wątek: Szablon raportu dotyczącego Unity

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.01.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A u mnie to w ogóle się nie da grać.

    Przeglądarka Firefox 90.0.1 . Windows 10
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: puzle.jpg, 
wyświetleń: 97, 
rozmiar: 98.2 KB, 
ID: 3567.  
    Ostatnio edytowane przez atraxy ; 22.07.2021 o 23:20

  2. #92
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    okna nieostre nie da się na to patrzeć
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Bez tytułu.jpg, 
wyświetleń: 76, 
rozmiar: 20.4 KB, 
ID: 3568.  

  3. #93
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    gra bez zmian nie grywalna, w zg drwal, pierwszy raz nie zrobię zadania
    oczy bolą, krople nie pomagają. Czasu też nie mam tyle żeby wysyłać grubasy - jeden ro parę minut
    nie kupie nowego komputera, bo mój jest dobry,
    nie zmienię Internetu, bo nie ma takiej możliwości
    Proszę o informację, kiedy będzie coś naprawione - czwarty dzień masakry i zero informacji

  4. #94
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry. Po aktualizacji nie da rady grać. Nie piszę wszystkich problemów bo jest bardzo dużo między innymi długo się wgrywa, wyrzuca, nie da się walczyć. Naprawcie. Nawet od aktualizacji nie mogę wam wysłać informacji

  5. #95
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2016
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ładowanie przebiega bezproblemowo, ale gra jest obecnie kompletnie niegrywalna. Nie ma sensu się nawet logować.

  6. #96
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2013
    Posty
    50
    Serwer
    Czarci Gaj

    dziwna strzałka pod czatem rozmów

    Załącznik 3569gra chodzi tak jak u wszystkich ,czyli tragicznie, pod czatem rozmów wyskakuje dziwna strzałka /zdaje się ,,done available" jest mało widoczna/
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: 2021-07-22,pod_strzałką.jpg, 
wyświetleń: 67, 
rozmiar: 99.6 KB, 
ID: 3571.  
    Ostatnio edytowane przez gabi8484 ; 23.07.2021 o 09:47

  7. #97
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    witam,
    i ja postanowiłem dodać swoja cegiełkę

    1. podczas korzystania z "księgi zadań" ciągle wyskakuje błąd:
    <<An error occurred running the Unity content on this page. See your browser JavaScript console for more info. The error was:
    RuntimeError: index out of bounds>>

    2. Przy pojawiającym się oknie 1 logowanie (te z nagrodami za logowanie) po zatwierdzeniu go , tez wyskakuje błąd z zakresem pamięci.

    3. jak na razie więcej błędów nie wykryłem bo po każdym gra się wiesza i trze robić restart !!!
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: sety błąd.jpg, 
wyświetleń: 50, 
rozmiar: 19.4 KB, 
ID: 3574.  

  8. #98
    Osadnik
    Dołączył
    06.02.2017
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    1. Wyspa gubi tekstury przy przesuwaniu mapy w każdym kierunku, ładuje je ponownie i tak ciągle.
    2. Podczas próby kliknięcia czegokolwiek w menu gwiazdy, otwierają się okna budynków znajdujące się pod oknem menu gwiazdy. Przez przypadek można usunąć budynek.
    3. Każda próba wysłania geologa wiąże się z kilkusekundowym oczekiwaniem. Kiedy już okno geologa się otworzy mija kolejne kilka sekund zanim uda się wybrać odpowiednie poszukiwanie i wysłać go na nie. Często trzeba powtarzać czynność przy pojawieniu się komunikatu "Zone refreshed" (pojawia się zbyt często - to irytujace). Odkrywców nie wysyłam bo nie mam cierpliwości.
    4. Po otwarciu okna poczty jest pustka, po wybraniu konkretnego rodzaju wiadomości trzeba odczekać swoje (kilkanaście sekund) zanim wybrana grupa wiadomości pojawi się. Po przyjęciu jednej wiadomości z wielu powstaje luka miedzy innymi nieprzyjętymi wiadomościami. Przy próbuje przyjęcia całej grupy wiadomości trzeba wybrać miejsce docelowe, ale nie można wybrać ani gwiazdy ani domu, bo są niewidoczne pod komunikatem.
    5. Po kilku minutach od zalogowania następuje koniec gry - komunikat ze strony settlers o następującej treści: Out of memory. If you are the developer of this content, try allocating more memory to your WebGL build in the WebGL player settings.
    6. Nie można pomniejszyć wyspy tak żeby mieściła się cała na ekranie i jednocześnie czaty był czytelne. To na pewno utrudni robienie przygód, nawet jeśli gra kiedyś będzie działała płynnie.
    7. Nie widać kto jest aktywny spośród osób z gildii, czy znajomych.

    Od wprowadzenia Unity tylko loguje się na chwile, żeby nie wpadł dzień bez logowania. Gra nie jest możliwa.

    Ciastek nie czyściłem bo zainstalowałem świeży win 10, najnowsze wersje przeglądarek chrome i firefox.

    Komputer i łącze internetowe wypasione.

  9. #99
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ze 4 - 8 razy trzeba wybierać gwiazdę ale w końcu się otworzy i można dalsze minuty już poświęcać na szukanie celu o ile wcześniej ktoś nie zapomni po co otwierał gwiazdę

    ** korekta wpisu: okno jest pod większym oknem więc go można nie widzieć, gdy się pozamyka te okna których się nie chciało otworzyć to jest i okno gwiazdy - super rozwiązane, polecam zamiast amfetaminy, pół godziny w setllers daje podobny efekt

    numer buta 45
    pin do karty 8521
    imię cioci: Wanda

  10. #100
    Osadnik Awatar Tamayori
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy tu czasem nie powinno być informacji ile towaru wyprodukuję?

    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Przechwytywanie2307.JPG, 
wyświetleń: 83, 
rozmiar: 54.8 KB, 
ID: 3575.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 24 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.