Odpowiedz w tym wątku
Strona 19 z 24 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 240

Wątek: Szablon raportu dotyczącego Unity

  1. #181
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    NIE MOGĘ SIĘ ZALOGOWAĆ Połączenie z serwerem jest zrywane, przed przerwą techniczną tak NIE BYŁO

  2. #182
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Proste jak drut" GAME OVER_The Settlers Online"

  3. #183
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    witam ta gre ktos naprawi bo chodzi coraz gozej

  4. #184
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witajcie Admini

    Jest lepiej ale ekran wiadomości dalej mały, jak dam na full screen to ledwo widać, nie przyjęło zadania gildyjnego, nie zadziałał software

  5. #185
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Pomimo najszczerszych chęci nie do się grać. Czekanie na każdą reakcje kilka sekund nawet do 15 sekund przekracza moje możliwości. Gram od początku, lubię ją , masę czasu jej poświęciłam i z bólem piszę - nie da się tak grać

  6. #186
    Początkujący Osadnik Awatar Zax100
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród
    kolejna konserwa i nadal nic u mnie gra działa tak jak przed czyli nie da się grać,przecież to jest niewiarygodne.Szkoda tylu lat grania i przez bandę nieudaczników wszystko w piach

  7. #187
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Programiści BB chyba uważają się za geniuszy i nie chce im się sprawdzić efektu swojej pracy bo tyle błędów to sami by większość wyłapali po odpaleniu gry i zrobieniu przynajmniej 1 przygody.

    A teraz do meritum błędów:

    1. Klawisze skrótów na wyspie głównej czyli 1÷9 oraz wysepkach tj. z [CTRL] 1,2,3 działają poprawnie a 4 i 6 otwiera ten sam sektor oraz 5 i 9 ten sam sektor, wysepki przy sektorze 9 nie można pokazać bez przesuwania.

    2. Premie obszarowe nie wyświetlają swojego obszaru działania np. "drzewo miłości" "rynek bożonarodzeniowy"

    3. W przygodach przestawienie generała w inne miejsce nie zwalnia tego miejsca dopiero po wykonaniu kolejnego przestawienia jest do wykorzystania.

    4. Nadal walki trwają w nieskończoność aż do przelogowania się na wyspę i z powrotem na przygodę

    5. Jeżeli przestawiamy generałów i w tym momencie mamy jakiegoś otwartego to w momencie dotarcia innych na swoje pozycje zamiast wyskakiwać info że jest na miejscu to nasz otwarty jest zmieniany na tego który dotarł do celu. /polecam zmienić pozycje kilku generałów i mieć otwartego jednego może być na wyspie też działa/

    6. Przy wysyłaniu kilku generałów do ataku nie można ich wycofać jeśli źle są wysłani klikając na któregokolwiek otwiera się ostatnio otwarty

    7. Może nie błąd ale brakuje jednego pomniejszenia mapy przygody jak i widoku wyspy

    Oczywiście błędów jest znacznie więcej ale od czegoś trzeba zacząć po zrobieniu czegoś proponuję zagrać /wysłać tak ze 40 odkrywców i zrobić jakąś przygodę najlepiej z blokami może być prosty drwal/

  8. #188
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poprzez wprowadzenie Unity jak na razie zauważułem brak geologa o złotym sercu i z budynku staw rybny jest budynek chata rybaka nie wiem jakie jeszcze szkody poniosłem i poniosę nie licząc brak możliwości stabilnej gry bardzo muli grafika i jej szybkość kto poniesie odpowiedzialność i zwróci ponieśione straty w grze. Proszę o przybliżoną odpowiedz a może to już koniec GAME OVER The Settlers Online...

  9. #189
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    my będziemy coraz mniej pisać, że coś nie działa, bo to jest irytujące i lekceważące jeśli nie ma efektu zgłoszeń,

    oni nic nie poprawią, ale z powodu mniejszej ilości wpisów stwierdzą, że już chyba jest ok i nadal nic nie zrobią, bo jeśli działa to nie piszą

  10. #190
    Początkujący Osadnik Awatar JA-RO-13
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Witam
    piszę tę informacje - już po raz któryś z kolei
    Nadal nie mogę odbierać wiadomości w skrzynce odbiorczej. Skrzynka odbiorcza jest pusta pomimo że jest tam ponad 1500 informacji (od informacji z przygód, po wyniki pracy odkrywców - wg starego podziału sprzed UNITY to - teraz - pewnie około 120 stron)
    zaznaczanie żadnej opcji w skrzynce nic nie daje.
    Jak mogę odebrać łupy i otwierać wiadomości odbiorcze?.
    Pisanie na forum, zgłoszenia do Supportu - nic nie dają, żadnej odpowiedzi - poza automatem.
    pozdrawiam
    JA-RO-13

Odpowiedz w tym wątku
Strona 19 z 24 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.