Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 39 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 381

Wątek: Unity problem

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to się nie da grać, oddajcie nam klienta

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mnie to się w pale nie mieści, jak można oddać produkt nie testując go wcześniej, albo oddać widząc to co widzimy

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    To dlatego niemieckie serwery maja date na 21 bo poco maja sie denerwować na niemiecką firme

  4. #24
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez ramm Zobacz posta
    To dlatego niemieckie serwery maja date na 21 bo poco maja sie denerwować na niemiecką firme
    Data została zmieniona i też mają już wgrane Unity. Temat dyskusyjny ma prawie 60 stron na obecną chwilę.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2015
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nic nie dziala,wyspa sie tnie, cokolwiek kliknac graniczy z cudem,"unity wprowadzili",moze wy sobie wyczyscie pamiec podreczna,bo tylko to potraficie odp w mailu!!!

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nic nie można zrobić , po kilku ruchach melduje problemy z pamięcią i się zawiesza - masakra

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.11.2015
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie w Operze wyskakują błędy cos z Javascript i zawiesza się

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To pograne.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2021
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    an error occurred running the unity content on this page. see your browser's javascript consol for more info the error was uncaught runtimeerror memory access out of bounds

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie na komputerze gra wchodzi ale o graniu nie ma mowy; sa jakies dziwne paski; tak jakby karta graficzna; chociaz jest nowa 4GIG Geforce; na setlers chyba powinno starczyc; a nic nie dziala; probowalam na gogle chrome i edge; la laptopie ktory jest 10 razy slabszy od kompa; gra chodzi - ale i tak jest to dalekie od tego co bylo jeszcze wczoraj; narazie nie wiem co z tym zrobic; nie wiem czy nie czas sobie odpuscic; ze by nawet dzialajacej przegladarki nie mozna bylo zrobic; " Elveanar" ktory graficznie jest cudo w porownaniu do setlersow chodzi super; wiec nie wiem juz co o tym myslec;

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 39 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.