Odpowiedz w tym wątku
Strona 24 z 39 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 381

Wątek: Unity problem

  1. #231
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Alekin Zobacz posta
    Zaznaczasz konkretny rodzaj wiadomości z rozwijanego menu. Potem jak już masz wybrany rodzaj to zaznaczasz wszystkie - zaznaczą się tylko z tego rodzaju. Potem kasujesz - wybierasz gwiazdę lub magazyn. Reszta z innego rodzaju wiadomości zostanie.
    thx, wypróbuję

  2. #232
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.12.2015
    Posty
    18
    Serwer
    Złota Góra
    Witam
    Od wprowadzenia tego unity gra stała się praktycznie niemożliwa do swobodnej i miłej obsługi, granie jest męczarnią, wszystko zajmuje abstrakcyjnie długi czas, a spora część funkcjonalności po prostu nie działa. W związku z tym, że od wprowadzenia unity minęło już sporo czasu to chciałem się zapytać, czy tak to już będzie wyglądało. Nie wiem czy dalej się logować i próbować coś robić w grze i tracić czas. Kilkoro moich znajomych już dawno sobie darowało i olało grę. Mnie też już się nie chce tracić czasu, ale liczyłem, że coś się poprawi. Czy ktoś z administratorów może powiedzieć, czy to już jest stan rzeczy, który niewiele się zmieni, czy też tak jak wcześniej gra będzie działać normalnie?
    Pozdrawiam

  3. #233
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,692
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MicWooW Zobacz posta
    Witam
    Od wprowadzenia tego unity gra stała się praktycznie niemożliwa do swobodnej i miłej obsługi, granie jest męczarnią, wszystko zajmuje abstrakcyjnie długi czas, a spora część funkcjonalności po prostu nie działa. W związku z tym, że od wprowadzenia unity minęło już sporo czasu to chciałem się zapytać, czy tak to już będzie wyglądało. Nie wiem czy dalej się logować i próbować coś robić w grze i tracić czas. Kilkoro moich znajomych już dawno sobie darowało i olało grę. Mnie też już się nie chce tracić czasu, ale liczyłem, że coś się poprawi. Czy ktoś z administratorów może powiedzieć, czy to już jest stan rzeczy, który niewiele się zmieni, czy też tak jak wcześniej gra będzie działać normalnie?
    Pozdrawiam
    Witam serdecznie!

    - Jaki jest powód ogólnego braku reakcji i złej wydajności gry?

    Istnieją różne przyczyny występujących „opóźnień” i problemów z wydajnością.
    Ogólnie rzecz biorąc, nowa architektura obecnego klienta jest optymalizowana krok po kroku poprzez analizę każdego z procesów, które prowadzą do „lagów”. Ponadto należy dokładnie przyjrzeć się ogólnej architekturze i podstawowej strukturze kodu, aby dalej znaleźć potencjał do optymalizacji wydajności na szerokim poziomie.

    - Kiedy będzie możliwa gra bez lagów i opóźnień?

    Będzie się to poprawiać stopniowo w miarę identyfikowania źródła i przyczyn problemów oraz ich stopniowej naprawy.
    Nie jesteśmy w stanie podać konkretnego terminu na osiągnięcie takiej samej wydajności jak w przeszłości. Jesteśmy jednak świadomi wagi bieżących problemów z wydajnością i naprawa tego jest naszym priorytetem - wraz z pracą nad ważnymi problemami, które występują „za kulisami” i utrzymaniem nienaruszonego przepływu bieżącej gry.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #234
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    to dlaczego wiedzac to wszystk ozostalo to w ogole wprowadozne w tak beznadziejnej formie?

  5. #235
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    to dlaczego wiedzac to wszystk ozostalo to w ogole wprowadozne w tak beznadziejnej formie?
    Bo przyszedł na to czas i nie było odwrotu. Tak myślę.
    Przychodzi 9-ty miesiąc i człowiek się rodzi i nie ma odwrotu.
    No taka analogia mi się nasunęła.
    Więc cieszmy się, że nam ta gra działa, bo jakoś przeżyła te narodziny, a mogła całkiem paść. Jest niekompletna, powolna, pełna błędów. Masakra
    Więc cieszmy się.
    Tylko jak na razie to nie bardzo jest z czego...

  6. #236
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzisiaj śmiga całkiem ładnie.
    Dobrego dnia

  7. #237
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    kalendarz znów warjuje nie można zebrać nagrody

  8. #238
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jest jeden problem do poprawienia
    jak odbieram nagrody to muszę przesuwać za każdym razem okno w dół bo nie obejmuje zielonej fajki, trzeba by go wydłużyć

    https://prnt.sc/1sou5sf

  9. #239
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2018
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wybacz... Czy wierzysz w to, co piszesz? Dla mnie to jest stek bzdur serwowanych od momentu wszelkich zmian dotyczących usunięcia Flasha z przeglądarek!
    Na kliencie gra jako tako działała i było to lepsze rozwiązanie niż wersja przeglądarkowa, a teraz nawet nie ma jak uruchomić klienta bo po jego instalacji i tak gra uruchamia się z przeglądarki.
    I takie "bajanie pierdół" już zaczyna coraz bardziej irytować! Ale uparcie BB daje aktualizacje wersji przeglądarkowej! Po co pytam!? Klient jest lepszym rozwiązaniem niż nie działająca gra w przeglądarce, która obciąża komputery, że aż te chcą spuchnąć! Zwykła gra przeglądarkowa, a wymagania jak najnowsze tytuły gier 3D jak Cyberpunk 2077
    Brak słów... jeśli do końca roku nic się nie poprawi w znaczący sposób to pozostanie rozstać się z BB na dobre!

  10. #240
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez SimeonGoro Zobacz posta
    Na kliencie gra jako tako działała i było to lepsze rozwiązanie niż wersja przeglądarkowa, a teraz nawet nie ma jak uruchomić klienta bo po jego instalacji i tak gra uruchamia się z przeglądarki.
    Klient działa, tylko trzeba pokombinować: http://settlersonlinewiki.eu/granie-na-unity-przez-klienta/

Odpowiedz w tym wątku
Strona 24 z 39 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.