Odpowiedz w tym wątku
Strona 23 z 39 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 33 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 381

Wątek: Unity problem

  1. #221
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    (...) Gra jest na unity więc ma działać na unity
    Całkowita racja!

    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    (...)a ktoś kto sobie nie radzi idzie na łatwiznę i gra na kliencie...
    Że co? Jak ktoś gra na kliencie to jest leniwa gapa? No helloł, ludzie od zawsze wolą ułatwiać sobie życie zamiast utrudniać. Inaczej pewnie by jeszcze w jaskiniach siedzieli. Szkoda życia na poświęcenie kilkudziesięciu minut żeby wysłać na unity odkrywców i odebrać głupią pocztę

  2. #222
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Szkoda życia na poświęcenie kilkudziesięciu minut żeby wysłać na unity odkrywców i odebrać głupią pocztę
    na unity można grupowo odebrać wiadomości zaznaczasz wszystkie klikasz ikonkę skasuj i otwiera się okienko z wyborem gwiazda czy magazyn wszystko działa.

  3. #223
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    na unity można grupowo odebrać wiadomości zaznaczasz wszystkie klikasz ikonkę skasuj i otwiera się okienko z wyborem gwiazda czy magazyn wszystko działa.
    jedna sprawa czy można, druga sprawa czy działa . A jak ja nie chcę kasować wszystkich wiadomości, tylko wybrane? Jak już sobie odklikam te wybrane to nagle jest zone refresh i cała robota psu w kuper. Opcja z klienta jakoś lepiej mi pasuje.

  4. #224
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    a ktoś kto sobie nie radzi idzie na łatwiznę i gra na kliencie...
    i tu źle myślisz bo to BB spowodowało że trzeba ponownie klienta uruchamiać
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  5. #225
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Jako, że gra nadal działa ( chociaż faktycznie nie działa ) to musi być ktoś kto kupuje jeszcze klejnoty w dużych ilościach podziwiam za bezinteresowność. Podobnie wygląda granie na kliencie przecież to pokazuje, że wcale nie zmienili technologii gry tylko jest jakaś forma emulacji. Osoby grające na nielegalnym kliencie są też ciekawym zjawiskiem przecież to okradanie właściciela licencji na tego klienta. Jeszcze ciekawiej wygląda sprawa pracownika bb który wie, że nie ma licencji na klienta a pisze że nie będą karać za jego używanie.
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 13.09.2021 o 10:05

  6. #226
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie od 13.00 wczoraj w ogóle nie moge sie zalogować. Wyświetla się błąd: "Obszar serwera uszkodzony, W tym obszarze wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie".

    Gram na unity

    I to w czasie eventu

  7. #227
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Jako, że gra nadal działa ( chociaż faktycznie nie działa ) to musi być ktoś kto kupuje jeszcze klejnoty w dużych ilościach podziwiam za bezinteresowność. Podobnie wygląda granie na kliencie przecież to pokazuje, że wcale nie zmienili technologii gry tylko jest jakaś forma emulacji. Osoby grające na nielegalnym kliencie są też ciekawym zjawiskiem przecież to okradanie właściciela licencji na tego klienta. Jeszcze ciekawiej wygląda sprawa pracownika bb który wie, że nie ma licencji na klienta a pisze że nie będą karać za jego używanie.
    Zasadniczo masz rację, powinniśmy to rzucić w diabły i nie udawać że da się grać SKORO SIĘ NIE DA. Przedłużamy tylko nieuchronną agonię Nie da się oficjalnie to się nie da w ogóle. Ale jak słusznie zauważyłeś BB nie potępia jakoś gorliwie grania na kliencie. Nie zabrania, nie grozi sankcjami. Wydaje mi się ,że poważna firma nie pozwoli się "okradać" i jeżeli klient naruszałby czyjeś zasoby finansowe, to byłby żywszy odzew ze strony BB. Jakie dymy bywały jak gracze wcześniej korzystali na "błędach systemu. Teraz jest letni protest, delikatniutki. Odnosi się wrażenie że im jest to na rękę bo gracze zamykają buzie i sami sobie radzą. Ja nie czuję się że kogoś okradam, skoro główny zainteresowany tak tego nie przedstawia.
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 13.09.2021 o 10:41 Powód: literówka

  8. #228
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    kalendarz przestał działać raz pokazuje że mam do odbioru za godzinę a raz że jutro wersja unity

  9. #229
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie ma czegoś takiego jak wersja unity to tylko emulacja flasha i do tego strasznie żałosna.
    Gracze maja strasznie dużo rzeczy w gwieździe i to prowadzi do problemów dodajmy kolejne beznadziejne rzeczy w kolejnym evencie.

  10. #230
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    jedna sprawa czy można, druga sprawa czy działa . A jak ja nie chcę kasować wszystkich wiadomości, tylko wybrane? Jak już sobie odklikam te wybrane to nagle jest zone refresh i cała robota psu w kuper. Opcja z klienta jakoś lepiej mi pasuje.
    Zaznaczasz konkretny rodzaj wiadomości z rozwijanego menu. Potem jak już masz wybrany rodzaj to zaznaczasz wszystkie - zaznaczą się tylko z tego rodzaju. Potem kasujesz - wybierasz gwiazdę lub magazyn. Reszta z innego rodzaju wiadomości zostanie.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 23 z 39 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 33 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.